Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lássuk, mire megyünk együtt!

Go down 
+22
RuSheR
Hubiie
Soenxi
Angerbrood
Sandwich
Cort2256
Morghena
Zozzi
Centri
mofe
lesliefox
Kerubion
Bukullusz
BaTi
Gladius
warez666
Asumi
Turbulencia
zami
Sziszko
r3dy21
Admin
26 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-08-27, 23:37

A honlapról ide a Fórumra helyezzük át a tagfelvételi kérelmek beadásának a helyét.

A guildünkről részletesebben itt: A guild

A Fórumot rendszeresen nézzük, és minden kérelemre válaszolunk. Ne felejtsd el megírni a játékbeli nevedet (IGN)!

ARMY leader


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-03, 06:15-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
r3dy21
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Aug. 29.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-08-29, 21:27

Írtam pm-et hogy szeretnék csatlakozni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-08-29, 21:43

r3dy21 írta:
Írtam pm-et hogy szeretnék csatlakozni.

Köszönöm szépen, de a tagfelvétel nyilvános. Kérlek, írj egy rövid bemutatkozást. Az alsó korhatár 14 év, egyéb megkötés (egyelőre) nincs. Viszont kíváncsiak vagyunk, van-e ilyenféle játéktapasztalatod (esetleg éppen a GW), és milyenfajta játékstílust tervezel, mik a szándékaid a játékban. Előre is köszönjük!
Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
r3dy21
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Aug. 29.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-08-29, 21:49

24.éves vagyok szeretem az MMO játékokat,amikkel eddig játszottam (Age of Conan,Aion,Tera)
Szeretnék egy magyar csapathoz tartozni.
Játszani álltalában délutánonként tudok,illetve hétvégén.
Játékos nevem:Khaosssssssssssssss
Remélem megfelelek a feltételeknek.
Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-08-29, 21:58

Köszönjük a bemutatkozást. Offik, akik fel tudnak venni: Air Nuhdrag, Mokhra Blur, Femina Eques, Belizar Gai Din, Foot Of Wood, Nibindar Tholion. Lesz, akit napközben is megtalálhatsz. Ha estig nem jön össze, rádírunk Smile

Üdv
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-08-30, 23:56-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
r3dy21
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Aug. 29.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-08-29, 22:02

Rendben köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Yika Aumi jelentkezése   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-01, 01:06

Hali!

24 éves vagyok és eddigi pályafutásom MMO terén : Ragnarok Online, L2 , WoW és Vindictus
PVE beállítottságú vagyok és jó társaságba magyarok között szeretnék játszani
Vátozó, hogy mikor és mennyit játszok de sokat szoktam nagy átéagban Very Happy

Yika Aumi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-01, 01:11

Szia Aumi!

Köszi a bemutatkozást, és üdv a guildben! Smile
Vissza az elejére Go down
Sziszko




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Sep. 01.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Aye!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-01, 01:21

A nevem Megváltó.
Útjaim során megjártam Outland bugyrait és szembenéztem a sötétség hercegével!.(WoW)
Emberek ezreit mészároltam le.(Trollok) de ez egy olyan fertő amihez egyedül már kevés vagyok.
De, nem csak a harcban lelem az örömöt. Szeretem a PVE-t is és segíteni másoknak, hogy hű legyek nevemhez.
A elkövetkezendő harcokhoz szükségem van egy klánra akikkel vált vetve nézhetek szembe a további kihívásokkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-01, 01:26

Köszönjük Megváltó!

Nagyon szép tartalmas bemutatkozás! Smile Remélem jól fogod magad érezni, megvagy hívva.
Vissza az elejére Go down
zami




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Sep. 03.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-03, 03:56

Sziasztok!

32 éves vagyok,a nevem Zsolt.

MMo tapasztalatom:Wow bc-ig,Warhamer Online,Aion,Rift,Swtor,(meg néhány ingyenes mmo,de azokat főleg csak kipróbáltam).
"Completionist" típusú játékos vagyok,szeretem egy játék minden aspektusát felfedezni.Pvp és pve egyaránt érdekel.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-03, 06:18

Köszönjük a bemutatkozást, Zsolt! Azt hiszem, az ARMY neked való hely lesz. Ingame name? Vagy te írsz ránk? Feljebb megtalálod, kiket kereshetsz játékban.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Turbulencia




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Sep. 10.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-10, 10:54

Üdv all!

Turbulencia vagyok, már felvettetek a klánba, csak pár szösszenet magamról.
26 éves vagyok és mióta az eszemet tudom MMO-zok.
Dolgozom, de általában aktív vagyok, ha nem vagyok online az azért van mert a BF3 (battlefield3 AQUA) klánját igazgatom.
Játéktapasztalataimat a Wow, Aion, Troje, ... a wowoű-ot eredetin is műveltem, de mivel a kedvencem a TBC volt ezért a pályafutásomat ott, abba is hagytam, ezután tört szerveren tevékenykedtem.
PvP mentalitású ember vagyok, de ha nincs ember instába arra is vevő vagyok.
Mivel társasági lény vagyok remélem akad nálatok Ts vagy ventri, mert jobb szeretek beszélgetni, mint körmölni... ennyit rólam Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-09-10, 11:31

Üdv a guildben, Turbulencia!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Asumi
Tanítvány
Tanítvány
Asumi


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Oct. 02.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-02, 06:41

Sziasztok, a nevem Norbi, 21 éves vagyok és nagyon szeretnék csatlakozni a Guildotokhoz. Sok jót hallottam rólatok, Amalla ismerősöm már tagja a csapatotoknak. Smile MMO tapasztalataim: Vindictus, Cabal, Dungeons and Dragons, és a WoW a kezdetektől amit eredetin is játszottam még a mai napig, csak hát ez a pandás dolog elvette a kedvemet a játéktól Smile az nem az én világom, a GW2-vel ellentétben, ami nagyon megtetszett. Kollégista vagyok, ebből kifolyólag sajnos csak péntek estétől vasárnap estig tudok játszani, remélem ez semmiféle gondot nem okoz majd. PVE beállítottságú vagyok, de a PVP-t sem vetem meg. Szívesen segítek akárkinek ha valami segítség kell megpróbálok minél hamarabb ott lenni Smile.
Játékbeli azonosítóm: Crowen.6421
Remélem helyet kapok ebben a jó kis Guild-ben Smile
További jó játékot nektek, Kellemes napot mindenkinek!
Üdv.
Vissza az elejére Go down
warez666




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 02.
Age : 30

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-02, 08:50

Sziasztok, a nevem Peti és 18éves vagyok^^ sok jót hallottam a Guildról több kedves ismerőstől is és ezért szeretnék csatlakozni hozzátok:). Sok MMO-val játszottam már tehát tapasztalatom az bőven van:D Vindictus, Cabal, Silkroad, C9...stbstb. Gw2-t 2-3hete kezdtem el és nagyon tetszik. Aktív játékos vagyok és igazából ha van néhány ember akik sokat vannak WvW-ben velük sokat lennék véleményem szerint:D. Egyébként a hét nagy részén elérhető vagyok mint ahogy említettem már^^. Ha kell akkor szívesen segítek is bárkinek, bármiben.
Játékban azonosítóm: warez.4786
Remélem megfelelek a feltételeknek és bekerülhetek közétek:)
Köszönöm előre is hogy elolvassátok és a választ is.
További szép estét mindenkinek!
Üdv ~warez
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-02, 20:15

Asumi írta:
Crowen.6421. Remélem helyet kapok ...

Üdv Crowen!

Köszönjük a jelentkezést! Örülünk, hogy jó hírünk jár a világban:) A mai nap folyamán valamelyikünk elküldi az invet. Az időbeosztásodért ne aggódj, érezd jól magad a játékban!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-02, 20:19

warez666 írta:
warez.4786. Remélem megfelelek a feltételeknek és bekerülhetek közétek:)

Üdv Warez!

Egyelőre a szintezéssel van elfoglalva a guild, de komoly WvW terveink vannak a későbbiekre. Szívesen látunk. Ma még elküldjük az invet.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Asumi
Tanítvány
Tanítvány
Asumi


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Oct. 02.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-03, 03:01

Nagyon szépen köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Aadwark
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-18, 21:46

Üdv Hölgyek/Urak


Szinpatikusnak találtam a leírásotokat amit a gw2guilds.org on találtam és szeretnék csatlakozni hozzátok.

Rólam annyit hogy 32 éves vagyok van 2 gyerkőcöm s feleségem Smile, inkább a casual vonalat képviselem de azért ott tudok üllni a gép elött rendesen Smile, hétköznap 2-3 órát hétvégén többet is de leginkább csak estelente, cél a jó társaságban eltöltött kikapcsolodás.

MMO tapasztalatok: szinten mindent kipróbáltam de főleg wow,swtor, swg, aion, warhammer, dc, lotro, rift, etc......

ingame: Aadwark (80 warrior), Messmero (46 Mesmer), Quint Tant (28 ranger)

Köszi
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-10-18, 22:29

Aadwark írta:
szinten mindent kipróbáltam de főleg wow,swtor, swg, aion, warhammer, dc, lotro, rift, etc......

Ha ennyi mindent "de főleg", akkor mennyit csak úgy, mellékesen? És pont az eredeti Guild Wars maradt ki? Smile

Szívesen látunk az összes karaktereddel együtt, este küldünk meghívót.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-11-05, 23:46

Sziasztok!

Tetszik a guild leírása ezért csatlakozni szeretnék.

Imre vagyok, 27 éves, korábbi mmo-s tapasztalataim: Guild Wars 1-Factions kampány, WoW (2 év kemény raidelés WotLK kieg során), valamint LOTRO 2 évig. PVE és PVP tartalom ugyanannyira érdekel, kicsit maximalista vagyok achievementek terén Smile.
Azonosítóm: Gladius.9562, karakterem: Draengar - lvl80 warrior.

Üdv: Imi
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-11-06, 00:55

Gladius írta:
Guild Wars 1-Factions kampányImi

Üdv Draengar!

Köszönjük a jelentkezést és a bemutatkozást. Mindig szívesen látunk egy Shiro-verőt, aki elég kitartó (maximalista) ahhoz, hogy a végére járjon a dolgoknak. Legkésőbb este küldjük az invet.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
BaTi




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Nov. 09.

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-11-09, 00:47

Sziasztok!

Egy jó barátom unszolására (ami kb 1percig se tartott) szeretnék jelentkezni hozzátok Smile
25 éves vagyok, eddig inkább tapasztalatom a WoWból van, de játszottam Aionnal illetve Silkroaddal is. A PVE-t és a PVP-t sem vetem meg mind a kettő nagyon begyere. Játszani mikor hogy tudok, délelőtt és délutánonként hetente felváltva mert igy engedi a munka Smile

Account nevem: BaTi.4518
illetve karakterem: Rakottkel (Guardian)
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime2012-11-09, 05:21

Jó név Smile Szívesen látunk, hamarosan küldjük az invet.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Lássuk, mire megyünk együtt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lássuk, mire megyünk együtt!
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Egyedül vagy együtt?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Tagfelvétel-
Ugrás: