Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lássuk, mire megyünk együtt!

Go down 
+22
RuSheR
Hubiie
Soenxi
Angerbrood
Sandwich
Cort2256
Morghena
Zozzi
Centri
mofe
lesliefox
Kerubion
Bukullusz
BaTi
Gladius
warez666
Asumi
Turbulencia
zami
Sziszko
r3dy21
Admin
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-09, 09:46

Szia Bati!
Mivel a Boss Smile házon kívül van küldtem invite-ot szóval várunk szeretettel a klánunkban!


üdv: Elyan
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-09, 10:27

A "Boss" üzeni: nagyon helyes Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
BaTi




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Nov. 09.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-12, 02:56

Balu85 írta:
Szia Bati!
Mivel a Boss Smile házon kívül van küldtem invite-ot szóval várunk szeretettel a klánunkban!


üdv: Elyan

Megkaptam és nagyon szépen köszönöm Smile

Igazán nincs mit örülünk,hogy nálunk vagy!

Elyan
Vissza az elejére Go down
Fittyisz
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezek   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-16, 03:33

HALI!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-17, 04:31

Szervusz Fittyisz!

Hogyan tovább? Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Bukullusz




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Nov. 22.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-22, 23:18

Sziasztok!

Megtetszett amit a guildról olvastam és szeretnék jelentkezni hozzátok.
András vagyok 23 éves veszprémi lakos. Elég sok mmo-t kipróbáltam 3 évet wowoztam, 1 év aion és még egy jó pár másik játék. GW1-hez nem volt szerencsém.
Nem voltam még egy jóféle guildben sem sajnos azért elég sok minden kimaradt, még egy dungeonban sem voltam pedig jó lenne már valami gear Very Happy

Account nevem: Bukullusz.3987
Main karakterem: Bukullusz (Elementalist)

Üdv: András
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-11-23, 01:46

Üdv, Bukullusz!

És épp a GW maradt ki... Smile Ettől függetlenül szívesen látunk. Miután egy guild a tagjaitól "jófajta", szerintem jó helyre kerülsz, van itt egy csomó lelkes, normális ember. A részleteket pedig ITT megtalálod.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Mazsola
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-12-19, 17:59

1-2-3... hatul is hallani?
tehát...

udv! Mazsola (Csaba) vagyok. 12-13 eves mmo tapasztalattal es tobb mint egy tucat jatekkal a hatam mogott. ezek koze tartozik a GW is ami a kezdetektol megvan de csak 4 ev aktiv jatek van benne. mar bevettetek a guildbe de gondoltam irok ide is par sort. alapvetoen szorakozasbol jatszom es ezt tukrozi a jatekstilusom is. nem vagyok teljesen szazas akit ez zavar attol elore is bocsi. ritkan iszok sort mert attol sokat kell pisilni es szeretem a zsiroskenyeret lilahagymaval. nyitott vagyok mindenre azon kivul amire nem es igyekszem nem bantani a "korlatoltakat". azt hiszem roviden ennyi. barmilyen kerdesre szivesen valaszolok.
tiszteletem! Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-12-19, 21:20

Üdv a Fórumon, Mazsola!

Egyetértünk a zsíroskenyér-lilahagyma ügyben, de hát a sör... Valamit valamiért Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Kerubion
Tanítvány
Tanítvány
Kerubion


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Dec. 20.
Age : 38

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-12-21, 02:37

Üdv mindenkinek!

Csaba vagyok 27 éves gamer kocka, (de sok normális ember szerint jó arc Smile ). Elég otthonosan mozgok az RPG-k világában. A M.A.G.U.S.-tól a Skyrimig MMO-s tapasztalatom kissé limitált de játszottam egy kis wow-ot, ragnarokozok és swtorozok, megfordultam az Aion-ban. és GW1-eztem is egy kicsit. A legfőbb problémám az volt, hogy sosem volt egy normális Guildem (ez érvényes az összes mmo-ra amit kiprobáltam.) Szeretném ha ez megváltozna! Smile Ezért szeretném ha felvennétek!

Úgy érzem a GW2 más mmo mint a többi és csak jó értelemben!

A Guild Wars 2 Gamekapocs tesztjén olvastam hogy a magyarok többsége a Whiteside Ridge-szerveren van, és a GW2guilds.org oldalán ti voltatok a legszimpatikusabbak. Szeretnék egy barátságos, de ugyanakkor tökös (magyar Smile ) Guildbe tartozni! Szerintem ti ilyenek vagytok!

Alapvetően PVE orientált vagyok, de ha már kenem vágom a harcrendszert PVP-zek is szívesen.

Jelenleg táppénzen vagyok (és sajnos nem szimulálok:)). Ezért jó darabig elég aktívan tudom majd tolni! Ha meg munka van akkor munka van, de akkor is majd minden nap tudok játszani legalább egy órát.

Mellesleg fél órája telepítettem fel a játékot. Tehát csak egy 3. szintű Thief karakterem van. Very Happy

Az azonosítóm Kerubion.1432

Így a világ vége előtt pár órával ha lehet az embernek egy kívánsága légyszíves vegyetek föl Smile

Lássuk mire megyünk együtt!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-12-21, 06:49

Lássuk, Kerubion Smile Üdv a Végtelen Játék Birodalmában!

Salute
Nibindar

Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Kerubion
Tanítvány
Tanítvány
Kerubion


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Dec. 20.
Age : 38

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2012-12-21, 09:24

Kösz szépen!

Hát az az igazság hogy már fáj a hátsóm a sok üléstől még egy ennyire addiktív gamét Very Happy

Üdv mindenkinek Kerubion

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-26, 23:47

Sziasztok!

Ádám vagyok, 18 éves, MMO tapsztalat: túl sok lenne, hogy felsoroljam, de GW és összes kampány+GW:EN is megvolt már. Szeretnék csatlakozni egy jó magyar guildhez és azért választottalak titeket, mert anno(jó régen) a GW-ben tagja voltam a szerény kis csapatotoknak. Játszani, ahogy az időm engedi fogok, amennyit csak lehet. PVE orientált vagyok, de nem vetem meg a PVP-t, ha a guild esetleg egy full scale invasion-t betervez Very Happy

IGN: Zhalman

Remélem minden feltételnek eleget teszek, hogy csatlakozhassak!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-28, 01:34

Helló!

üdv újra nálunk - ha addig nem küldene valamelyik offi meghívót, akkor küldök én ma este!

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-28, 03:50

Mi szerény? Mi kicsi? Very Happy

Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-28, 03:53

Nibi: csak kevés obsi armor és GWAMM volt köztünk Very Happy - ez a szerénység és a kicsiség Razz

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-28, 03:56

Jogos. Kötelezővé kellett volna tenni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-28, 04:25

találkoztam olyan guilddel, ahol úgy próbálták elérni a "minőséget" és a "noobmentességet", hogy obsi armor volt a beugró feltétel...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-28, 10:25

Akkor már inkább szerénységünket és kicsiségünket ajánljuk fel az új tagunknak. Mégis jobb, mintha hülyének néz Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
lesliefox
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Jan. 31.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: TGF   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-31, 10:50

Sziasztok!

Leslie Fox vagyok 19 éves.Very Happy Több mint 5 éve játszok folyamatosan MMORPGvel. LOTRO,WOW,DDO és számos ingyenes MMORPG ami kevésbé volt annyira domináló mint az első 3.Szeretnék végre egy normális csapatot mert eddig amikben jártam GW2 szinte kivétel nélkül nem volt nevezhető klánnak csak egy név alatt futottak de együtt sose nyomultak...Szóval ezért is jelentkeznék ide mert tudom hogy itt ebből nem lesz hiány Smile hétvégék kivétele nélkül szinte mindig ráérek délután és este hétvégéimet le köti a barátnő és a fellépések olykor-olykor Smile

Remélem elnyertem a tetszéseteket:)
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-01-31, 19:54

Sziasztok!

Este ha felmegyek gaméba, küldöm az invet. Smile.

Üdv: Mofe (Air)
Vissza az elejére Go down
Centri




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Feb. 06.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-02-06, 12:45

Sziasztok!
Dani vagyok, 25 éves.
Szeretnék csatlakozni hozzátok, mert szimpatikusnak találtam amit a honlapon olvastam.
Elsősorban a PvE tartalom érdekel, de még csak most ismerkedek a világgal és a mechanikákkal. Természetesen ha már kényelmesen elsajátítottam mindent a PvP is vonzz nagyon.
Tapasztalataim között elsősorban 3 éves aktív raider WoW tapasztalatomat említeném.
Jelenleg egy Human Necromancer-t húzok, most 57es.
Remélem nincs ellenetekre hogy csatlakozzak!

Üdvözlettel:
Dani/Centri
centri.7423
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-02-06, 20:24

Sziasztok!

Szívesen vesszük csatlakozásodat. Este ha bent leszek, küldök invet.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Nanos
Vendég




Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-03-04, 21:39

Sziasztok!

Gábor vagyok, 24 éves, jelenleg az SZTE utolsó éves moszat maszírozója (biológus Smile ). A GW2 a második MMO-m ez előtt, az őskorban wow-oztam egy jó darabig. Beállítottságomat tekintve mind a PvE-t mind a PvP-t szeretem. Mivel ez az utolsó félév, így eddig elég laza a tempó, a labortól és zh-któl/vizsgáktól függően viszonylag sokat tudok játszani délelőtt, délután és este is Smile.

További szép napot!
Nanos.3510
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime2013-03-04, 22:00

Szia Biológus Smile Örömmel látunk, de ha a vizsgáidat elhanyagolod, mindig téged fogunk előre küldeni, akár PvE-ről, akár PvP-ről van szó (WvW-n meg pláne) Smile. Aki tiszt előbb játékban lép, küldi az invet.

Salute
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lássuk, mire megyünk együtt!   Lássuk, mire megyünk együtt! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lássuk, mire megyünk együtt!
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Egyedül vagy együtt?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Tagfelvétel-
Ugrás: