Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dungeons

Go down 
+7
xxxxdexxx
Kagaoni
Lilith
mofe
Saury
Admin
Femina Eques
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-05, 21:02

Szombat délután, 3 órás kezdéssel indítanék, egy Fractal túrát.
Olyan játékosok jelentkezését várom, kik szeretnének jobban megismerkedni ezen összetett kihívással, vagy esetleg eddig soha be nem tették oda lábukat.
TIER0-ba megyünk, TS kötelező.
Maximum, 2 turnust tudok levinni, ezért min 1, maximum 7 turista jelentkezését várom.
Dombi jelezte, ha sok jelentkező lesz ő is vezet egy csapatot. előre is köszönjük
Üdv, Harkon


A hozzászólást Harkon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-05, 21:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-05, 21:16

lesliefox írta:
Sziasztok!

Keresnék ma délutánra embereket ARAH-ba a victory or death questet megcsinálni olyan 5-6 körül írjatok rám Smile akit érdekel


Leslie Fox

ID:lesliefox.7163

Igyekszek fellépni, s ha nem jön össze elég ember, akkor jövök én is. Smile
Harkon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-05, 22:41

szombaton lehet, hogy beszállnék a délután 3 körüli fractálba, ha nem lesz elég ember - bár már scale 7-es vagyok, de sosem árt gyakorolni, illetve a tokenek is jól jönnek az infusionokhoz.

sajnos 5-6 körül nem tudok játszani, mert akkor a gyerekkel vagyok - így Arahban nem tudok segíteni Sad
Este 8-tól tudok lenni - akkorra meg vagy TA-t szervezek, vagy ha indul csapat, akkor magasabb szintű fractalra megyek

üdv
Mokhra


A hozzászólást Mokhra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-05, 22:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Edorn
Tanítvány
Tanítvány
Edorn


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 05.

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-05, 22:48

Szombati fractal-ba előreláthatólag én is mennék...
Vissza az elejére Go down
http://blog.darkrpg.hu
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-05, 22:52

Sziasztok! Én még nem jártam fractalban, szóval nekem jól jönne a tréning Smile

Igyekszem szombat du 3-kor fent lenni, elével jövök majd.

Üdv,
Laci
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-06, 00:16

Sziasztok!

Szombaton jelentkeznék fractálra. Vagy én leszek, vagy a fiam (szombat délutánt nézve inkább Ő lesz az) Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
lesliefox
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Jan. 31.

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-06, 01:20

Edorn írta:
Leslie Fox: Már egy ideje én is meg szeretném csinálni. Igyekszem fent lenni 17:00-18:00 körül. Remélem összejön elég ember és végig tudunk menni rajta...

(Eronar Diaras.1923)


Srácok mivel nekem és pár társunk nem jó ebben az időpontban ezért ha megoldható akkor át raknám 7-8 óra közé remélem igy több embernek megfelel Wink
Vissza az elejére Go down
Edorn
Tanítvány
Tanítvány
Edorn


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 05.

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-06, 01:23

Leslie Fox: Nekem jobb is lenne ez az idő...
Vissza az elejére Go down
http://blog.darkrpg.hu
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-07, 22:05

Sziasztok!

A szombati fractál 80% eséllyel nem fog összejönni.
Jó dropot és gamét!

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-17, 22:31

Sziasztok!

ma este 20.30-tól ismét TA - mind a 3 path - mostmár megvan mind a 3 útra a viszonylag tuti módszer, szóval 1,5-2 óra alatt le tudjuk nyomni a teljes szettet - minimális futkározással, hogy akik nem annyira szeretnek futni, azoknak se legyen nehéz.
amennyiben valakinek nagyon kell a token, karicserével akár többször is végigtolható egy-egy path Smile

várom a jelentkezőket
üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 05:32

Sziasztok!

na a TA armor összejött az elémnek, szóval a fontossági sorrend megcserélődött számomra a dungikban: ezennel AC és Arah lesz a fő célom. Nem tudom, hogy bármelyikből van-e már ember, aki kikupálta magát az explore módokban. AC-t már sokat csináltam, mind a 3 utat, csináltam futással és harccal is, de Arahban eddig csak egyszer voltam - az is kemény volt, szóval ott egy összeszokott csapatra lenne szükség.

Most szombaton, ha 20.00-kor még tart a WvW, akkor oda fogok menni, mert máár ciki, hogy offiként ebben a hónapban még le sem néztem, de ha már nem nyomul a szövetség, akkor mehetnénk AC-ket.

Arahra ellenben keresnék olyan dedikált embereket, akik szeretnének szintén visszatérő vendégei lenni a dunginak - azért szeretnék állandó csapatot, mert ez egy hosszú dungi, csak egy-egy bossfight addig tart, mint egy CoF path1, és egy útvonalon van vagy 3-4 boss, mindegyik speciális módon kezelendő, tehát egy új ember esetében, főleg, hogy én nem tudok TS-en magyarázni, csak a taktika elmagyarázása órákba telne.

a dungi leírása - mindenkinek kötelező, akit érdekel a dungi:
Arah - Explorable

várnám az Arahra jelentkezőket, AC-t meg majd futunk amikor épp van egy szabad fél óránk Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 06:11

Szia!

Arah engem is érdekel, bár én sajnos ezekszerint kiesek a szórásból, mivel én heti egy, max. két alkalmat áldoznék dungeon-ökre, és azt is úgy, hogy akkor és ott tapasztaljuk ki vagy magyarázza el egy expert, mi a helyes taktika, mert nincs időm napközben ezeknek utánanézni (arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobb a sikerélményem), illetve nekem fontos a TS is, mert ha már öten egymásra vagyunk utalva, legalább tudjuk megbeszélni, hogy mit nem csinálunk jól és hogyan csináljuk jobban. :S

zsolthy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 07:19

Zsolthy!

az nem baj, ha egyszer el kell magyarázni - mert úgyis össze kell szokna a csapatnak, ráadásul én is még csak az egyik path-ot csináltam - de nem mindegy, hogy egyszer magyarázza el az ember a csapatnak, vagy minden egyes alkalommal, ha valaki új kerül a csapatba - ezért is szeretnék egy állandó csapatot. A többi dunginál ez nem szempont, mert TA-nal pl elég egy két tőmondat a magyarázatokra, és az egész path nem tart tovább 1 óránál, még magyarázatokkal meg bénázással együtt sem.
De Arah ha nagyon pöpec a csapat, akkor 1,5 óra egy path, és ha ehez hozzájön 1 órányi magyarázat, akkor már egy egész estés programmá válik.

az, hogy Te heti két napot szánsz dungikra, engem sárga irigységgel tölt el, mert én heti két napot tudok biztosan játékra szánni Very Happy

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 08:24

Letaglóz ez az Arah dolog. A legnagyobb ötletnek azt az armort tartom a választékból, ugyanakkor viszolygok is tőle, valahogy az a farok-képződmény taszít. És most már az alsó hangon 50-szer futandó másfél óra is, ami, mint látjuk, a legjobb esetben csak ennyi Sad Sad Sad Úgyhogy talán a viszolygás fog győzni, de még gondolkodom.

N
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 09:01

én a fegyverek miatt csinálom Smile

és a full szett armor 20 dungiból is kijön Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 09:14

Ha heti egy Arah exp runt tartanánk, az szerintem simán jó lenne. Nekem 6-8 kör kell a legendaryhoz szükséges gift miatt. Viszont a nehézség miatt lehet, hogy a bemelegítő köröket hétvégén este kéne tolni, aztán ha megy már másfél-két óra alatt, akkor át lehet állni bármelyik estére, akár story, akár exp módban. De ha nem tudjuk megoldani a TS-t, akkor nyögvenyelős lesz, van ott olyan boss, aminek a leöléséről könyvet lehet írni. Smile

Nibi nem nehéz az Arah, ne hagyd magad megfélemlíteni. Razz Egyszerűen csak több a boss és hosszabb a path. De ha tudjuk a trükköket, akkor azért lehet haladni. Smile Egy biztos, a kondi leszedésből és a healingből ott sose lehet elég. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 20:03

Vasárnap délután, 2 órás kezdéssel indítanék, egy újabb Fractal túrát.
2 eset lehetséges,
vagy ismét Tier0-ba megyünk amennyiben erre van igény (alapozás)
vagy Tier1-be (ismerkedés az agony-val)
TS kötelező.

Üdv, Harkon
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 21:12

Mokhra írta:
és a full szett armor 20 dungiból is kijön Smile

20 teljes körből? Mind a három path? Mert akkor ugyanott vagyunk. Fegyverből én biztosan a Mystic Forge cuccokra hajtok, ha már minden alapvető dolgot megvettem, illetve összeraktam legalább három armort (2 karma, egy WvW, de az egyik karma helyett végül is befigyelhet egy dungi...). Erős a kísértés, nem mondom Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-21, 21:25

nem - minden dungi armor sett 1380 token - egy path alatt 69 token esik, ha minden közbenső bosst megölsz - 1380/69=20 Smile ez lehet 20 db path 1 is, ahogy a CoF-is armorok esetében szokott lenni Smile

amúgy tegnap este rájöttem, hogy a necrómnak is Arah armort néztem ki, szóval én jópár hónapon keresztül fogom az Arah dugit csinálni, mire összejön a fegyver, és az armor is Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-22, 08:56

Jelentkezem állandó tagnak Smile Arah armor kéne a piciny guardomnak és a teljes szett nem csak 1-2 db Smile Nekem bármelyik nap jó Smile Ha esetleg nem azt majd megbeszéljük Smile

Üdv
Sig Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-22, 11:03

Hát izgat ez az Arah dolog, meglátjuk....

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-23, 01:09

Arah?! benne vagyok! Smile

Mano Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-24, 23:16

Üdv,
Fractal lvl20-ra keresnék 1 játékost.
A héten, hétfő, kedd, szerda 20:30 kezdéssel. Ha valaki csak az egyik napon ér rá az sem gond.
Követelmények minimum 15 agony ellenállás. (de ha több az sem baj Smile 25-nél nem kell több)
És TS használata.

Harkon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-24, 23:30

Jelen Smile
hétfőn 20.30-tól jó
a kedd tuti nem jó, a szerda valószínűleg megint jó

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime2013-02-25, 01:34

Mokhra írta:
Jelen Smile
hétfőn 20.30-tól jó
a kedd tuti nem jó, a szerda valószínűleg megint jó

Rendben Smile

Akkor már csak keddre keresek egy embert.

Harkon
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dungeons - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dungeons
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: