Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dungeons

Go down 
+7
xxxxdexxx
Kagaoni
Lilith
mofe
Saury
Admin
Femina Eques
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-02-25, 06:38

Szia!

Én szívesen megyek kedden. Van 15 AR, folyamatban van még +5 hozzá.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-02-25, 20:21

Gladius írta:
Szia!

Én szívesen megyek kedden. Van 15 AR, folyamatban van még +5 hozzá.

Üdv: Gladius

Rendben Smile

Köszönöm Mokhra segítségét, tegnap is tudtuk teljesíteni a Lvl20-at.

Érdekes buggal találkoztunk tegnap, fractal dredges pályán.
Első neki futásra, az elején megtört pár darab páncél. Úgy döntöttünk, hogy újra nekifutunk.
Kiléptünk a pályáról, de a kezdő területet nem hagytuk el.
Ismét a dredges pályát adta, de dupla mobbal, meg +őrjáratokkal.
Vissza kellett lépni LA-ba, és utána normalizálódott a helyzet.

Fractal lvl20+
ajánlott tárgyak:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Ash_Legion_Spy_Kit
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Order_of_Whispers_Spy_Kit

Gladiusz ha tudsz szerezz már be pár darabot belőlük.

Harkon


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-06, 22:23

Na mi lesz Arah-val?
Esetleg szombat este 8 körül letesztelhetnénk az egyik utat. Ja és akik félnének, hogy nehéz egy adott dungeon(jelen esetben Arah) biztosíthatom hogy megbirkózunk bármivel hiszen semmi sem lehetetlen, főleg ilyen guildben! Szóval várom a jelentkezéseket, illetve Mokhra és Sig jelentkeztek állandó tagnak tőlük csak hogy jó ez az időpont Question
+jól jönne egy olyan ember aki ismeri az explo módot Arahban, a story nekem kész de exploban még nemvoltam, de nem nagy hátrány ha nincs mert majd nézünk valami leírást vagy csak megyünk a fejünk után Wink
A dungeonról: lvl 80-as Very Happy a többi nem érdekes, ez is csak egy dungeon Cool

Mano jocolor
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-06, 22:25

nem jött össze az 5 állandó ember Sad - meg a szombat átalakult WvW- nappá, legalábbis amíg megvetjük a lábunkat a tier 8-ban.

ettől még benne vagyok egy próbában szívesen, ha most össze tudunk szerveződni.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-06, 22:32

Sziasztok.

Szombat fél 9 nekem első hangon jó, én jelentkeznék. Smile

zsolthy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-07, 00:34

Nem mindenki WvW zik szombaton, főleg nem egész nap. Mindenki csinálja azt amit szeret Exclamation

Köszi a jelentkezést, ha Sig is jön akkor már csak 1 ember kell.

Mano sunny
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-08, 10:19

Összeállt az Arah csapat: Mokhra, Zsolthy, Sig, Black, és jómagam.
köszönöm a jelentkezéseket akkor holnap(szombaton) este 8-fél9 re várok mindenkit!

Üdv! Mano
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-08, 11:45

Sok sikert és jó dropot! Tapossátok ki az utat az öreg, megfáradt veteránok részére Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-20, 03:31

Dungeon-ökhöz keresek kezdő, illetve legalább 1 fő tapasztalt játékost/játékosokat, a story-mód elvégzéséhez.
Időpont megbeszélés szerint. Végigrohanás-szisztéma és türelmetlenség kizáró ok.
A játék élvezete számít.
KÖszönöm, előre is!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-20, 20:51

Én szívesen megyek, pár story-ban már jártam Smile Nem szeretek sietni és mondhatni elég türelmes vagyok Razz
Szerintem Black Lovag is jön szóval eddig vagyunk rá 3-an ^^ Majd beszéljük meg az időpontokat bár mondjuk nekem a szombatot kivéve mindennap jó este 8 előtt Smile


Üdv
Sig Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-03-25, 21:11

Üdvözletem,
ma este 20:30 kezdéssel keresünk egy embert fractal lvl21-re.
TS szükséges.
Harkon
Vissza az elejére Go down
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-04-03, 02:06

ELder írta:
Dungeon-ökhöz keresek kezdő, illetve legalább 1 fő tapasztalt játékost/játékosokat, a story-mód elvégzéséhez.
Időpont megbeszélés szerint. Végigrohanás-szisztéma és türelmetlenség kizáró ok.
A játék élvezete számít.
KÖszönöm, előre is!
Már nem aktuális, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-05-27, 20:33

Tervezek indítani runokat Arah explore pathokra rendszeres farmra. Aki akar jönni, az ide írja meg, hogy milyen nap felelne meg neki, milyen időponttal.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-05-27, 23:03

Én benne lennék! Smile

Időpont gyakorlatilag mindegy, majd úgy szervezem a dolgaimat, csak ne túl későn este (főleg hétköznap ne)

Üdv Mano! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-01, 17:12

Hali! Arah-ban mindenképpen benne vagyok! Very Happy Nálam az a bibi,hogy elég változó időpont,meló össze vissza van.Majd ha látom ,hogy készülődtök akkor írok. Smile
SE-be szerveznék embereket,ha lenne rá igény írjátok meg! Smile)))


Üdv
Tyragan
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-01, 18:47

hali

nekem csak 3 fix GW napkm van, abból meg csak kettő lehet alkalmas az Arah runra, a szombat meg a hétfő - mindkét nap 20.00-20.30 között érek be a játékba.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-01, 23:10

Sziasztok!

Honap este egy Arah explore? Majd megnézem, hogy melyik a legkönnyeb path és bemelegítésnek azzal kezdjük.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-01, 23:11

mehet Smile amúgy a vasárnap is jó guild missionok után

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-03, 04:26

Ma este Arah explore path 3 - elvileg ez a legkönnyebb Smile. A taktikát leírtam egy külön topicba.
Szívesen várok minden jelentkezőt.

EDIT: a leírást áthelyeztem a Lerírások topic Arah részlegébe, miután rájöttem, hogy az a topic dungeon leírásokra jött létre Smile.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-25, 21:10

Tegnap nekiveselkedtünk az új dunginak, ami mindannyiunknak új (lett volna), de egy ember hibádzott a teljes csapathoz. Ma újra mennénk valamikor este 7 és 8 közötti indulással. Bárki jöhet, hiszen ebben senkinek sem lehet még tapasztalata, csak vergődjünk át rajta. Persze elegánsan Smile
Számos achievment jutalmazza a teljesítést és futásonként 1 gold!
Dulfy leírását érdemes tanulmányozni, és nem keseredünk el, ha elsőre nem sikerül minden achit megszerezni. Eléggé összetett a dungi, és amúgy is jutalmazza az újrajátszást.
Aetherbalde retreat dungeon guilde by Dulfy

Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime2013-06-28, 01:25

Vasárnap este nyolckor megint megyünk az új Dungeon-be. Bárki jöhet!!!

Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Dungeons - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dungeons   Dungeons - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dungeons
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: