Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Dühöngő

Go down 
+6
Liliana~El Gizmoo
Saury
Elder
mofe
savaylaw
Admin
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-28, 09:18

Nem tudtál belogolni? Már éppen az utolsókat rúgta (beléd) a boss, és akkor kidobott a net? Elfogyott a batáta a Shiverpeak Kantinban? Rá se ránts! Itt kiöntheted a szíved...
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-28, 19:54

Értem én: az elején vagyunk és majd kialakul... Tegnap volt a második estém játékban.

1. Még mindig nem fogadja el anet, ha ráklikkelek az e-mail fiókomban az általuk odaküldött linkre. Aszngya: nem jó neki...
2. A játékba egyből beengedett, de az újonnan generált karinak egy óráig nem engedett nevet adni, helyette folyton kidobott. A végére igen belejöttem, 1 percen belül készítem el ugyanazt a karit Smile
3. Az est jelentős részében nem tudtam a guild chatbe írni, azzal kábított, hogy nem is vagyok guildben (úgy egyáltalán).

Kíváncsian várom az estét.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
savaylaw
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Aug. 29.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: guild chat   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-29, 20:44

Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem kiborít a jelenlegi guild chat (mármint amikor bemondja az unalmast)
Lehet jó lenne rászokni ts re mert lehet néha értékes infokat osztanának meg az emberek másokkal. + személy szerint nem is nagyon szeretek irkálgatni (nem is tudok ).
Meg észrevettem magamon is pl h a harc hevében nem igazán van idő arra is h chat-et olvasgassak.
Észrevételek ötletek evvel kapcsolatban ?
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-29, 21:03

Sziasztok!

A TS teljesen jó ötlet.
Nekem tegnap este a guild chat egyáltalán nem működött: mindig azt írta ki, hogy nem vagyok a guildben. Smile
Amúgy, hogy pozitívumot is mondjak: rájöttem, hogy a hom-ban levő cuccokkal hogy kell bánni.
Bármelyik karaktered használhatja őket, csak kell lennie egy ugyanolyan típusú terméknek: pl. van a karidnak egy 2-es kardja, azt be lehet helyettesíteni a fiery sworddel. De csak a skin megy át, maga a kard ereje nem változik! Ha szerzel egy magasabb osztályú kardot, akkor az előzőt nyugodtan semmisítsd meg, majd az új kardra ugyanúgy rá tudod tenni a homosat. És ugyanez működik az összes HoM-os itemmel karakterenként függetlenül.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-30, 07:30

Két lövés között kidobott, azóta nem tudok visszalépni. Hol a tűzfalamat szidja, hol nem ismeri föl az e-mail címemet, amit ma végre sikerült validálni Smile Szóval elemében van Smile
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-30, 22:12

Sziasztok!

Én nem tudom, hogy miért este 8 körül frissítik a gamét, de utána nem tudok belépni. Tegnap eléggé dühös voltam emiatt. Evil or Very Mad

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-08-30, 22:26

Jaja, a tegnapi este is húzós volt. Ma délelőtt pedig bejelentett szerverleállás, ami talán már véget ért...

Viszont este szinte úgy működött a guildchat, ahogy kell (-ene), lehetett vezetői jogokat módosítani, írni a Napi Üzenet rovatba (most először a headstart óta), szóval megy a húzd meg, ereszd meg.

Viszont befestettem a heritage cuccokat, és ollan nyalka lett a legény... cyclops

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-07, 07:33

Nekem mára ennyi volt GW2. Vagy hatszor kidobott, nem tudtam előrejutni 300 métert....
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-07, 10:27

Most engem is, majd megkért, hogy ellenőriztessem Arenanettel a játék gépemen lévő adatait. Mondom: jó. Erre elkezdi átvizsgálni az adatokat. Most úgy néz ki, hogy ez legalább addig fog tartani, amíg maga a letöltés tartott, úgyhogy nem hiszem, hogy ebben partber leszek Shocked

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-09, 00:06

A vistákkal kapcsolatban szeretnék dühöngeni egy kört Smile
Utálom őket! Smile Nem tartom szórakoztatónak, hogy 123-szor ugráljak végig gombaleveleken, lépcsőkön, gerendákon, stb. csak azért, hogy az utolsó előtti lépésnél egy rosszul kiszámított milliméter miatt leessek és kezdhessem újra az egészet. Következők:
1. Ez szerepjáték lenne - hagyjanak nekem békén az ügyességi kis hülyeségeikkel Smile
2. Vagy csinálják meg úgy, hogy aki hót béna, az is max a harmadik próbálkozás után, tehát legfeljebb 2-3 percen belül megoldja.
3. ... mert egyébként az ÉN játékidőmből vesz el ez az egész értelmetlen ugrálás, hosszú percek mennek ezzel el, miközben millió más dolgot csinálnék szívesebben, de nem lehet, hacsak nem mondok le a chestről, amihez ugye ezt is teljesíteni kell.

Utálom a vistakat... már mondtam? Smile


Saury
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-09, 02:25

Saury írta:
Utálom a vistakat... már mondtam? Smile

anti-vista aktivista... Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-09, 19:45

Én is idegeskedek mikor van olyan puzzle, amit nehéz megcsinálni és egyedül el se merek indulni oda ahol már olyan csapdás hely a charroknál pl vagy Loins Gate-ben, ahol már ott meghalhatsz ha elkezded Very Happy Lehetnének könnyebbek is kicsit, vagy lehetne benne Chekpoint Razz
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-09, 22:07

Én se csípem. DE CSAKAZÉRTIS!!!! HHHHRRRRrrrr Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-10, 05:54

Admin írta:
Saury írta:
Utálom a vistakat... már mondtam? Smile

anti-vista aktivista... Smile

Salute
Nibindar

Meglásd, még mozgalom lesz belőle! Szabotálni fogjuk a vistákat Smile Készítek magamnak "Basta la vista" (mielőtt félreértené valaki: a basta, olaszul azt jelenti: kész, vége, elég) plakátot és kiállok LA főterére tüntetni, hangosan üvöltve, hogy "Nerfeljük, nerfeljük!" Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-10, 07:54

Senkinek sem kötelező vistákat nézegetni, és kimaxolni egy-egy területet - lehet helyette szerepet játszani, és ugyan azt az XP-t, lootot megszerezni más módon - szóval szerintem mindenki, aki szidja a vistákat igazából titkon vistafüggő Very Happy álmatlanul forgolódtok esténként, és levelet fogalmaztok a az ANET-nek, hogy "dehát felmásztam ide is, és gyönyörű volt a kilátás - miért nem tesznek ide is egy vistát?" ismerlek titeket régről, és pontosan tudom, hogy imádjátok azt a fájdalmas küzdelmet, amit a GW1-ben az utolsó pixelek megtalálása a térképen, a GW2-ben meg a vistamászókák jelentenek Very Happy - valljátok be, hogy néha titkon vissza-visszalátogattok a legnehezebb vistákhoz! Razz
én maximum amiatt dühöngök a vistákkal kapcsolatban, hogy miután 30 perc ugrabugrával sikerül felmásznom némelyik vistához, kiderül, hogy a túloldalról 2x3 sávos mozgólépcső vezet fel...
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-10, 11:07

Mokhra írta:
Senkinek sem kötelező vistákat nézegetni, és kimaxolni egy-egy területet - lehet helyette szerepet játszani, és ugyan azt az XP-t, lootot megszerezni más módon

Ebben bíztam, hogy másképpen is elérhető ugyanaz, ami egy terület kimaxolásával Smile Ennyit a fjordokról... izé, vistákról Smile))

Bár lehet közben, ahogy írtad, függő lettem Razz Meg a rend a lelke mindennek, szóval egyiknek-másiknak nekifutok egy-egy jobb pillanatomban Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-10, 20:54

Én odavagyok a vistákért!! cheers

Azt hiszem, csak rá kell állni az agyunknak a vistára. Hogy megtaláld és észrevedd, honnan, merre, meddig.

Volt olyan vista, ahova úgy másztam fel, hogy mindkét térdem véres lett, az összes körmöm letört, beütöttem a fejem, stb, erre 10 centivel arrébb valaki nevetve szaladt fel. Na mondom, szuper.

És igen, igaza van Mokhrának. Az az érzés.. Hol van az utolsó POI, vagy az utolsó szív... Smile
Ebben nagy segítséget jelent (már most) a wiki, megnyitom az adott terület térképét, és néha jegyzetelve, ha kell, de leellenőrzöm, mi van meg, és mi nincs még.

Volt egy jumping puzzle, kegyetlen sok aszkalonita szellemmel, ugrásokkal, esésekkel, harccal, és brutál minibossal, és skillponttal a végén. Egy ugrásnyira tőle a vista, és leestem. Leporoltam magam, felitattam a vért, és nekifutottam újra.

Én odavagyok a vistákért!! cheers
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-10, 21:09

Én is szeretem a vistákat azok nem nehezek, jumping puzzlet is szeretem de némelyik olyan nehéz, hogy tényleg jobb többen menni és feltámasztani a társat, ha lehet mert megégett vagy csapda felszúrta és vérzésbe halálozott el a végén pl Very Happy

Az a jumpig puzzle szerintem nem volt nehéz csak a szellemek kellemetlenkedtek kicsit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-10, 23:32

Amalla írta:
Az a jumpig puzzle szerintem nem volt nehéz csak a szellemek kellemetlenkedtek kicsit Very Happy

Na jó, tulajdonképpen nem volt nehéz, csak szerencsétlenkedtem. De az az esés a vista előtt, az meghatározó volt Sad
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-11, 00:06

Nem vagyok egy véreskezű "fórumár", de javaslom, hogy további szétoffolás helyett folytatódjék eme csevej a PvE témák/Ugra-bugra, avagy vista és jumping puzzle topicban. És minde lélekfájdalom megengedett csakúgy, mint minden spoiler, ami segíthet mások lelkén Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-12, 21:47

Tegnap véletlenül ráklikkeltem valamire a chaetpanelen, amitől a következő három órámat kukán töltöttem el a játékban, viszont a chatben megjelent az összes sebzésem (ha más is olvashatta, olyan lehetett, mint egy helyszíni közvetítés). Megpróbáltam mindent (partyban mentünk Airrel), kiléptem, visszaléptem, újraindítottam a gépet, nem használt semmi. Végül úgy derült ki, mi a baj, hogy Saury is ugyanoda klikkelhetett, és neki is elment a chat. Akkor aztán helyreállítottuk mindkettőnkét Smile

Utólag is elnézést kérek mindenkitől, akinek nem köszöntem, nem válaszoltam, nem reagáltam... Sad

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-12, 22:01

igen - vannak előnyei, és hátrányai is annak, hogy mindent személyre lehet szabni a chat ablakban Smile ami nekem kicsit idegesítő, hogy hiába csináltam külön guild, meg party ablakot, beállítva, hogy mind a kettőnél mit lássak, amikor átkapcsolok, az a csatorna, amin én beszélek, nem vált át, így sokszor a nagyvilágba kürtölöm ki, hogy "erre gyere Birgi, itt a vista!"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-17, 03:58

Én azt hitem, hogy problémásabb lesz megszokni, hogy nincsenek chat fülecskék, mint az 1-ben voltak, de egész jól hozzászoktam a /g /m /s /w opciókhoz.
Valóban van egy gomb, amitől a chat átlátszó lesz (legalábbis nekem eddig még csak ezt sikerült félrenyomnom), de azt a kis chatablakocskára való kattintással meg lehet oldani, hogy újra normális legyen, ne átlátszó.

Amit én hiányolok, az az autotarget (értsd alatta, hogy oda is futok, támadási távolságba...), és az autokövetés. Mivel legalább 8 ujj folyamatosan szükséges a játékhoz, nagyon nehézkesen tudok közben cigizni (tudom, éljek egészségesebben Smile, úgyhogy most már szinte csak városokban, crafting közben gyújtok rá. (Kivéve, amikor nem, de akkor mindig jön valami monster, ami miatt le kell tenni Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-17, 04:16

Ami engem nagyon idegesít, hogy a karakterem "figyelmeztető szövegei" a harc közben egyáltalán nincsenek szinkronban a valós helyzettel: pl ahogy bekapja az első sebzést, ami levisz 100HP-t a 11000-ből, azonnal közli, hogy "I can barely stand", azaz kb a lábamon is alig állok, mindjárt meghalok. Mivel a helyezkedés nagyon fontos a játékban, én inkább a harcot bámulom, mint a HP helyzetet, így ahogy ezt benyögi a karakter, gyorsan elsütöm a gyógyítást, amit ilyen módon nagyon szépen elpazarlok, és amikor valóban szükség lenne rá, még nem töltött vissza. Remélem hamarosan orvosolják, mert sok földrekerülésért, és "taktikus visszavonulásért" volt már felelős ez a bug
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime2012-09-17, 07:56

Mokhra írta:
Ami engem nagyon idegesít, hogy a karakterem "figyelmeztető szövegei" a harc közben egyáltalán nincsenek szinkronban a valós helyzettel: pl ahogy bekapja az első sebzést, ami levisz 100HP-t a 11000-ből, azonnal közli, hogy "I can barely stand", azaz kb a lábamon is alig állok, mindjárt meghalok. Mivel a helyezkedés nagyon fontos a játékban, én inkább a harcot bámulom, mint a HP helyzetet, így ahogy ezt benyögi a karakter, gyorsan elsütöm a gyógyítást, amit ilyen módon nagyon szépen elpazarlok, és amikor valóban szükség lenne rá, még nem töltött vissza. Remélem hamarosan orvosolják, mert sok földrekerülésért, és "taktikus visszavonulásért" volt már felelős ez a bug

Ezt én is észrevettem, és sajnos be is dőltem neki párszor Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Ajánlott tartalom





Dühöngő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő   Dühöngő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: