Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dungeons

Go down 
+7
xxxxdexxx
Kagaoni
Lilith
mofe
Saury
Admin
Femina Eques
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-17, 05:28

Ajaj! nagyon kell egy ilyen sorozat. Ha valaki fullosra akarja a főkarakterét, akkor ehhez a sztorik is hozzá tartoznak, meg persze az expo-k is. Viszont pénteken elutazunk a hosszú hétvégére, és keddig nemigen leszünk gépközelben. Ha mégis összejön, akkor feltétlenül ott leszek.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-24, 05:25

üdv nagyérdemű!

az előző szombati dungeon szuperjól sikerült - bár, mivel senki nem jelentkezett itt vagy a Facebookon, emiatt nem is számítottam rá, hogy összejön, de aztán játékon belül minden szervezés nélkül meglett az 5 ember Smile

következő dungeon:
Sorrow Embrace - lvl60-as story mode.

már most majdnem teljes a csapat, eddigi jelentkezők:
1. Mokhra
2. Nibindar
3. Yika
4. Tombsone
5. ...

ha esetleg a jelentkezők közül valaki nem lenne meg lvl 60, akkor csinálunk egy alacsonyabb szintű dungit exp módban.

találkozunk szombaton, addig is jó dropot Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-24, 10:00

Ott leszek.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-24, 18:26

Sziasztok!

Jó lenne menni, de még nem tartok ott.
Mivel csak 40-es vagyok, ezért most kaptam meg a 2. dungimat, ahol értelemszerűen még nem jártam. Very Happy
Ha nem lesz meg a létszám, akkor szívesen csatlakoznék vagy a 40-esre storyban, vagy ascalon exp módra.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-24, 21:11

Azt a 40-est majd toljuk feltétlenül, a 60-astól függetlenül is. Az első próbálkozás meglehetősen megalázó volt számomra, bár végül összejött. Visszatérnék... Smile

És az aktuálisan tervbe vett dungi:

Nem biztos, hogy mindent pontosan értek a wikin, de úgy tűnik, hogy egy sajátos harcmodort igénylő helyre megyünk.

Lesz boss, amelyik a kondikból életet nyer, tehát általában többre megyünk a power-critical sebzéssel, mint a kondícióval.

Inkább a ranged karaktereknek áll a zászló, lesz helyzet, amelyben a melee is jobban jár, ha távolsági fegyverre vált.

Általában véve az a célravezető, ha minél távolabb helyezkedünk el egymástól, mert erős AoE sebzésre lehet számítani (mondjuk két melee eleve nem lehet egymástól távol, ha egyszerre támadják ugyanazt, tehát legfeljebb egy...), illetve várható egy pajkos villám, ami vidoran pattog a közelben lévő játékosok között, ha talál ilyeneket.

Így supportra, kombóra, társakra ható boonra nemigen hagyatkozhatunk, és a wiki óv attól, hogy egymást élesszük, a közelség miatt (ranger tudja magát élesztetni a pettel, illetve a pet mást is éleszthet).

Akkor power+skirmish+vitality+selfheal, és csak a fejét...?

Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 20:47-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-31, 01:02

sziasztok!

nagyon örülök, mert a dungeon kalandozások kezdenek beindulni, a másodikra már a FB-on összejött a csapat, és az egyik közbenső boss kivételével szinte simán vettük az akadályokat, de hála Tombstone condition-leszedegető skilljének, végül azt a huncut tűzokádó gólemet is lenyomtuk Razz

a következő dungeonra sajnos nem szombaton, hanem vasárnap kerülne sor - ami egyrészt szerencsés, mert nem konkurál a guildközi Temle of Balthazar raiddel, másrészt vasárnap estére talán többen hazaérnek az esetleges hosszúhétvégézésből Smile viszont kevésbé szerencsés, mert másap munkanap/suli, talán kevesebben maradnak olyan sokáig játszani.

a soron következő dungeon a Citadel of Flame - LvL70-es dungeon story mode.

amennyiben az érdeklődőknek nem lenne meg a helyszín, vagy a szükséges szint, akkor javaslatokat várok ennél alacsonyabb szintű dungeonok akár story, akár explore változatához Smile

indulás nov 4.-én, vasárnap 20.30-kor

csapat:
1. Mokhra
2. Nibi
3. ...
4. ...
5. ...

üdv
Mokhra


A hozzászólást Mokhra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-31, 04:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-31, 04:30

Jó a CoF - és ha vasárnap, akkor vasárnap Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-31, 13:46

Sziasztok
Ma azaz 12-11-01 (csütörtök) este 9től kb (mikor a csapat összejön)
Crucible of Eternity dungi storymode lesz!--> lvl78 Crucible of Eternity waypoint

Érdeklődni és jelentkezni nálam : Elyan a Tuzmester

üdv
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-10-31, 22:47

Elkúsztam odáig, elvileg mehetek. A felszerelésem szedett-vedett, közel sem felel meg a szintnek, de van nálam elegendő nyílvessző (ha ez elég...) Ha megtelik a brigád jobban kistafírozott jelentkezőkkel, akkor én majd legközelebb. Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-01, 00:33

úgy alakult az estém, hogy én is tudok menni, szóval jelen Smile - lehet, hogy pont 9-re érek be, mert én altatom a gyereket, de 9-ig mindenképp belépek.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-01, 03:45

Admin írta:
Elkúsztam odáig, elvileg mehetek. A felszerelésem szedett-vedett, közel sem felel meg a szintnek, de van nálam elegendő nyílvessző (ha ez elég...) Ha megtelik a brigád jobban kistafírozott jelentkezőkkel, akkor én majd legközelebb. Smile

Salute
Nibindar


Mindenhogy rendben leszel sztem majd igyekszünk óvni!!
és Mokhrának is örülök hogy jön megvárunk sztem jo buli lesz!!

akkor este üdv :Elyan
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-01, 20:21

És jó buli volt! Ha nincs az a fura folyosó a rögtön ölő miazmával, egészen elegánsra sikerül a run. De így is kitűnő volt, köszi a szervezést, a hősöknek a részvételt! Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 06:10

Sziasztok!

most szombat munkanap, és jövő hét kedden leadásunk van, emiatt megvan az esélye, hogy hajtani fogunk egész szombaton, szóval inkább nem szervezek dungeont, nehogy az legyen, hogy mindenki készül rá, aztán elmarad.

amúgy a jegesmacis honor of the waves nevű jön story mode-ban.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 09:04

Üdv mindenki!
Holnap azaz 2012.11.12.-én este 9töl vagy 9 fele attól függ ,hogy jön össze a party Ascalonian Catacombs dungit szervezek (lvl30) storymodot,de benne vagyok az exploba is,de kivételesen csak ranger karakterrel rendelkező embereket várok.Ne kövezzen meg senki és persze nem is kivételezek csak a móka kedvéért gondoltam,hogy lemegy 5 íjjász kicsit balhézni a föld aláSmile

Ui: 2 hely biztos foglalt az enyém és Árnybíró nevezetű társunké szóval 3 ember jelentkezését várjuk,várom!
Dungi elején ha összejön a party mindenki kap fejenként 10ezüstöt a repair végett és magic findos sütit is osztok majd ki mindenkinek!
Szóval jó kis buli lesz gyertek bátran!!!

Üdv:Elyan
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 10:19

Jövök, viszont adományokat át lehet irányítani a stashbe Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-12, 06:15

Tombstone is szivesen jonne ACt rangerrel meghoditani c:
Meg en is csak en varhatoan kicsit kesobb esek haza, szoval ha lesz mas nem sertodom meg ha.lemaradok c:
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-14, 22:44

Nem volt ez rossz tegnap TA-ban. Ha nincs az a fránya gond a gépemmel... Legközelebb a Rampage as One-t viszem a lávakutyusok helyett, és nem lesz gond a futással. Meglátjuk, legközelebb könnyebben megy-e majd, a kukacokig már nekem is ismerős lesz a terep Smile
Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-15, 00:27-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-14, 23:57

Pénteken én Liliam meg akik még jönnek még TA 3 expo mod token farm Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-15, 00:28

Valóban az lenne a legjobb, mert - túl a kalandon - ez a leggazdaságosabb mód a tokenszerzésre. De este biztosan nem vállalnám be, legfeljebb hétvégén napközben.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-21, 06:59

Holnap vki TA token farm?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-21, 07:22

Én feltétlenül. Csak ne mind a három menetet, bár, ha kés a vajban effektus van... Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Kagaoni




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Nov. 14.

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-21, 08:57

Mi ketten sztem úgy 2 től és 7-8ig.

Alexiel + Signeros Smile
Vissza az elejére Go down
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-22, 01:13

Ajj 4-en vagyunk akkor, viszont idővel bajban leszünk mert 7 felé érek haza :/ mondjuk path 3 nem annyira nehéz, le lehet futni 1 óra alatt
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-25, 21:16

Szép napot, mindenkinek.
A héten 21:00 kezdéssel szeretnénk (Melisandre Úrnő, Home Dragon, és én) Fractals of the Mists legalább 7 területét megcsinálni. Ehhez keresünk társakat. Korábbi kezdés részünkről nem megoldható (asszony, gyerek(ek)).
Ha pedig belejönnénk, akkor lehetne csinálni a további szinteket Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime2012-11-25, 22:44

Hello!

az elmúlt időszakban nagy hajtásom volt, emiatt lelassult a dungeonok szervezése is - remélem most már beindul újra - a jó hír, hogy megvan az összes story mode nekem, tehát most már akár storyban, akár exp-ben mehetünk majd mindegyik dungeonnál - az időpont természetesen továbbra is szombat 20.30-tól lenne, illetve igény esetén akár 21.00-ra is kitolhatjuk, de akkor nagyon be vagyunk szorítva idővel.

addig is szívesen csatlakoznék a fractalshoz - még kell 5, hogy meglegyen a havi archievement, meg persze a token is hasznos Smile mi is 8 körül fektetjük a gyereket, szóval 20.30, 21.00-tól már biztos be tudok lépni a játékba.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dungeons - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dungeons
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: