Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Guild küldetések

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-27, 23:01

Guild küldetések

Típusai:
•Guild Bounty
•Guild Trek
•Guild Challenge
•Guild Rush
•Guild Puzzle

Első lépés, fejlesszük ki a guild küldetést.
A Guild Bounty-val tudjuk kezdeni, annak is az 1 szintjével. (szombatra kész, utána még activálni kell)

Feladat:
2 boss-t (champion) kell megtalálni és elfogni, 15 perc alatt. Orr szigetek kivételével bárhol megjelenhet a két boss

Jutalom: Hetente egyszer!
•2 rare vagy ritkább tárgy
•50 ezüst
•2 Guild Commendations

Ahhoz hogy teljesítsük, minél több emberre szükség van.

Vasárnap este 20:00 órás kezdettel indul, az első Guild Bounty

Kérem, hogy aki fixen részt szeretne venni, jelezze, hogy egy kis előszervezést végezhessünk.
Nem tudni mennyire lesz bonyolult meg találni a bossokat.

frissítés:
Guild Bounty:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Guild_Bounty
http://dulfy.net/2013/02/27/gw2-guild-bounty-guide/
Guild Trek:
http://dulfy.net/2013/03/03/gw2-guild-trek-guild-mission-guide/

frissítés 03.07
"...Guild Mission merit reward weekly reset time:
Saturday evening (7pm EST) – same time as the daily reset time..."
Minden héten vasárnap hajnal 1:00 kor van reset.

frissítés 04.18:

A héten újabb guild küldetést próbálhatunk ki, mely a guild trek nevet kapta.
A guild trek lényege:
Van 150 eldugott helyszín, amiből a küldetés elindításakor kapunk 5-10-20 amit fel kell fedeznünk. Tehát, elkel oda menni, ott egy aranyszínű kalapot ábrázoló kört kell megtalálni, majd az „F” billentyűvel aktiválni.
A keresendő jel: [ https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/pentagramz.jpg/ ]
Hogyan találjuk meg ezeket a helyeket?
Dulfy segít benne Smile
[ http://dulfy.net/2013/03/03/gw2-guild-trek-guild-mission-guide/ ]
Jutalom:
Személyes jutalom nincs.
A guild kap guild meritet.
Miért jó ez nekünk?
Egyrészt újabb alkalom hogy együtt játszunk, másrészt sok meritre van szükségünk a további guild küldetések kifejlesztéséhez.

Harkon

Frissítés 06.08

Guild Rush

A GR egyelőre hat helyszínen érhető el, amelyek megtalálhatók Dulfynál egy-egy oktatóvideóval együtt, ezeket minden menet előtt érdemes megnézni:

http://dulfy.net/2013/03/17/gw2-guild-rush-guild-mission-guide/

A feladat: a résztvevők átalakulnak és a skilljeik is lecserélődnek. Az új formában és skillekkel kell teljesíteni az adott pályát, amelyet csapdák és NPC ellenfelek nehezítenek.

Az adott helyszínen egy offi aktiválja a GR-t (ismeretlen helyszínen akár be is járható aktiválás előtt a terep), ezt követően 30 perc áll a guild rendelkezésére a teljesítéshez.

15 sikeres teljesítés szükséges! Egy játékos többször is lefuthatja a pályát átalakult formában.
Downed állapotba kerülve a játékos visszaalakul és eldöntheti, hogy újra elindul-e a zászlótól átalakultként, vagy a továbbiakban segítőként vesz részt a játékban. Eleve nem szükséges mindenkinek átalakulni! Az eredeti alakjukat és skilljeiket megőrző segítők támogathatják az átalakultakat (buffok, speed, heal). A 30 perces játékidőn belül bármikor lehetőség van az átalakulásra, így a játékos váltogathat a részvételi szerepek között.

Jutalom: 1 guild commendation, 2 rare, 50 silver - csak az kap személyes jutalmat, aki átalakult formában teljesíti a pályát, de a segítőket is hősöknek tekintjük Smile

Hét közben is lehet gyakorolni a pályákat, ilyenkor a chast a jumping puzzle chastekhez hasonló rewardot dob (kék, zöld tárgyak)

Nibindar


A hozzászólást Harkon összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-17, 01:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-27, 23:13

Jelen - amikor csak leszek vasárnap, mindig részt fogok venni a Guild programokban! Sajnos azt nem tudom garantálni, hogy minden vasárnap leszek, de igyekszem.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-28, 00:12

Sziasztok!

Ha a netem nem fog megint vacakolni, akkor szívesen csatlakozok.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-28, 01:24

Pehely meg én is jelentkezünk, bár 8 órakor csak én tudok megjelenni, Bogi fél 9-9 körül lesz.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-28, 04:43

Jövök! Kinyírjuk őket Twisted Evil

N
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-28, 07:50

Nem szívesen hagyom, ki szóval én is jelentkeznék, és velem együtt a Drágám (Black Lovag) is ^^

Üdv
Sig Smile
Vissza az elejére Go down
killeratis
Tanítvány
Tanítvány
killeratis


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Sep. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Jászberény

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-28, 22:49

Erre vártam! Szurjuk ki a szemüket!

Üdv!
Vissza az elejére Go down
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-02-28, 23:49

Xaddew/Nokika szolgálatra jelentkezik Very Happy Az időpont sajnos nem mindig jó, de amikor jó, akkor megyek.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-01, 00:05

Én is benne vagyok! Exclamation Csapjunk oda nekik.. cheers

Mano What a Face
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-01, 00:11

Én is benne vagyok! de gondolom előtte lesz valami taktikai megbeszélés!? Szerintem az fontos! Gondolom nem csak azoknak jár a jutalom akik elfogják hanem azoknak is akik részt vesznek benne! (csak kérdeztem)
Vissza az elejére Go down
Odin
Tanítvány
Tanítvány
Odin


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jan. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Veszprém

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-01, 04:39

Sziasztok!

Vagy én jövök, vagy az asszony. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-02, 01:00

Nem merem 100%-ra mondani, de szerintem addigra már otthon leszek. És ha igen, akkor megyek!

Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-03, 02:24

Én is jelentkezem erre az Irdatlan jó küldetésre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-03, 22:13

Első guild küldetés sikeresen teljesítve Smile

Beletelt kb egy órába míg rákészültünk, de ez volt a kulcs a sikerhez.

Szeretném megköszönni chuky-nak (THS) hogy megosztotta velünk, a tapasztalataikat.

Előre láthatólag a következő guild küldetés, szintén, vasárnap este lesz megrendezve.

Erről bővebben később.

Harkon

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-03, 22:17

Sziasztok!

nagyon jó volt tegnap a guild küldetés - nekem tetszett a rákészülés is - valahogy a cserkészés csak fokozta az izgalmat Very Happy

elvileg vasárnapra már több guild mission is elérhető lesz, és amilyen jól termeljük az influencet, hamar meglesz a többire is elegendő Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-03, 23:31

Jó volt! Csak a TS-en 18-an voltunk, és ehhez jöttek, akik valamiért nem tudtak fönt lenni, de rész vettek a dologban. Komplett zerg Smile Jó volt a szervezés, Harkon, gördülékeny a lebonyolítás. Három-négy bossig szerintem borítékolva van a guilden belüli siker, utána lehet, hogy már komolyabb összefogás kell.

Slaute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-04, 00:10

hááát - azért az egyik boss könnyű volt - ha két kemény bosst kapunk, más necces lett volna - pl a half baked béka folyamaosan fire shieldet tart fent, szóval pikkpakk elégeti a teljes csapatot Sad

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-03-04, 00:24

A békát meg kell csókolni, ezt mindenki tudja az óta az ominózus eset óta a királylánnyal... Majd lesz ennek norn female karakter felelőse guildben, oszt árad a commendation Very Happy

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-04-05, 13:55

Most hogy vissza tértem szívesen jelentkezek ,maximálisan veletek tartok! Very Happy Jól hangzik így elsőre,remélem jó lesz! Very Happy

Üdv Alen
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-04-06, 03:29

Üdv Alen, jó látni Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime2013-04-17, 01:04

Guild küldetések leírása frissítve.

Harkon
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Guild küldetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild küldetések   Guild küldetések I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Guild küldetések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Guild Wars 2 Developer Livestream with Anthony Ordon: Angvar's Trove Guild Puzzle
» Dühöngő
» Guild Upgrade-ek
» Tervezzünk új címert a guildnek!
» Guild tali!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: