Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? Empty
TémanyitásTárgy: Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?   Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? I_icon_minitime2012-08-27, 21:23

Üdv!

Elképzelhető, hogy semmi különbség a különféle foglalkozások között? Bármelyiket választod, ha rendszeresen foglalkozol vele, nagyjából a többivel azonos hasznot hozhat? Esetleg lehetséges, hogy egyik másik jobban megérné?

Mi a véleményetek?

Salute!
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?   Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? I_icon_minitime2012-10-30, 23:52

Az én véleményem, minden karakter amilyen armort hord annak megfelelő szakmát érdemes megtanulnia és foglalkoznia is vele, így nem kell karmat költeni jobb ruhákra vagy pénzt tradig postnál, hogy kb szintünknek megfelelőt hordhassunk. Mellé pedig cookingot ajánlanám, mert azzal karakternek megfelelő pluszokat használhatunk pl+power v +vitality második érvem mellette,hogy így a ruha szakmàt jobban lehet húzni, mert teljesen más alapanyagokat használ a két szakma, és nincs dilemma melyik szakmàt húzzam a kevèske összeszedett materiallal, mert így csak 1 szakmára megy el, és később felfedezéseknél ajánlott új szakma felhúzása, mert akkor ujra kis helyektől a nagyokig szépen gyűlik az alapanyag.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?   Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? I_icon_minitime2012-10-31, 00:06

Valóban, a maxos crafting armorok nem is néznek ki rosszul, és lehet transmutálni, ha mégis megtetszik valami más skin. Viszont én úgy látom az achievmenteknél, hogy a maxhoz mindegyik szakmát fel kell húzni. Azt még meg kell nézni, hogy ez account-bound-e, mert ha nem, akkor bizony ugyanannak a karinak kell (ha hajt erre valaki).

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?   Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? I_icon_minitime2012-10-31, 00:54

nekem kellemes meglepetés, hogy a crafting, a daily meg a monthly archievementek account bondosak - így tudok játszani a többi karimmal is, és mégis összejönnek a napi kihívások Smile

én mindegyik karimmal azokat a mesterségeket csinálom, amit az a kari használ - persze nem lehet lefedni teljesen, de nem nagyon érdemes váltogatni szerintem.
A fő karim pl ranger, a két mestersége a leather és a jewelry
a guardianomnak az armor és a weapon crafting
az elémnek a tailor és az artificier
a thiefemnek a huntsman
a necro pedig maradt szakács

azt vettem észre, hogy míg az első karinál viszonylag döcögős volt a crafting fejlődése, addig a következő karinál szinte semmilyen akadályozó tényező nincs, mert a fő karimmal összegyűjtöttem már bőven elég alapanyagot, bőven elég pénzt a megvásárolandó anyagokhoz - pl a rangerem ékszerészségét úgy húztam fel 200-ról 390-re kb 30 perc alatt, hogy még a végén a sok eladott ékszerből +2 aranyam lett

szóval csak az első mesterség a nehéz, a többi már magától jön Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?   Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? I_icon_minitime2012-11-01, 00:01

Mokhra írta:
nekem kellemes meglepetés, hogy a crafting, a daily meg a monthly archievementek account bondosak

Az eddigi legjobb hír a GW2-ben!!! Egy új világ Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?   Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vajon mivel érdemesebb foglalkozni? Vagy mindegy?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szerepjáték vagy teljesítménytúra?
» Egyedül vagy együtt?
» Fő- és/vagy első karaktered
» „+5 power vagy +5 precision, avagy mitől ütünk nagyot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Mesterségek - Crafting-
Ugrás: