Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lássuk, mire megyünk együtt!

Go down 
+22
RuSheR
Hubiie
Soenxi
Angerbrood
Sandwich
Cort2256
Morghena
Zozzi
Centri
mofe
lesliefox
Kerubion
Bukullusz
BaTi
Gladius
warez666
Asumi
Turbulencia
zami
Sziszko
r3dy21
Admin
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Zozzi




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 06.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-03-06, 02:35

Sziasztok!

Zozzi vagyok, 23 éves, gépész mérnöknek tanulok és kezdem azt hinni hogy én lettem az összes tanszék kabala állatja mert igen nehezen válnak meg tőlem Very Happy
Régi motoros MMO-s PvP ben voltam erősebb mindig is de nem vetem meg az instázást sem!
Aktivitást illetően annyit mondhatok hogy heti 1-2 alkalom nagyjából belefér ZH-k és vizsgáktól függően.

További jó gémet!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-03-06, 03:25

Üdv, Zozzi!

Akkor a tanulás szüneteiben erősítsd a PvP szekciót Smile Küldjük az invet.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Morghena




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Mar. 17.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-03-17, 06:30

Üdv!

31 éves vagyok

Itt kezdőnek számítok, de már L2 C1 óta játszok MMO-t
A legismertebbek amikkel játszottam: Aion, L2, WOW, SWTOR, WHO, PW
Nemrég kezdtem el játszani GW2-t még nincs maxos karim.
2 karit húzok jelenleg Mesmer és Ranger. Még nem döntöttem el melyiket viszem végig, mind2 tetszik Smile
PVP és PVE is érdekel a lényeg, hogy legyen hozzá jó team Smile

Morghenachan
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-03-18, 00:06

Helló!

Neved alapján küldtem meghívót, amit a rendszer Sagittarius.2654 -nek küldött el. Ha Te vagy az, Morghena, üdv a guildben. Ha nem, adj egy ingame nevet Smile)

Üdv.

Gábor
Vissza az elejére Go down
Galathea
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-03-22, 05:00

Sziasztok!

Bea vagyok, 22 éves, most épp sok szabadidővel rendelkező egyetemista. :-) Ez az utolsó félévem, úgyhogy az államvizsgára való készülésen kívül ráérek. A barátom (Nanos) is a guild tagja, úgyhogy csak jókat hallottam rólatok :-).
Ez az első MMO, amivel játszok, de nagyon lelkes vagyok.;-)
Fő karakterem (egyelőre) csak 14-eske, necromancer: Lady Lyria.
Account name: Galathea.9802
Üdv
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-03-22, 07:51

Szia Galathea Smile Guilden belüli referenciával nem lehet kérdéses a felvétel.

Üdv: N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Cort2256




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 02.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-02, 03:01

Üdv,

Márk vagyok, 17 éves. Amikkel játszottam eddig: WoW, L2, Vindictus, Gw1...Smile
Mindegyik MMO nagyon jó volt, de ez most egy új világ számomra:DD
Nagy részt inkább pvp-zek de mivel új az egész, ezért mindent kiszeretnék próbálni!!
Fő karakterem: Még csak 41-es Thief: Cort Trex.
Account név: Cort.5086

Üdv.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-02, 07:34

Üdv, Cort! Megy az invite.

Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Sandwich
Tanítvány
Tanítvány
Sandwich


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Apr. 03.
Age : 32
Tartózkodási hely : Nottingham

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-03, 10:45

Üdvözlehelletem!
Nevem Szenya. (barátaim így hívnak. De tényleg!)
21 éves vagyok. Software Engineering -et hallgatok a Nottingham Trent University -n.*
Guild Wars 2 -vel még októberben kezdtem játszani és azóta is keresek egy jó társaságot. Eddig csak inaktív guildokhoz volt szerencsém. Az első egy brit guild volt, ahol még az elején aktív volt mindenki és aztán hirtelen mindenki eltűnt. Crying or Very sad Így remélem nálatok végre megtalálom azt a jó társaságot amire áhítok. Smile
Jelenleg kerülöm a PVP -t, WvW -t, és a nagyobb instákat a játékban mert lapiról tolom, rendes vas pedig kb. nyár magasságában lesz. (emiatt néha még a Dodge se megy rendesen. Laughing)
Minimum heti 15-20 órát szoktam fordítani a játékra. (Kivéve vizsga időszak, prog házi.)
Tapasztalt MMO-s vagyok, nem találtok annyi ujjat a kezeiteken amennyivel megtudnátok számolni h mennyi mmo -s játékot kipróbáltam már. Razz

Account nevem: Sandwich.1352
Main kari: Tryuk

Hail to da ARMY! cheers

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://scarysandwich.co.uk
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-03, 21:45

Hali Szenya! Smile Küldöm az invet!
Üdvözölehellek az Armyban Smile

Manó What a Face
Vissza az elejére Go down
Angerbrood




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 06.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-06, 05:36

Sziasztok!

Dávid vagyok, 17 éves. Szakközépiskolába járok informatikát tanulok Kiskunhalason. 6 évig WoW-oztam több realmfirst achit megszereztünk de a klán feloszlott. Pár ingyenes MMO-t is kipróbáltam de nem tudtak úgy megfogni mint a WoW. GW2-vel szeptember óta játszom, főleg PVE és WvW orientált ember vagyok de SPVP is jöhet. Kettő 80-as karakterem van: Lekoka (Guardian), Lord Soulrender (Necromancer). Inkább hétköznap este vagyok de hétvégén szinte egész nap. Barátom Szenya pár napja lépett be hozzátok és ő ajánlott titeket. Very Happy

Account nevem: Angerbrood.2305
Main karakter: Lekoka
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-06, 06:23

Szia!

este, ha addig más nem vesz fel, küldök meghívót.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
buritto
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: klánt keresek :D   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-24, 11:11

sziasztok

Sandwich.1352 ajánlott titeket.

Magamról annyit, hogy jó pár évet jászottam gw-wel. 20++ vagyok. PVP és PVX is jöhet mindent szeretek

IGN buritto.1690
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-04-24, 20:41

Szia buritto!

Szívesen látunk. Kérlek, olvasgasd a Szabályzatunkat és a szövetségünk szabályzatát, hogy teljesen képben legyél a guildet illetően.

Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Soenxi
Tanítvány
Tanítvány
Soenxi


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 01.
Age : 28

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-01, 05:59

Sziasztok!

A nevem Tomi, 17 éves vagyok. Jó pár MMO-val játszottam itt van néhány: Vindictus, Aion, Gates of Andaron, Silkroad, Cabal.
Körülbelül 6 napja játszok, 39-es szintű Ranger vagyok. Inkább PVE beállítottságú vagyok de a PVP vel sem vagyok rosszban.
Szeretném a kalandozásokat egy jó társasággal folytatni. Very Happy
Változó , hogy 1 héten mennyit játszok de igen aktív vagyok.
Azonosítóm: Tomicsek.8907
Karakterem neve Soenxi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-01, 06:54

Szia Tomi!

Szívesen látunk. Kérlek, olvasgasd a Szabályzatunkat és a szövetségünk szabályzatát, hogy teljesen képben legyél a guildet illetően.

küldöm a meghívót, ha eddig nem tette volna valaki,
üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Hubiie
Tanítvány
Tanítvány
Hubiie


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Balatonfüred

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-03, 07:44

Üdv,Hubiie vagyok 17éves,4hónapja Guild Warsozok,azelött nem nagyon játszottam MMO-val
a GW az első ami úgymond tetszik.Nyitott vagyok mindenre,bár legtöbbször dungeonokban töltöm az időmet.Két 80leveles karakterem van,egy Thief és egy Guardian(Thief a mainkarim).
Hubiie szintén a karakterem neve,aktívságról:napi 3-4óra minimum megvan.
Remélem ennyi elég magamról,előre is köszönöm a választ Smile
Vissza az elejére Go down
RuSheR




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. May. 03.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-03, 08:02

Sziasztok.

16 éves vagyok,1 hónapja GW-zek, rengeteg MMO-val játszottam már. Pl. Wow,Vindictus,Aion,SWTOR,DC universe
Általában délutánonként vagyok aktív. Leginkább a PVE részét képviselem a játéknak.
Remélem elég volt amit írtam. Smile Köszi a választ előre is . A játékbeli nevem: Rusihh
Vissza az elejére Go down
Nerward

Nerward


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. May. 03.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-03, 08:23

Sziasztok!

16 éves vagyok Mikor kijött a Guild wars 2 már utána nap a kezembe volt a doboza:) Azóta sok-sok szünettel,de aktív játék időm kb 4-6 hónap! Sok MMO-val játszottam PL: Wow,Vindictus,Aion. Elég aktív vagyok napi 5 óra megvan. Lvl 80-as Warrior karakterem van Nerward néven. Inkább PVE-zek. Előre köszönöm a választ!Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-03, 22:04

Sziasztok!
Mind hármotoknak küldöm az invet Smile a member státuszért irjátok be a GW2-es karaktereitek nevét a "Karakterneveink" című topicba! Smile
Örömmel hallom, hogy mindenki nagy fanja lett a játéknak:D Érezzétek jól magatokat a guildben! Smile

Üdv!
Mano What a Face
Vissza az elejére Go down
Hubiie
Tanítvány
Tanítvány
Hubiie


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 03.
Age : 28
Tartózkodási hely : Balatonfüred

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-03, 23:08

Mano G írta:
Sziasztok!
Mind hármotoknak küldöm az invet Smile a member státuszért irjátok be a GW2-es karaktereitek nevét a "Karakterneveink" című topicba! Smile
Örömmel hallom, hogy mindenki nagy fanja lett a játéknak:D Érezzétek jól magatokat a guildben! Smile

Üdv!
Mano What a Face

Köszönjük! Smile
Vissza az elejére Go down
Eznemazajatek




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 29.
Age : 35
Tartózkodási hely : Zala Megye

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-29, 04:56

Üdv!

Péter vagyok 24 éves. 1 hónapja kezdtem Gw 2-vel játszani és nagyon tetszik, de MMO lévén hiányolom a velem egy nyelvet beszélők (magyarok Razz, nem mintha angol nyelven rossz lenne beszélgetni de azért egyszerűbb az anyanyelven ) társaságát és úgy döntöttem hogy jelentkezek egy guildbe. Alapos olvasgatás után a magyar guildek közül rátok esett a választásom úgyhogy remélem, hogy bejutok hozzátok.
MMo-k terén van némi tapasztalatom (WoW, Aion, LoL 1-1 év mindegyikkel). Szeretek PvP-zni és Pve-zni is aktivitásomról csak annyit hogy elég kocka vagyok, mert sok a szabadidőm (napi 4-12 óra is lehet). 3 karim van eddig és elementalista a main karim (Név: Elementina Rhin LvL 80)
Jelenleg is Online vagyok és várom a kedvező válaszotokat. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-05-29, 05:04

Szia Péter!

Szívesen látunk. Kérlek, olvasgasd a Szabályzatunkat és a szövetségünk szabályzatát, hogy teljesen képben legyél a guildet illetően.

este küldöm a meghívót, ha eddig nem tette volna valaki,
üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Jakshee




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tatabánya

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-06-05, 07:21

Sziasztok!

Attila vagyok, 20 éves. Tatabányán élek, és itt is tanulok, most fogom befejezni a technikusit. Nemrég kezdtem el a játékot, eddig csak sajnos videókat nézegettem róla fél éven keresztül Smile Elég sok játékkal játszottam huzamosabb ideig, ezek közül megfordult a WoW eredetin, SWTOR, Cod4, LoL etc. Mindig is szerettem a multi játékok ahol össze tudtam dolgozni más emberekkel. Kevés olyan játék van amivel egyedül szeretek játszani, de a coop játékok a kedvenceim. Elolvastam a guild szabályzatot, és a szövetség szabályzatot ahogy javasoltáto ka többieknek is.

Azonosítóm: Jakshee.2879
Karakter név: Naruniel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime2013-06-05, 07:38

Az invet kiküldtem, üdv a guild-ben Smile

Üdv: Sig Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lássuk, mire megyünk együtt!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Egyedül vagy együtt?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Tagfelvétel-
Ugrás: