Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Tervezzünk új címert a guildnek!

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-03, 02:04

Üdv!

Úgy tűnik, hogy a Mokhra Blur által készített eddigi (GW1-es) címert kénytelenek vagyunk egy másikkal felváltani, ugyanis az elérhető emblémák közül mégis hiányzik a mi eredeti főnixünk. Mokhra, amint lehetett, készített egy új címert, ami látható a játékban a guild panel bal felső sarkában, de úgy érezzük, hogy ez még nem a végleges. Ezért versenyt írunk ki új guild címer tervezésére, tehát:

Tervezzünk új címert a guildnek! Guilde10

TERVEZZ ÚJ GUILD CÍMERT!
(A fenti kép direkt barbie style! Nehogy ilyen legyen!!!!! Very Happy )

A terveket szeptember 22-én 20:00 óráig lehet feltenni ide, ebbe a topicba.

Mindenki 2 tervet küldhet! Számozd a terveidet (1. 2.), hogy a szavazásnál egyértelmű legyen, melyiket választják.

Az elkészült tervek szavazáson méretnek meg, a győztes pályamunka lesz az új guild címer.

Díjak:

1. helyezett - 1 arany
2. helyezett - 75 ezüst
3. helyezett - 50 ezüst

Hogyan készíthetsz tervet?

A/ - Menj el a guild registrarhoz, az elkészült emblemet valahogy fotózd le, és a képet küldd az ascalonarmy@gmail.com e-mai címre (teljes képernyős kép is lehet, ha nem akarsz vagy tudsz bíbelődni a vágással.)

B/ - Ezen a linken kitűnő tervek készíthetők, és a kész mű egy kattintással lementhető akár rétegként is. (A hátterek színe csak jelzésszerű lesz, a valóságban intenzívebbek a hátterek színei)

Megjegyzés:

- Nem biztos, hogy kötelező hátteret használni. Egy jól eltalált alapszínen önmagában is jól mutathat egy stílusosan színezett motívum.
- Vedd figyelembe, hogy a címer nem csak a zászlót díszíti majd (WvW várorom, s ha majd lesz, guild hall), hanem igen hangsúlyosan megjelenik az armorok mellrészén és a fegyvereken is.

Hajrá! Győzzön a jobb (illetve a szebb) Exclamation Exclamation Exclamation


Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-08, 23:32-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-08, 19:13

a linkeket nem engedi láttatni a fórumon, csak az adminoknak - gondolom a spamek miatt - írd át a linkeket és emailcímeket, hogy "kukac", meg "pont"

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-08, 23:18

Úgy tűnik, sikerült megoldani. Nem elegendő az általános beállításoknál megadni, hogy ki mit ír, olvas, lát (szagol), minden egyes rovatnál külön is meg kell adni. Remélem, most már működni fog! Érkezhetnek a pályázatok Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-08, 23:48

Sziasztok!

Alkottam kettőt:

1. Tervezzünk új címert a guildnek! Guildemblem_www.kepfeltoltes.hu_
Azért választottam ezt, mert engem ez emlékeztet leginkább a volt főnixünkre. A piros színnel igyekeztem a tüzet megjeleníteni Smile

2. Tervezzünk új címert a guildnek! Guildemblem2_www.kepfeltoltes.hu_
A fa az Ascalon környékén található fákra emlékeztet Smile

Üdv,

Saury
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Guild Emblem   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-09, 04:29

Csináltam én is 2 félét, színekbe úgy gondolkoztam, hogy bármely szín kedvelőinek is megfelelhessen, remélem tetszik majd sokmindenkinek Cool

1:
Tervezzünk új címert a guildnek! 8507118931_www.kepfeltoltes.hu_
Azért választottam a pajzsot háttérnek mert ha hadsereg akkor ezt a szimbólumot tudom elképzelni, a griff is a védelmező szerepét jelképezni Smile

2:
Tervezzünk új címert a guildnek! 11455665162_www.kepfeltoltes.hu_
Az oroszlán a bátorság jelképe, aki illik szerintem a "szlogenünkhöz" : "Inkább megtörünk, de sosem hajlunk meg"
A pajzs meg a hadsereget "Private Army" képviseli Smile


A hozzászólást Amalla összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-13, 21:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-09, 06:49

Az alábbiakkal neveznék:

Mindkét tervnél igyekeztem közelíteni a hátteret a honlapunk háttérképén lévő zászlók színéhez, és ezzel harmomizálni a motívumokat. Próbáltam elképzelni, hogy mutatna ez az alapszín a WvW várfalairól lecsüngő keskeny, hosszú zászlókon, illetve, hogy a főmotívumok színezése sokféle armorszínhez passzoljon.

1.

Tervezzünk új címert a guildnek! Guilde10

Ennél a címernél a tűz képe öröklődik az eddigiről ...


2.

Tervezzünk új címert a guildnek! Guilde11

... ennél pedig a szárnymotívum.

Salute
Nibindar

Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 00:54

Az biztos, hogy a várakozás is egy álláspont, de mennyivel hasznosabb lenne, ha te is pakolnál fel ötleteket Smile "Teccik-nemteccik", csak azokra lehet majd szavazni, amik ide fölkerülnek. Amúgy meg ne befolyásoljuk, kérem, a majdani szavazókat, semmi hipnotizálás vagy ilyesmi (a vesztegetési pénzeket "Tiszta kéz" jeligére kérjük a hátsó ajtónál leadni...)Razz


Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 02:25

Helló!

Én szerkesztettem két képet, csak bénázok, és nem tudom feltölteni Sad
Elküldöm őket a army e-mail címre.

Belizar Gai Din
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 02:42

Jaja, rég fórumoztunk, mert nem volt hol Smile Birgi, itt találsz leírást a képfeltöltésről, amúgy meg bármely képfeltöltő oldal használható a célra. Én felteszem szívesen, de előbb-utóbb úgyis akarsz majd képet feltölteni...
És köszi, hogy részt veszel a pályázaton Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 03:01

Köszönöm, pont ez a kis taszajtás kellett Smile

1.
Tervezzünk új címert a guildnek! Guildemblem_www.kepfeltoltes.hu_
A szárny motívum nekem is tetszett, és azért tettem alá a fogaskereket, mert az a logikával, a szervezettséggel függ össze számomra. Bár így, az egész kép, kicsit olyan, a színekkel, meg minden, hogy nem lepődnék meg, ha kapnék telefont Kóreából, hogy menjek oda designernek Smile

2.
Tervezzünk új címert a guildnek! Guildemblem3_www.kepfeltoltes.hu_
A sakktábla alap itt is a logikára után, a kardot nem magyaráznám Smile

Belizar Gai Din
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 06:00

Ti milyen ügyesen használtátok a háttérképeket! Smile Én nem mertem, mert féltem iszonyatosan zsúfolt lesz a kép, de mint kiderült a fenti alkotásokból, ez egyáltalán nem igaz, éppen ellenkezőleg: van, ami tökéletesen kiegészíti a főmotívumot.

Bármelyik is lesz, büszkén viselem majd! Smile

Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Femina Eques
Tanítvány
Tanítvány
Femina Eques


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 31.

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 11:02

Tervezzünk új címert a guildnek! Cimer_by_szonja-d5edz9s
Én még egyenlőre csak azt az egyet csináltam. Hamarosan töltök föl még egyet.
Vissza az elejére Go down
http://szonja.deviantart.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-10, 11:43

A színekre figyeljünk, srácok Smile Az armorok mindenfélék lesznek, közelítsünk a "mindenvivő" színekhez: fehér, fekete, arany (a hölgyek mindenhez hordanak aranyat!), ezüst, bézs, bíbor... Bár átszínezni utólag is lehet, ha a kompozíció megfelelő. Néha a palást is lekerült a GW-ben, ha az aktuális divatszínű armor tulaja úgy érezte, hogy nem érvényesül alatta a saját színkompozíciója. Itt pénzbe kerül a leveszem-felveszem...
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Szavazás   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-13, 21:19

Belizar Gai Din 2. képére voksolok, mert nem nagyon jönnek be új pályázatok eddig ez tetszik a legjobban Smile
(persze csak az én 2. képem után Wink )
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-13, 22:57

Türelmetlenek vagyunk, de sebaj, ez a lelkesedés jele Smile Legutóbb az történt, hogy nagyjából egy hónapig hullámszerű gyakorisággal rakosgattuk fel agyszüleményeinket, majd zárás előtt egy nappal Mokhra szakított egy kis időt a dologra, és feltette a nyertes képet (a főnixest). Tehát az utolsó előtti pillanatban is történhet fordulat Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-14, 20:42

Razz - én nem is így emlékszem
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-15, 20:17

Mokhra írta:
Razz - én nem is így emlékszem

Hát az XP meg a kor elfed ezt-azt, de a valóság az valóság. Így volt az! Cool

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-20, 23:32

Küldtem Nibinek 2 címert, az egyik a mostani. Sajnos nekem otthonról nincs lehetőségem még körbevágni sem a képeket, itt bent meg időm nincs, szóval megkértem, hogy tegye fel helyettem - remélem meg tudja csinálni.
illetve jó lenne talán egy gyüjtő post az összes címerről, hogy egyben lehessen látni az összeset egyszerre.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-20, 23:53

Na, mondom én... Már megyek is az e-mailért Very Happy

És itt van: tervek by Mokhra Blur

1.

Tervezzünk új címert a guildnek! Captur10

2.

Tervezzünk új címert a guildnek! Captur11

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-21, 00:25

köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-22, 21:18

Akkor el lehet kezdeni szavazni? Smile És csak egyre szabad, vagy legyen kettő? (Az első érjen 2 pontot, a második 1 pontot?)

Úgy látszik, Mokhra megint felkavarta az állóvizet az utolsó percekben bedobott ötletével Smile

Ha csak egyre lehet szavazni, az első helyezett legyen Mokhra 2. címere.
Ha kettőre, a második helyezett számomra legyen Nibindar (Admin : ) 2. címere.


U.I:
Nem volt szándékomban türelmetlenkedni, Boss, csak azt hittem, már ketyeg az óra, és még senki nem szavazott Smile

ll
ll
\/




A hozzászólást Belizar Gai Din összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-23, 00:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-22, 22:13

Belizar Gai Din írta:
Akkor el lehet kezdeni szavazni? Smile

Mindjárt, mindjárt Smile Még egy kis türelmet, amíg elkészítem a szavazást a blogra.

Ezt a topicot lezártuk. A szavazás a blogon történik.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-23, 23:55

Boss, az valahogy megoldható, hogy a fórumon látható legyen, hogy melyik címerötlet mennyi szavazatot kapott már (és nem csak akkor, amikor valaki már szavazott)? Vagy ha evvel esetleg befolyásolnánk a további szavazókat, akkor csak az, hogy eddig mennyien szavaztak összesen?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-24, 06:21

Az első befolyásolná. A második milyen szempontból adna valami pluszt a dologhoz?

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime2012-09-25, 02:42

Amikor szavaztam, tetszett, hogy utána kiírta, hogy mennyien szavaztak már rá, és össze tudtam hasonlítani, hogy az én ízlésem milyen módon hasonul a többiekéhez. De azóta eltelt időben nem látok mozgást, pedig érdekelne, hogy mennyien szavaztak még, pláne, hogy határidőhöz, és szavazatszámhoz van kötve. Szóval ha mondjuk a szavaz lejárta előtt egy-két órával már csak 1-2 szavazat kellene (remélem, sokkal több lesz...)
Valami ilyesmire gondoltam, hogy ezért lenne érdemes esetleg a szavazatszámot feltüntetni (ha megoldható)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tervezzünk új címert a guildnek! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tervezzünk új címert a guildnek!   Tervezzünk új címert a guildnek! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tervezzünk új címert a guildnek!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Guildélet-
Ugrás: