Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dühöngő

Go down 
+6
Liliana~El Gizmoo
Saury
Elder
mofe
savaylaw
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-01-12, 00:36

Igen, fél tíz körül végül beengedett - dühöngés lefújva Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-01-18, 03:05

Nálam valamiért rohadt nagy szerver oldali lag van, most meg kidobott fraktálból és megint jött a login server full szöveg...

Bocsi srácok, de várnom kell, hogy be tudjak lépni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-01-18, 03:31

ami mostanság nagyon idegesít, hogy átalakították az eventek-et: pl, ha el kell kisérni egy teherhordó marhát A-ból B-be, és meghal a kiséret, akkor már nem lehet feléleszteni őket, hanem event failed... ami nem számít bele semmibe, bár kapsz érte némi rewardot. emiatt nehezebb elkisérni egy csoportot bárhová, mint visszafoglalni egy várat - nevetséges...

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-01-28, 10:21

nálam csigalassúsággal tölti az updatet, szerintem ma már nem leszek bent - de legalább 15 másodperccel az újraindítás előtt sikerült megcsinálnom a napi achit Very Happy

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-01-28, 10:29

Engem kidobott, amíg kajáltam, majd nem engedett vissza, most meg tölt. Utána már én is kikapcsolom a gépet. Jó dropot, akik kitartanak Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-02-07, 09:58

Úgy legyen 100% critical hit-em, hogy tudtam, a jelszóváltoztatás nem lesz sima ügy. Szépen visszaigazolták, hogy your password is changed, majd egy óra múltán kidobott a játék, mondván: a loggin szerver náthás, azóta meg azt írja, hogy rossz a jelszó - az új is meg a régi is. WvW, WvW, látlak-e még? What a Face

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-02-22, 20:37

https://armygw2-guild.hungarianforum.com/t113-infused-veszelyei-avagy-hogy-ne-veszits-sok-sok-aranyat

kb 70 aranyam bánta!
Ez az én tempómba kb 2 hónap alatt jön össze.
Sad
Eléggé elment a kedvem a játéktól.

Harkon
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-02-22, 22:06

Hát ez rosszul hangzik Sad

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Khaszás
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 03.
Age : 35

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-05-27, 07:54

Sziasztok!
Hát igazából van erre 1 másik topic ugye bár de még is ide írnám ugyan is nem tom valószínűleg 1-2 napig nem leszek mert az Anetesek jól elszúrták az accomat.. :/
Nagyobb netem ,új modem tehát új ip-t is kaptam tehát authenticálni kellet volna az új ip-címem de többszöri próbálkozásra se küldött emailt így csak úgy tudtam játszani ha kikapcsolom ezt a visszaigazoló rendszert csak ugye így bukom a védelmet..
tehát biztos ami biztos irtam nekik 1 support ticket formájában h mi a bajom.. erre resetelték ez az authtenticálós rendszert de ha jol értem magát az accom pass--át is... tehát most az acc recovery-re kéne mennem de azt az emailt se küldi magyarúl jól elszúrták az accomat resetelni se tom a pass-t. Tudok 1 acc nevet de jelszó nincs hozzá és most arra várok h most mi a túró van (írtam nekik h akkor legyen a régi megoldás adják vissza ami volt.. ) bukok párnapot úgy érzem.. amúgy ez írták nekem:

"Hello Zoltan,

Thank you for contacting the Guild Wars 2 Support Team.

I have reset the Guild Wars 2 E-mail Authentication System on your account. You should now be prompted to verify an e-mail on the launcher when logging in to the game client. During this process, we do change the e-mail address (before changing it back), which requires us to also reset the password on the account. An automatically generated e-mail containing a link has been sent to your (saját email címem) e-mail address. After clicking the link in the e-mail, you will be directed to the Guild Wars 2 Account Management page to enter your Guild Wars 2 account name and set your new password.

If you did not receive this e-mail, please check any spam/junk mail folders as some e-mail services might recognize the auto-generated password e-mail as spam."

bocs h hosszú lett de nem kicsit vok ideges....mind1 jó loot-ot nektek addig is Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-05-27, 08:55

Szia! Pár nappal ezelőtt te írtál ilyesmi problémát guild chatba azt hiszem. Azt tudom neked tanácsolni( zsolti és még páran is mondták)amikor sikerül és ez a probléma megoldódik,válts emailt. Gmail-t ajánlom igazából mindenre, én mindenre azt használom és soha semmiféle ilyen problémám nincs vele. (már persze ha a freemail hibája,hogy nem kapod meg ezeket az értesítéseket). Én szinte azonnal kapom ezeket az értesítőket. Remélem mihamarább megoldódik a problémád! Smile

Üdv
Tyragan
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-05-27, 17:36

Üdv

Tegnap Én is modemet cseréltem (UPC 2 óra szarakodás mire aktiválódott),
a GW kérte a megerősítést, s pikk-pakk meg is volt.
Gmail-t használok
Esetleg nézted a spem üzenetek között?

Harkon
Vissza az elejére Go down
Khaszás
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 03.
Age : 35

Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime2013-05-27, 21:38

Igazábol nem tom mivan természetesen a spam között sincs amugy nem lenne probléma... :/ nemhiszem h az freemail a probléma minden más üzenet megérkezik ahogy a support ticket ről is jön 1 automatikus email h elkültem nekik.. meg a válasz is megjön ..még mindig nem válaszoltak nagyon király... kültem nekik még 1 ticketet h állitsák vissza a régi jelszavam bár van 1 olyan érzésem azt nem fogják tudni.. és ma már a new insta is lesz :'D

Na azóta válaszolták és mostmár be tok lépni csak hát anyi h az accomon nincs védelem de legaláb játszhatok... SmileSmile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: