Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dungeons

Go down 
+7
xxxxdexxx
Kagaoni
Lilith
mofe
Saury
Admin
Femina Eques
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Femina Eques
Tanítvány
Tanítvány
Femina Eques


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 31.

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-05, 09:06

Úgy láttam még nincs ilyen topic
Vissza az elejére Go down
http://szonja.deviantart.com
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-10, 20:51

furcsa, hogy már lvl65-ös a karim, de még csak egy dungeonban voltam, ott is csúfos vereséget szenvedtünk Torn routere jóvoltából, ami úgy gondolta, hogy nincs alkalmasabb időpont a végső tönkremenetelre, mint a főboss elleni küzdelem előtt Sad
addig amúgy nagyon jól haladtunk, a kezdeti bénázásainkat felváltották az egyre összehangoltabb csapatjátékok - én legalábbis többet fejlődtem játéktechnikailag ez alatt az egy dungeon alatt, mint az összes 65 szint alatt, amit addig elértem Smile
szóval szeretnék majd végigmenni az összes dungeonon, mind story, mind exp módban, remélem lesz mindíg 4 ember a guildből, aki szívesen csatlakozik hozzám az ilyen jellegű kalandozásokban Smile

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-10, 21:04

Mi voltunk Acsalon Catacombaba, és story mod meglett, kiprobáltuk exp modban 2.lehetőséget, ott a főboss előtti kis eventet se tudtuk megcsinálni szerintem nem rendesen működött mert kihasználtunk mindent és még úgysem tudtunk megcsinálni, nagyon nehezen hagytuk ott, de szerintem mi mindent kipróbáltunk.

Spoiler:
Az történt kicsit részletesebben, volt 3 ágyú amit meg kelett szerelnie az NPC-nek aki velünk jött végig, első kettőt még megoldottuk jött 4 elit támadó mindig, akiket ha legyőztünk NPC megszerete az ágyút, a 3. ágyúnál 8 elit jött és NPC instant meghalt mi nekünk meg esélyünk se volt legyőzni őket, próbáltuk ágyúkkal lesebeztük félig mindegyik életét de ígyis feküdtünk és 1et is csak majdnemhogy megtudtunk ölni, de persze sose sikerült, próbáltuk ágyúk nélkül úgy még rosszabb volt a helyzet Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-10, 23:38

A dungi az dungi. GW1-ben is legyőztük mindegyiket, itt is le fogjuk Smile (na persze egyszerűbben hangzik, mint amilyen nehéz valóban lehet)

Én Ascalon Catacombsban még nem voltam - csak a Királynő kertipartyján - oda nagyon szívesen szeretnék elmenni a közeljövőben, és természetesen a többibe is Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-10, 23:52

Mokhra írta:
remélem lesz mindig 4 ember a guildből, aki szívesen csatlakozik hozzám az ilyen jellegű kalandozásokban Smile

Egynek jelentkezem, csak még tápolni kell Nibit. Nagyjából napi másfél-két szintre van időm-lehetőségem, de olyan lvl 50 körül jelentkezem. Persze minden módban, ahogy csak lehetséges, és többször is (meg lehetőleg még az SC világ előtt, ami előbb-utóbb ránkköszönt) Smile

És Mokhra... Az aláírásod HATALMAS!!!!! cheers

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-11, 00:33

az első dungeon lvl30-as - szóval azt is nyomhatjuk Smile
ahogy pedig eddig láttam a játékot, az SC-k itt fel sem merülnek, legalábbis én nem látok olyan szintű build optimalizálást, ami bármilyen módon áttörő előnyt jelentene - a tierekkel is csak finomhangolni lehet a buildet
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-11, 00:49

Itt állunk buildtelenül a Guild Warsban Very Happy Ki gondolta volna? Na mindegy... A lvl30 hamarosan megvan, hétvégén tolhatnánk, ha gondolod.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-11, 00:55

szombat este én fektetem és vigyázok a Dalmára, szóval 8.30- körültől tudok játszani
ha nektek is megfelel akkor, mehetünk egy lvl30-as dungeont Smile

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-11, 00:59

Ha úgy alakul, hogy gép közelben leszek, nagyon szívesen! Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-11, 01:03

Az akció fedőneve: In memoriam Sepulchre of Dragrimmar Smile Szombat 8:30 (körül...) benne vagyok.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-14, 20:16

Admin írta:
Az akció fedőneve: In memoriam Sepulchre of Dragrimmar Smile Szombat 8:30 (körül...) benne vagyok.

Salute
Nibindar

Ott leszek Smile

Saury
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-15, 20:29

És ott voltunk! Kavarodás, dir-durr, piff-puff, tanyanya... - és győztünk. Előtte szórtam a karmát meg a pénzt valamivel erősebb armorra-fegyverre a hullottaknál, erre esett egy teljes rend még erősebb ruha meg egy ugyancsak über shortbow. Jó ez az autotarget - megtalálja az ellenséget, még ha nekem fogalmam sincs róla, merre van Wink

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-27, 02:39

Üdv!

Van egy meghívásom Caudeacus's Manorra. Annyit tudok erről a dungiról, hogy ki fogjuk nyírni akik benne vannak... Lennének-e ehhez társak story mode-ban?

És igazság szerint futnám megint az Ascalon Catacombs storyt is, meg hátha megérkezik a meghívóm még szombat-vasárnapig a következő dungiba, Twilight Arborba.

Tehát ami biztos: Ascalon Catacombs story és Caudeacus's Manor story ezen a hétvégén. és talán: Twilight Arbor...

Ki jönne és mikor? Péntek, szombat, vasárnap?

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-09-30, 03:34

Végül is Ascalon Catacombs explorer lett a dologból. Air, Saury, Mano, Belizar és én haltunk lelkesen. Air rájött, hogy a pókhoz olyan közel kell menni, amennyire csak lehet, akkor szinte tehetetlen, legalábbis a rögtön ölő varázslatait nem használhatja. Így aztán mi öltük meg - ha nem is rögtön... Viszont úgy döntöttünk, hogy bár bizonyára mindegyik szituációra lenne hasonló trükk, ezek felfedezése egyelőre túl drága mulatság lenne, tekintve az armorok sűrű reparálását. Amúgy egész használható fegyverek estek a pókból, ha nem is maxosak. És hát: visszatérünk!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-05, 23:46

Sziasztok!

holnap este 8 körül akadna esetleg 4 válallkozó szellemű ember némi dungira? - még csak a catacombs van meg story mode-ban, szóval jöhet bármelyik Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-06, 02:01

Caudeacus"s Manor? Menjünk sorban... Én benne vagyok.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-06, 20:56

A Story módot be merem vállalni, ott már jártam, nem volt olyan halálos, mint az emlékezetes Ascalon Catacombs explorer húsdaráló. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-06, 23:28

úgy néz ki, hogy rám fog maradni az esti altatás, szóval 9 előtt nem tudok a játékba lépni - ha még akkor is megfelel nektek a dungeon kezdés, akkor mehetünk, de megértem, ha nektek az már túl késői.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-07, 09:58

Ez is megvolt, szenvedősen, de legalább... Talán vissza kéne menni, és komolyan megpróbálkozni a pullinggal, hátha működik, és sokkal elegánsabban darálhatnánk. A petek helyben marasztalhatók, ami előfeltétel, és meg kéne próbálni, mert szükségünk (-em) lenne egy kis reményre, hogy lesz ez még dicsőségesebb is. Nem csípem, ha a mobok irányítanak! Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-07, 10:21

nagyon fegyelmezetlenek voltunk Very Happy - újra meg kell tanulnunk egy célpontot támadni, bevárni a többieket, húzni az ellenfeleket stb - a GW-ben már ment, menni fog itt is, csak még mindenki túl lelkes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-07, 19:38

Ha több ellenfél jön egyszerre (akár csak kettő), nincs esélyünk. Tudomásul kell venni: az erőviszonyokat úgy állították be, hogy egy darab 40-es szintű mobot öt, szintén negyvenesre kalibrált (Caudeacus's Manorban) játékos másfél percig püföl, mire az elfekszik. Legalább írnák ki fölé, hogy 60-as Smile Épp azért mondom, hogy vissza kell menni, ha már egy dungiban az első próbálkozás alkalmával nagyjából képbe kerülünk, hogy mi történik ott. Minden dungi olyan, mintha UW-ba lemenne csodálkozni egy friss 20-as gw-s: egy pofon = halál... Hosszabb misét is megérdemel ez, talán majd a blogon, de a lényeg: meg kell tanulni hatékonyan végigvinni a dungeoneket, először storyban, majd a három explorerben. Maxos traittel, ruhával és felszereléssel lesz az igazi, amivel még 80-as szinten sem rendelkezik azonnal az ember, akkor nyilván olcsóbb is lesz (javítás), de tanulni így is lehet. Nincs tank, de irányító ember lehet, mint ahogy taktika és stratégia is. Cool

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-10, 19:53

Nos akkor: melyik legyen a következő? Újra Manor sztori, vagy menjünk eggyel tovább Twilight Arborba sztoriban? Esetleg mindkettő (kerül amibe kerül?)

Ki érne rá és melyik este (péntek, szombat, vasárnap, vagy több is ezek közül)?

Rangerek, mit szólnátok ehhez: Entangle?

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-10, 20:56

én a TA-t szívesen csinálnám: már egyszer nyomtuk, de pont a főboss előtt kidobott valakit a rendszer - már nem emlékszem rá kit - szóval pont a célnál kellett feladnunk...
szombat este 8-tól megkaptam Katitól a dungeon engedélyt Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-10, 21:07

Rendben. Akkor szombat este nyolckor Twilight Arbor sztori- ez a biztos.

Továbbra is él az ajánlat Caudeacus's Manorra is (gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...) Smile sztoriban.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime2012-10-17, 03:29

Sziasztok!

az elmúlt hétvégén mindkét nap megpróbáltunk 1-1 dungeont megcsinálni story mode-ban, de sajnos nem az ellenfelek voltak nálunk erősebbek, hanem az érdeklődés hiánya... kicsit szomorú vagyok, hogy a 67 guildtagból nem tud összejönni 5 ember megcsinálni egy storymode dungeont - tudom, hogy még új a játék, és mindenki el van foglalva az első karijának a kimaxolásával, és, hogy a story mode igazából inkább csak egy szükséges rossz, hiszen kinek kell lvl80-asan egy lvl40-es armordarab, ami a végén jutalomként jár, tehát egy story mode helyett inkább fut az ember egy 3. exp mód dungeont...

mivel senkitől nem lehet megkövetelni, hogy olyannal foglalkozzon, amit nem szeretne játékon belúl, és nem is ez a guild alapelve, hanem, hogy mindenki élvezze a játékot, ezért a magam módján megpróbálok ezen segíteni:

Minden szombaton, este 8.00-8.30 tól (attól függően, hogy Dalma hogy fekszik le aludni) Dungeon programot szervezek: azaz, én mindig ott leszek, hogy akár story mode-ban, akár exp mode-ban végigmenjünk egy dungeonon. egyelőre, mivel még csak az Ascalon Catacombs és a Caudeacus's Manor van meg story mode-ban, csak azokban tudok exp. mode-ban segíteni, de ahogy majd szép lassan a többi dungeon story mode-ja is összejön, majd azokban is be tudok segíteni.

Mivel én is ritkán vagyok játékban, a játékidőm értékesnek mondható, ezért nem fogok játékon belül szervezni, csak itt a fórumon, és a FB-on. ha szombat 8.30-ra összejön az 5 ember velem együtt, akkor lesz dungeon, ha nem, akkor szabadprogram.

haladjunk szép sorban: Twilight Arbor story mode - megkövetelt szint: lvl 50
eddigi résztvevők:
1: Mokhra
2:...
3:...
4:...
5:...
(természetesen, ha jelentkezne 4 ember, de egy másik dugeonra, akkor azt csináljuk, sőt, javaslatokat is elfogadok, de amíg nincs ilyen addig én írom ki a következő dungeont)

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dungeons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dungeons
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: