Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dühöngő

Go down 
+6
Liliana~El Gizmoo
Saury
Elder
mofe
savaylaw
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-17, 17:39

Mokhra írta:
Ami engem nagyon idegesít, hogy a karakterem "figyelmeztető szövegei" a harc közben egyáltalán nincsenek szinkronban a valós helyzettel: pl ahogy bekapja az első sebzést, ami levisz 100HP-t a 11000-ből, azonnal közli, hogy "I can barely stand", azaz kb a lábamon is alig állok, mindjárt meghalok. Mivel a helyezkedés nagyon fontos a játékban, én inkább a harcot bámulom, mint a HP helyzetet, így ahogy ezt benyögi a karakter, gyorsan elsütöm a gyógyítást, amit ilyen módon nagyon szépen elpazarlok, és amikor valóban szükség lenne rá, még nem töltött vissza. Remélem hamarosan orvosolják, mert sok földrekerülésért, és "taktikus visszavonulásért" volt már felelős ez a bug


Én nem tudok angolul így nem olvasom mi van és nem is értem a karakterem mit mondd és ha pirosodik a képernyő akkor ránézek hp állásra és eszerint érzékelem ha baj van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-17, 18:10

Az a gond, hogy amire pirosodik a képernyő, nálam már általában menthetetlen a helyzet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-18, 03:08

Most nézem csak, hogy - mit ad Melandru - a Dühöngő topicnál telt meg először az első oldal Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-20, 07:07

Admin írta:
Most nézem csak, hogy - mit ad Melandru - a Dühöngő topicnál telt meg először az első oldal Smile

Salute
Nibindar

Nyitok egy Örömködő topikot, hogy legyen ellenpontja, mit szóltok? Smile Sikerélmények, menő cuccok beszerzése, illetve sima mezei örömködés afölött, hogy játszhatunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-25, 05:40

Na nesze... velem is ugyanazt csinálja, mint Sasával... Megadja a saját IP címemet, hogy erről akart valaki belépni a játékba, és autorizáljam a levelük alapján, amiben megint ott egy link, mint az elején. Amikor megteszem, errort ír ki. Reménykedem, hogy az Arenanet kezdeti bénázása tér vissza... Nem a GW2-s eredményeket sajnálnám, ha röppenne az acc, hanem a GW-seket, azokban mégiscsak benne van 4.5 év! A GW2-t legfeljebb elkezdem elölről Smile

Viszont, ha csak bénázásról van szó, akkor Sasa accját sem törték fel!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-25, 06:53

G Á Z !!! FIGYELEM! Sajnos mégis úgy fest, hogy Sasasoft accountját feltörték. Az account gazdája, maga Sasa, háromnegyed kettőkor írt a blogra, hogy nem tud belépni. Sajnos előtte két és fél órával az ő accountját használó valaki kipakolta a guild stasht!!! Sasa accountját átmenetileg kickeljük a guildből, amint megoldódik a dolog, természetesen visszavesszük. Jelenleg én sem tudok belépni, de bízom benne, hogy ez nem ugyanaz a helyzet. A stash át lesz állítva, hogy csak offik vehessenek ki belőle, így kevesebb account lesz veszélyeztetve. Jelenleg nem vagyok játékban, ha mégis megjelennék, azonnal kickeljetek engem is Smile Ha tényleg én vagyok, azonosításként beírom a chatbe a guild jelmondatát.

PS.: Az én problémám megoldódott, tegnap este végül sikerült belépnem GW-be és GW2-be is.
Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-25, 21:24-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-09-25, 11:15

szerencsére a guild stash nem volt valami húdenagy dolog, mármint, ha 50 ezüstöt kapott az összes cuccért együtt, akkor már jól járt a rohadék... a nagyobb gond, hogy valószínűleg a kari ruháját mind lebontották, kiszedték az accjáról az összes materialt és pénzt...
reménykedjünk, hogy az account/soul bound dolgokhoz nem nyúltak, mert azok a nehezebben pótolhatóak Sad a felszerelést meg úgyis pikkpakk összedobják a guildtagok craftingból
kíváncsi vagyok, a végkifejletre, és reméljük, hogy a karit nem törölték, mert az a legeslegnagyobb veszteség...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-10-08, 19:54

A vasárnapi viharos szélben megfázhatott a környékünkön az internet, mert egész nap nem volt elérhető. Ez volt az első estém augusztus 27-e óta, hogy nem voltam játékban - hiányzik is Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-10-13, 21:12

Evil or Very Mad Egy teljes napra eltűnt a fórum, és maga a hungarianforum is elérhetetlen volt. Jópofa érzés volt, hiszen semmit sem lehetett tudni az okáról... Reméljük, ez egyedi eset volt. Evil or Very Mad

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Liliana~El Gizmoo
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Sep. 03.

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-10-28, 09:53

Felkötöm magam...mi értelme van ennek az eventnek, ha nem tudják biztosítani azt, hogy zökkenömentesen menjen minden??
Anet nem tanul a saját hibájából? Megint ugyanott ***ták (moderátor bekacsint Smile ) el...
Az egyetlen értelmes része ennek az intro volt, onnantól káosz...

A Clock Tower megadta a mai alaphangot és ezzel feltették az i-re a pontot..

Foo de mérges vagyok most rájuk...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-10-28, 10:08

Nos, ma jutott öröm is, bánat is Smile

Úgy kezdődött, hogy egy csokor hagyma gyanútlanul történt letépését a 80. szinttel jutalmazta a játék. Van ilyen, akad, akit a hagyma avat hőssé... Very Happy Ezt követően nekiálltam a jó két hete tervezett átalakításnak, amit az offikkal a vezetés szerkezetében és tartalmában terveztünk. Miután Arenanet elvben szabad kezet adott a rangok variálásához, nem fogtam gyanút. Majd azonban padlót, azt igen. Ugyanis kiderült, hogy csak alacsonyabb fokozatú rangokról lehet szó (leader és officer alatt), mi pedig terveztünk magasabb fokozatút is, mert ilyen volt az ARMY1-ben is, bár ott csak az announcementben tudtuk jelölni. Ettől most totál káosz uralkodik a rangok világában, ami azért remélhetőleg letisztázható. A következő aktus gyanánt belassult a guildchat meg a levelezés, az első napok boldog tudatlanságával ajándékozva meg a kapcsolatra, információra vágyókat. Gondoltam, ez jó alkalom a személyes sztori folytatására, és lőn. Éppen minigólemként toporgok a lávában és barátkozom az ismeretlen skillekkel, miközben tüzet köp rám pár tucat láva-izé, amikor is megjelenik a felirat a képernyőn, hogy "incorrect password", és lazán kidob a játék. Egész álló nap correct voltam neki, biztosan nem ismert fel gólem alakban... Azóta sem tudok visszalépni, a tűzfalamat szidja, ahelyett, hogy magába nézne. Hát így telt ez a nap - eddig. Odakint pocsék hideg uralkodik, reggel meló, mit ragozzam... De azért az a hagymás pillanat szép volt Cool

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-10-28, 18:53

ugyan ez történt velem is tegnap este - már sikerült nekem átadni a leaderséget, hogy átalakítsam a guildrendszert, és ahogy hozzányúltam, közölte, hogy incorrect passworld - amikor újra beléptem, már azt sem érzékelte, hogy guildben lennék egyáltalán... úgy tűnik nagyon védelmezi az összekutyult guildrendszert Very Happy

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-10-28, 20:55

Sziasztok
Engem sem akart beengedni aztán felmentem fél12 fele akkor már okés volt a dolog
köszönök guild chaten erre azt írja h nemvagyok a guildben!
Remélem ezt orvosolja mihamarabb az anet de ezt ne feledjük el megint csak mondom biztos elég csúnya terhelést kaptak tegnap este a játékosoktól a szerverek!


Üdv:Elyan
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-06, 21:54

Sziasztok!

Csináltam tegnap egy új karit és láss csodát: nem vagyok a guildben a guildchat szerint.
Pedig köszöngettem többször is. Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-06, 22:18

mofe írta:
Csináltam tegnap egy új karit és láss csodát: nem vagyok a guildben a guildchat szerint.
Pedig köszöngettem többször is. Smile

Láttam is a kari nevét, aztán eltűntél. Sajna minden újabb karakterrel külön be kell jelölni, hogy reprezentálod a guildet, onnantól fogad el a chat. Van négy lvl 2-5 karim, négy különböző fajból. Pihenésképpen mennék azokkal is és társulhatnánk. Ha azonos fajúakkal megyünk, nem választ el a külön kezdőhely. Neked mi lett az új karid?

Üdv: N
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 03:32

Sziasztok!

Egy csodálatos emberbőrbe bújt necrót csináltam.
Még csak 4-es vagyok vele, úgyhogy nyugodtan bolyonghatunk együtt.
Amúgy a soron következő küldetés már kiakasztott: 2x futottam neki és még most sem tudom, hogy mit kell csinálni. Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 04:20

Mellé Very Happy ! Nekem Nibi az ember, az összes többi valami más. Marad a kezdőhely probléma (nem tudnának haladni a személyesben a helyek hiánya miatt Sad ). A guildbe viszont nagyon kell nekró - bivaly AoE sebzése van. Amikor pedig menni akarsz vele, szólj, és jövök Nibindarral a küldidbe.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 22:04

Miért drága ennyire az unidentified dye? (Tudom lecsökkentették a dropratejet) Miért ilyen lehetetlen hely Orr? Miért akarom mindig újracsinálni a karijaimat? Miért nem tanulok?
Grrr Sad
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 22:19

Lilith írta:
Miért

1. Nincs szükséged unid dyera, esik abból elég magától is Smile

2. Orrba menjenek teamek, mert úgy könnyebb. Hamarosan magam is oda készülök.

3. És tényleg: MIÉRT NEM TANULSZ??? Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-12, 05:48

1. Unid. dye esni se nagyon esik, s tudom hogy buffolták, majd utána nerfelték a drop ratejét, de akkor is Sad egyik célom, hogy főkarival az összes dye meglegyen Sad
2. Orrba, bárkivel megyek szívesen, amikor fent vagyok és ráérek. Csak egyedül idegesítő hely, hogy nem lehet megölni egy mobot, hogy ne respawnolna 2 másik a nyakadba
3. Tanultam!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-11-12, 05:59

Orrba és csak az eventek miatt megyek, meg a rare itemek miatt - a legidegesítőbb sajnos a sok bot, ami sok helyen lehetetlenné teszi a játékot - még nem találtam meg a módját, hogy hogy lehet őket jelenteni...
a dye drop meg totál változó (ahogy amúgy a rare item drop is az) volt, hogy 10 percen belűl 3 festék esett, volt, hogy egy napon keresztül egy sem - ráadásul van olyan szín, amiből már 5-öt is találtam...
Vissza az elejére Go down
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2012-12-27, 02:43

Szervusztok!

Újkeletű dühöngésem oka, a gyakori összeomlás. Mármint én omlok össze, amikor egy teleportkapun átlépéskor hirtelen a Desktop-on találom magam. Ugyanez jelentkezik, kicsit ritkábban, ha térképen utazok. A legfurcsább az egészben, hogy semmilyen hardver nem okozza, viszont csak a téli event óta van ez.
Gondolom, ritka eset az enyém, számos jelentés elküldése után sem kaptam választ anet-től.
Hihetetlen, de fenti okok miatt alig várom az event végét. :-(

Üdv:


A hozzászólást ELder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-05, 21:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Odin
Tanítvány
Tanítvány
Odin


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jan. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Veszprém

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2013-01-05, 20:54

Sziasztok!

Nagyjából beleolvasva a topicba nekem is megjött a kedvem a dühöngéshez.
Nem egy helyre érve mondtam cifra dolgokat, de eleddig mindent sikerült megoldani kivéve egyet: Az Underground Facility Fractal végén a Legendary Dredge Powersuit boss-t nem sikerült lecsapni 90 perc kínszenvedés után. Az biztos be volt szívva, aki ezt a boss-t kitalálta. Ehhez képest a másik boss, a Legendary Rampaging Ice Elemental nagyon egyszerű.
Azért nem adjuk fel.

Üdv
Odin
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2013-01-11, 09:13

Jájáj... nem enged be. Egyszer-kétszer előfordult már ilyen, általában a tűzfalamat szidja ilyenkor - igazságtalanul. Még nem dühöngök, de azért az is eljöhet Sad

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime2013-01-11, 09:16

Már elvileg megjavult. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: