Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Egyedül nem megy...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-08-26, 22:15

Itt kérj segítséget, ha társakra van szükséged egy feladat megoldásához.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-09-05, 11:27

SZiasztok!

Nem gondoltam volna, hogy én leszek a z, aki elsőként kér segítséget. Van egy quest a Norn területen, amit képtelen vagyok egyedül megcsinálni. Ez egy sztirivonalhoz kötött küldetés. Akit nem zavar, hogy holnapra nem éri el a 80-as szintet némi segítségnyújtás miatt, az kérem jelezze szándékát a játékban, vagy akár itt.

Köszönettel:
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-09-05, 19:36

Sziasztok!

Én nagyon szívesen csatlakozok Hozzád este 8 körül.
Úgyis észak szülötte vagyok. Very Happy

Üdv: mofe
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-09-05, 19:37

Én szívesen segítek de nekem 40es a legnagyobb karim Very Happy De ha nem kicsi akkor szívesen segítek Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-09-05, 20:03

ELder írta:
Nem gondoltam volna, hogy én leszek az, aki elsőként kér segítséget.

Egészen biztos, hogy legtöbbünknek szükségünk van (lesz) segítségre a továbbjutáshoz és későbbi célok eléréséhez is. Természetesen jövök. Állítólag nem számít a szint, majd "összeskálázódunk". Megpróbáltuk tegnap is a csatlakozást, de negyven perc hiábavaló erőlködés után feladtuk, mert előbb mindnyájunkat kidobott a játék, majd felváltva hol az egyik, hol a másik karit. De legalább láttam Rozit, nagyon elegáns norn dáma Smile
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-09-06, 01:33

Hm, elfelejtettem kiírni, hogy 18-as szintű mesmer. A karaktereket valahogyan "lebutítja" az adott területen található mobok szintjére, úgyhogy nem gond, ha erősebb karakter vagy.
Mindenesetre köszönök mindenféle támogatást. Hozzatok sütit, szilvapálinkát (mert igen hideg van a havasokban) és vastag bundát.

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime2012-09-06, 19:35

hehe... A help végül abból állt, hogy kedélyesen elheverésztem a puha havon. De a lelki közösség megvolt Smile Össze kell szednem magam Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Egyedül nem megy... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyedül nem megy...   Egyedül nem megy... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egyedül nem megy...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egyedül vagy együtt?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: GW2 Help!-
Ugrás: