Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Egyedül vagy együtt?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-08-27, 21:38

Üdv!

Magányos sport-e a crafting? Alapból úgy tűnik, és lehet, hogy valóban az. Gyűjtögetni kell, próbálkozni, gyártani... Legjobb ezt egyedül csinálni, vagy szerveződhetnek csoportok kifejezetten valami craftiggal kapcsolatos tevékenységre?

Vajon elképzelhető valamifajta specializálódás a guildeknél?

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
savaylaw
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Aug. 29.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-08-29, 20:38

Aeris Nephrithos írta:
Ha valakinek van felesleges copper oreja kerem küldje el nekem! Köszi:)


Na még mindig ore? Akkor majd elindulok gyüjtögetni. És küldöm Smile

Én leszek a beszerzö ?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-08-29, 20:44

Ez most akkor az együtt vagy a külön? Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
savaylaw
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Aug. 29.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-08-29, 20:48

is is én gyüjtöm más el craftol-ja tehát együtt
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-08-29, 21:05

Sziasztok!

Én még ott tartok, hogy mindent felszedek (GW1-es hagyaték).
Ha kell valakinek valami, szóljon és adom. Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-09-05, 23:35

Számomra nagyon gyanús ez a crafting dolog... Rengeteg a gyűjthető holmi, a kezdőhelyeken a töredékükkel sem találkozhatunk. Lehet, hogy az lesz a húzóerő az egész játékban, hogy ritkább és értékesebb összetevők után fogunk kutatni? Már látom, hogy egész dungikat söprünk ki, barlangi sárkányokat győzünk le és megmásszuk a legmagasabb hófödte csúcsokat is mondjuk egy darab griff-fülszőrszálért Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-09-10, 20:08

A craftinggal kapcsolatban a következő a tapasztalatom:

Amikor beléptem ékszerész-tanoncnak, annyi copper ore kellett, hogy nem csak a zsákból, de még a fülemen is az folyt kifele, de mégis, mindíg elfogyott, mert copper ingotot kellett gyártanom belőle. Be is szereztem egy rakás csákányt, és upsz, akkor már nem is kellett copper, válthattam ezüstre. Ékszerész szempontból ekkor már semmi értelme nem volt coppert bányászni, de kezdő páncélkovács lévén, a hátizsákot képző dobozhoz pont jól jött.

Azóta az ezüst korszakból átléptem arany korszakba, és úgy érzem, hamarosan annak is vége, és jön a platina time. (Ezért már azokat bányászgatom, nagy lelkesedéssel)
Evvel párhuzamosan, az ékszerekbe tehető drágakövek is egyre fejlődnek, és a régebbiekkel maga az ékszerészállomás nem is foglalkozik már.

Szóval az a meglátásom, hogy ahogy haladunk előre a játékban, egyre magasabb szintű területekre jutunk, egyre fejlettebb hozzávalókat lehet farmolni, és kell is, mert csak előre van haladás, hátrafele nem.

Ami nagyon meg tudja dobni az adott szakmában való fejlődést (és nagyon ellapíthatja a pénztárcát), az a hozzávalók nagy mennyiségben való megvásárlása a Black Lion-on keresztül.

És még egy érdekesség... Az, hogy a különböző bányászható dolgok fellelhetőségét sasolod a térképen, erősen hozzásegít, hogy titkos helyeket, jumping puzzle-okat, apróbb barlangokat találhass. Hiszen hol máshol "nőne", mint ahol a kutya sem jár Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime2012-09-11, 00:42

Valóban egyre érdekesebb ez is. A bányászláz már elkapott, viszont, mire a műhelybe lépésre szánom magam, ott alszom el pepecselés közben. Jó lenne elölről kezdeni, miután beletanultam, de az nyilván nem megy. Célirányosan kellene "alkotni", hogy legyen XP és esetleg valami haszon is származzon a dologból, de egyelőre minden más jobban érdekel a játékban. Azt már látom, hogy a középvértek gyártásából személyes hasznom nemigen lesz, mert a játékban jóval előrébb tartok szintben, mint amilyen armort csinálhatnék magamnak, így viszont önmagáért (a szintlépésért) van az egész. A főzésben bízom, egyrészt, mert mindig az a jó bolt, ami elfogyós terméket állít elő vagy forgalmaz, másrészt én eszegetek ilyen dühítőket, amik GW-ben is sokat segítettek. Hátha más is rákap az "ízére"... Persze a magasabb szintűek még odébb vannak ebből is.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Egyedül vagy együtt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül vagy együtt?   Egyedül vagy együtt? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egyedül vagy együtt?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egyedül nem megy...
» Lássuk, mire megyünk együtt!
» Szerepjáték vagy teljesítménytúra?
» Fő- és/vagy első karaktered
» Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Mesterségek - Crafting-
Ugrás: