Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lássuk, mire megyünk együtt!

Go down 
+22
RuSheR
Hubiie
Soenxi
Angerbrood
Sandwich
Cort2256
Morghena
Zozzi
Centri
mofe
lesliefox
Kerubion
Bukullusz
BaTi
Gladius
warez666
Asumi
Turbulencia
zami
Sziszko
r3dy21
Admin
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
drH_hun
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jun. 23.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-23, 06:57

Üdvözletem,

András vagyok, 35 éves, informatikával és alkami sörivással foglalkozom. Korom és hobbim miatt elég régóta játszom, egy 286-oson kezdtem az ismerkedést a PC-k világával némi szolid commodore-ozás után. Azóta kicsit megváltozott a világ, de a játékok szeretete az megmaradt, lelkesen fogyasztok online és offline tartalmat egyaránt, bár manapság már válogatós vagyok. Eme játék első részével sajnos nem állt módomban játszani, a második részbe eddig 476 órát öltem két karakterrel közel négy hónap alatt. Munkám miatt változatos időben tudok online lenni, és ha kedvem van, addig játszom, amíg tehetem. Jelenlegi klánom egy öszeszokott baráti társaság (volt), ahova én külsősként kerültem be, viszont ők előbb kezdték sokkal a kalandozást, és nem nagyon foglalkoznak már  a játékkal, csak a napi rutint tolják szinte. Én ennél többre vágyom, 99 és 96 százalékosak a karaktereim térképei, gondosan kimunkált, tanított és öltöztetett rangerem és nekromatám van eddig (lvl 80+ mindkettő). Dungeonokhoz eddig nem volt szerencsém, guildes küldetésekről se sokat tudok, world vs world csatákba alkalmanként szoktam ellátogatni (ez is teszi ki a maradék százalékát a térkép ach. kimaxolásához.) Tehát főleg egyedül illetve alkami társakkal töltöttem el az időt, de most már szeretnék aktívabb közösségi életet is élni, amennyiben ez lehetséges, illetve nálam tapasztaltabbakkal vagy éppen kezdőket segítve kikapcsolódni és a napi gondokat elfelejteni.
A regisztrált accnevem drH.3851, a térképeken pedig két kis hölgyeménnyel futkosok Fool Puni illetve Hunting Puni néven, utóbbi a kedvenc illetve a többet foglalkoztatott karakter.
Amennyiben megfelelek a feltételeknek, örömmel csatlakoznék és lennék tagja egy igazi magyar guildnek.
Köszönöm hogy elolvastátok, és további jó játékot mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-23, 09:45

Kedves András!

Hogy úgy mondjam, jókor vagy rossz helyen :)Az eredetileg aktívnak és igazinak számító magyar guildünk éppen szétszakadt, jelenleg 10 fő alatt van azok száma, akik az eredeti csapatban maradva nem adják fel. Nekiálltunk újra felfejleszteni a guildünket, ami azt jelenti, hogy az eddigiekhez hasonló pörgésre még várni kell. Invet küldünk, te pedig eldöntöd, hogy lenne-e energiád részt venni egy ilyen sziszifuszi munkában, vagy inkább a most is pörgő magyar guildek közül választasz egyet. Ha jössz, kénytelen leszel megismerkedni a dungeon-ekkel meg miegyébbel, ami eddig kimaradt. De talán ez nem lenne baj Smile  Megértjük azt is, ha a könnyebb utat választod. Mindenképpen jó dropot kívánunk!

Üdv: Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-06-23, 21:21-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
drH_hun
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jun. 23.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-23, 18:29

A problémák sose aggasztottak, azok azért vannak, hogy meg legyenek oldva, és nyilván nálam tapasztaltabbak meg is teszik ezt, ami a guild dolgait illeti; én segítek amiben tudok (már ha van olyan egyáltalán). Köszönöm a választ és várom a meghívót Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-23, 21:19

Rendben, akkor lássuk a problémákat :)Este megy az inv.

Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
niariani
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-29, 09:16

Sziasztok!

Ingame a minap már beszéltünk és még mindig szívesen csatlakoznék hozzátok. IRL Anikóra és Ritára egyaránt hallgatok, 23 éves egyetemista vagyok. Ingame Deluwiellel, 80-as norn  mesmeremmel, és egy növekvő, 45 körüli sylvari necromatával játszom épp. Korábban Lotroztam, SWToR-oztam és gyakorlatilag minden rangot megjárva WoW-wal több mint 5 évet lehúztam. GW1-et nem játszottam, viszont mostmár jóideje vagyok a GW2-ben (március óta), elég aktív is vagyok, ahhoz képest viszont igen kevés dungeon-ben jártam. Viszont szívesen mennék, szeretem a WvW-t és a pvp-t is kipróbálnám, de ezek mellett kedvelem az achievementeket, a puzzle-ket és a fun eventeket is Smile. Összegészében mindezekért kerestem magyar guildet, és habár kevesen vagytok épp, de kitartanék mellettetek Smile
Bennt niariani.7385-ként megtalál, aki meg akar.

Ui.: 2 másik játékost is húzok magam után, akik reményeim szerint szintén írni fognak ide (egyikük megerősített hírek szerint csak a jövőhét folyamán). Smile
Vissza az elejére Go down
Entarion
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-29, 09:36

Sziasztok!

Entarion vagyok. Jelentkezni szeretnék a guildetekbe Deluwiel, és Hidan mellett. IRL Marcinak hívnak, és 23 éves egyetemista vagyok. Február fele kezdtem a GW2-t, és jelenleg egy 80as thief a main karakterem Mohandaar néven, de több altot is húzok. Elsősorban a PVE tartalom érdekel, de szívesen mennék WvW-be is.
A GW1-el nem játszottam, de sokáig WoW-oztam, és régebben pár hónapig Lineage2-ztem.

Üdv: Entarion
Vissza az elejére Go down
Entarion
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-29, 09:46

Lemaradt a regisztrációs nevem, ahol utolérhettek:
Entarion.1789
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-06-29, 19:44

Üdv Entarion! Örömmel látunk, hamarosan megy az inv. Deluwiel bizonyára informált jelenlegi viszonyainkról, éppen az "inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl" fázisban járunk, és töretlenül tartunk a "sok oroszlán" fázis felé Smile

Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Cavalorn
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-07-02, 07:52

Sziasztok!

Én lennék a másik játékos, akit Deluwiel már emlegetett itt a forumon.
Csongornak hívnak, 25 éves vagyok, az egyetemi éveim legvégén járok. Játékon belül általában a Cavalorn nevet szoktam használni főkarinak (és így is szoktak szólítani), bár most rendhagyó módon első karakterem Hidan the Immortal néven fut Tyria-ban mint necromancer, és csak kevés választja el a 80-as szinttől. GW1-el nem toltam, de játszottam pár MMO-val: 8 évig WoWoztam, illetve 6 éve LotRO-zgatok (időnként még visszajárogatok ide). GW2-t 2-3 hete vettem meg Deluwiel unszolására, rosszul nem jártam Smile, de viszonylag még új vagyok és olyan rémesen sokat még nem sikerült játszanom. Szeretnék a későbbiekben kipróbálni dungeon-öket, WvW-t és megcsinálni minden achit, ami utamba kerül o.O .

Játékon belüli ID-m: Cavalorn.1396
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime2013-07-02, 09:06

Üdv a guldben Cavalorn! Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni neked a játék Smile Ha segítségre van szükséged, szólj nyugodtan. Az elején a személyes story eseményei tudják megtréfálni az embert. A dungeonekre ráérsz még, de eljön annak is az ideje. Smile

Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lássuk, mire megyünk együtt!
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Egyedül vagy együtt?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Tagfelvétel-
Ugrás: