Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Regisztrált guild-tagok karakternevei

Go down 
+43
Skoomad
Felleg
Shindo
Zodiac
Xewon
Dora W.
Dizsu
Nerward
RuSheR
Hubiie
Csillagösvény
Soenxi
buritto
Asumi
deserterghost
Sandwich
Exael
Khaszás
Zozzi
Nanos
Goldingdragon [ARMY]
Hatak
csakesz55
lesliefox
Raitesz
tarkaan
Odin
Kerubion
Valorheart
Gladius
Bukullusz
Fogyi
Katen
xxxxdexxx
Lilith
Ricco
killeratis
Saury
Femina Eques
Liliana~El Gizmoo
savaylaw
Elder
Admin
47 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-08-27, 23:22

Üdv!

Kérjük a regisztrált felhasználó guild-tagokat, hogy ebben a topicban azonosítsák magukat a játékbeli főkarakterük nevével és a játékban a karakternév melletti ID-jükkel. Aki tag volt már a GW1-es ARMY-ban is, az ottani főkarija nevét is írja meg zárójelben.

Új hozzászólásba (Post Reply) kérjük a neveket, mi pedig ebben az első bejegyzésben összesítjük a névsort.
ARMY leader


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-08-29, 20:41-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-08-28, 12:01

Üdv!

Főkarakter:

Nibindar Tholion - ember ranger (GW: Nibindar Tholion)

További karakterek:

Nibbro Dharr - male charr warrior (néha maga is megijed magától...)

Nibin Dhary - female norn engineer (egy amazon, aki jó a reáliákból)

Nibdel Dharen - male sylvari guardian (álmodozó tekintettel csap oda)

Nib In - male asura thief ("Most látsz, most nem látsz...")

A többit meglátjuk Smile

Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-12-19, 04:10-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-08-29, 06:22

Sziasztok!

Nekrómmal maradtam az Elder névnél, s megkapta a számomra gyönyörű Sophia keresztnevet. Norn thief-em pedig a Thief Funny-ra hallgat. Ranger maradt ugyanaz, vagyis Foot of Wood (és ragyogó vörös a haja!). A többi karakter szerintem ideiglenes, majd meglátom, hogy törlöm, vagy használom.

Salute!

.:Elder:.
Vissza az elejére Go down
savaylaw
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Aug. 29.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Savaylaw   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-08-29, 20:31

Sziasztok!

A nevek:

Savaylaw - Elementalist

Sawaylaw - Warrior

Nem tudom kell e az ID: mitmivan.1528
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-08-29, 20:35

savaylaw írta:


Nem tudom kell e az ID: mitmivan.1528

Üdv a Fórumon!

Nagy ötlet, mostantól kell, naná, hogy kell!!!

Salute: Nib
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Karijaim :)   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-03, 02:52

Karakterecskéim:

Yika Aumi - Sylvari Thief (lvl 80)
Killeen Aumi - Sylvari Necromancer (vele kiskarizok)
Amalla Aumi - Human Mesmer (lvl 62)
Lara Aumi - Norn Ranger (lvl 34)

A thiefemmel és necromantámmal vagyok aktív jelenleg Smile
A mesmeremmel csak Jumping Puzzlezok meg egy két dungeonba elmegyek, amit könnyebnek vélek vele véghezvinni;
a ranger pedig pihen és tárolja a sok kacatot.



A hozzászólást Amalla összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-09, 19:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Liliana~El Gizmoo
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Sep. 03.

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Karik   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-03, 11:44

Üdv.


Account ID: Supraz.2580

GW1-es karakterem : Liliana Tinuviel

GW2-es főkarakterem: El Gizmoo ( Human - Thief )

mellékkarakterek: Killian Summer ( Sylvari - Ele )
El Detox ( Asura - Guardian )
El Cleoz ( Norn - Ranger )
El Vaporz ( Charr - Warrior )
N E X U Z ( Asura - Necro )
Raksha Moon ( Human - Mesmer )


A hozzászólást Liliana~El Gizmoo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-22, 08:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Femina Eques
Tanítvány
Tanítvány
Femina Eques


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 31.

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-05, 03:35

Hali

A karaktereim:
Femina Eques (human ranger)
Jack Deniels (human tief)
Alessia De More (human mesmer)
Saga The Trusted (norn guardian)
Niadra (sylvari elementalist)
Pepper Pond (asura engineer)
Varic Nightborn (sylvari necromancer)
Skadi The Brave (norn warrior)


A hozzászólást Femina Eques összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-11, 08:33-kor.
Vissza az elejére Go down
http://szonja.deviantart.com
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Karaktereim   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-07, 09:28

Hy Ezek lennének. Twisted Evil

Aktuális Fő karik:

-Tombstone Dark (Charr Warrior)
-Sky Silverback (Charr Necromancer)

Maradék kis karik:

-Diago Metalwolf (Norn Engineer)
-Tirion Night (Norn Ranger)
-Sky The Void (Norn Mesmer)


A hozzászólást Sky G összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-10, 11:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: karakternevek   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-08, 18:52

Sziasztok!

én megpróbáltam elszakadni a régi neveimtől, kivéve a Mokhrát, hogy felismerhető legyek, de az élet úgy hozta, hogy az összes név, amit kitaláltam már foglalt, vagy reserved...
így visszatértem a régi neveimhez:
Mokhra Blur - Sylvari ranger
Four Way Diablo - Charr thief
Egye Fene - Asura elementalist
Dvin Sengavit - Human guardian
Verin Naver - Norn necro

egyelőre a rangeremmel játszom, a többiekkel csak craftolok, meg tárolom a sok vicketvackot, de szép lassan azok is fel lesznek húzva

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-08, 23:55

Sziasztok!

Én nem kapcsoltam össze a GW accountot a GW2-vel, ezért nem tudtam onnan áthozni a főkarim nevét: Saury Hirwen.
Kis alakítással lett belőle Saury Hirwenor - elementalist, human

További karaktereim:
Malinaly - asura necro
Karmina Hirwenor - norn engineer
Lord Hirwenor - charr guardian
Malika Hirwenor - sylvari mesmer

ID: Saury.8132

A GW-ben is a karaktereim egy családot alkottak, ezért ahol lehetett megtartottam a Hirwen, most már Hirwenor "vezetéknevet" Smile
Persze, vannak kivételek Smile

Üdv,

Saury
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-10, 03:12

Helló!

Játék ID: Gabor Kota.9607


Belizar Gai Din - guardian
Egyszerűen nem tehetek róla, de az itteni főkarakterem a guardian lesz, nem a ranger.

Birgitte Gai Din - ranger
Csináltam egy rangert is azért, sylvariból "gyúrtam", de épp hogy csak kilépett az álomból, én ki is léptem a karakterből, és vissza a guardianhoz. Amennyit variáltam, hogy milyen neve legyen, mitológia, meg szótár, meg minden, maradtam a Birgitte Gai Din-nál. Mégis csak a bejáratott márkák, ugye Smile

Eon Gai Din - elementalist
Még a béta alatt nagyon megfogott az ele, és nagy élvezettel játszottam, de lehet, hogy arra a sorsra fog jutni, mint a GW1-es elék. Nekifutok, megcsinálom, elkezdek vele játszani, aztán porosodik.

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de úgy érzem, főleg most, hogy ennyire összetett a GW2, hogy egyszerűen nincs energiám (vagy lelkierőm?) csinálni több karaktert, amikor avval az egy, főkarakterrel is annyi tennivaló van.

Belizar Gai Din


A hozzászólást Belizar Gai Din összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-10, 20:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-10, 05:47

Belizar Gai Din írta:


Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de úgy érzem, főleg most, hogy ennyire összetett a GW2, hogy egyszerűen nincs energiám (vagy lelkierőm?) csinálni több karaktert, amikor avval az egy, főkarakterrel is annyi tennivaló van.

Belizar Gai Din

Megcsinálni még csak-csak. de azután valóban nálam is az van, hogy sajnálom az időt - egyelőre legalábbis - a többi karakterre, mert izgat, hogy mi történik a főkarival, hova fog még eljutni, mennyit tudok még vele fejlődni egy estényi játék alatt. De biztos eljön annak is az ideje, hogy valamelyik másodlagost előveszem.

Üdv,

Saury
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-10, 20:28

Nagy valószínűséggel az fog történni, hogy végigvisszük a főkaraktert lvl 80-ig, és végigvisszük vele a játékot.
Majd ezután állhatnak fel a többiek a cserepadról, és indúlhatnak el a többi, alternatív történeten (most, ebben a pillanatban villant be, hogy AKAROK egy mesmert, aki este nagy eséllyel meg fog gyártódni, és örökli a GW1-es dervishem, Ademerticum Quone nevét, de játszani majd csak a fentebb említettek esetén fog).
Kipróbálni más craftokat, hiszen az eredeti kettőt már nem kell (és nincs is értelme).

Az fog könnyebbséget adni abban, hogy a "mellékkarakterek" is erőre kapjanak talán, hogy a szentháromság, mint olyan, megszűnt. Szóval nem lesz olyan, hogy "úgy csinálnék egy dervisht, de inkább nem, mert avval úgysem lehet sehova menni" (ez csak egy példa, semmi bajom a dervishekkel, leszámítva, hogy nem tudtam játszani vele, hehe Embarassed )
Vissza az elejére Go down
killeratis
Tanítvány
Tanítvány
killeratis


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Sep. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Jászberény

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-12, 22:10

Sziasztok!

Főkarakterem a GW1-es dervishem nevét kapta. Neve: Gyilkos Csoki: Charr Famale Ranger

Alt karik: KillerAtis: Norn Elementalist
Öcsém is beszokott lépkedni néha, karaktere pedig: Adambuster: human engineer (ha ő van bent akkor szerintem nem fog vissza írogatni az egyébb kérdésekre...)

Üdv, Atis (Gyilkos Csoki)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-22, 12:05

Császtok!
Főkarim: Elyan A Tuzmester->Sylvari elementalist(male)

Egyéb karik:
Roan Az Íjász->Charr ranger
Brinx A Tolvaj->Asura thief
Pengetörö A Norn->Norn warrior
Ádázöklü Védelmezö-> Human Guardian

ID:Balu 4981

Üdv: Balu (Elyan)

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-09-26, 18:51

Üdv!

Egyre többen regisztrálnak a Fórumra, ami örvendetes. Ugyanakkor a regisztrációs név alapján nem minden esetben azonosítható be a játékbeli karakter, így előfordulhat, hogy nem azonnal kerül át valaki recruitból member státuszba. Nagyban megkönnyítené az azonosítást, ha a regisztráció után a lehető leghamarabb elkészülne a bejegyzés ide a Karakterneveink topicba, mert többnyire csak ennek alapján állapítható meg, hogy ki-kicsoda Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ricco




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 22.

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-10-22, 03:37

Halihó!

A főkarim egy Nord Engi, neve Dawnton.
A játékbeli ID-m meg: riccoo.6425

Alt karik majd később lesznek. Smile

Üdv!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-10-23, 04:48

üdvözletem!

ID:dombi.8025

Főkari GW1 : Baroness De Violet (paragon)

Főkari GW2 :
(első) Melisandre Úrnő (Elementalista) Ember - A név a Tűz és Jég dala ciklus köteteiben található meg ott ő a kedvenc POV karakterem. A tűz istenének szolgája.
(második) Mr Irdatlan (Warrior) Norn - Disney animációs film főszereplő apuka (a kisfiam kedvence)

További "kis" karakterek:

Pöröly Ököl - Charr Guardian (male) lvl-80.
Lili Puti - Asura Nekromanta (female) lvl-80.
Fantazma Glória - Ember Mesmer (female) lvl-80.
Fikusz Klaudiusz - Sylvari Ranger (female) lvl-80.
Angyalszív - Ember Thief (female) lvl-80.

Üdv: dombi


A hozzászólást Mr Irdatlan összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 00:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-11-02, 13:16

Üdv!
Végre én is idetévedtem, szóval karakterneveim:
Lilian Moonsinger, sylvari mesmer ő a főkarim. Legfőbb jellemzője, hogy szép lila-rózsaszín Smile
Agrina - asura guardian, kis aranyos

Illetve egy fekete bárány is található az accomon: Lana Vermillion, ő a barátom karija Smile


A hozzászólást Lilith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-12, 03:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-11-02, 22:02

Lila + rózsaszín + fekete (bárány...), hm, nem rossz Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-11-02, 22:36

Asphodelos írta:
Üdv!
Végre én is idetévedtem, szóval karakterneveim:
Lilian Moonsinger, sylvari mesmer ő a főkarim. Legfőbb jellemzője, hogy szép lila-rózsaszín Smile

Lilian Moonsinger a legszebb mesmer sylvari, aki a Pale Tree alatt ébredt Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-11-06, 22:28

FONTOS! SyFael a [BEG] részéről van nálunk összekötőként, hogy megkönnyítsük a kommunikációt addig is, amíg a szövetség ténylegesen létre nem jön (amennyiben létrejön). Ő volt az ötletgazdája és fő szervezője a múlt szombati közös eventnek. Miután SyF továbbra is a BEG-ben aktív, hivatalosan nem reprezentál bennünket.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-11-12, 07:29

Kerdes, nem kene nekunk is egy ember aki belep hozzajuk osszekotonek? Csak hogy ha nem jonne ossze a csapat valahova akkor mi is.tudjunk erdeklodni toluk tud e jonni valaki kiegesziteni minket?


A hozzászólást Amalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-13, 03:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime2012-11-12, 20:36

Nem lenne különösebb jelentősége, Syf oda-vissza "összeköt". Egyébként már a közös fórumon dolgozik, tehát úgy néz ki, hamarosan hivatalossá válik a dolog.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Regisztrált guild-tagok karakternevei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztrált guild-tagok karakternevei   Regisztrált guild-tagok karakternevei I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Regisztrált guild-tagok karakternevei
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Guild Wars 2 Developer Livestream with Anthony Ordon: Angvar's Trove Guild Puzzle
» Dühöngő
» Guild Upgrade-ek
» Tervezzünk új címert a guildnek!
» Guild tali!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Karakterneveink-
Ugrás: