Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-10-03, 00:36

Ebbe a topicba várjuk a különböző észrevételeket, javaslatokat, és itt lehet szerzőnek jelentkezni a blogra.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-10-03, 09:20

Szívesen részt veszek én is a blog szerkesztésében, de nem ígérhetek semmit egyelőre, lévén még játszani is alig van időm Sad elvileg ezen a héten leadjuk a nagy melókat, de még senki nem látja, hogy mi lesz utána - mármint, hogy újabb hajtás, vagy láblóbálás Razz
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-10-03, 11:00

Ebben a mai világban botorság volna láblóbálást kívánni, még ha a blognak az használna is... "Szakmai" dolgokban nagy szükség lenne rád (traitek, buildek, dungeonek stb.) Meg egyébként is Smile Viszont százfelé szakadni se lehet.



Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-10-03, 18:33-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-10-03, 18:06

Szívesen segítek, összeszedek infókat és ha van ötletem azt megosztom veled Nibi Smile Szívesen szerkesztek képeket és videókat is ha megadod a 'paramétereket' én elég aktívan tudok ezzel foglalkozni, de ellenőrzést és átnézést kérek mindenhez Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-10-03, 18:33

Előre is köszönjük, Amalla! Mindenfajta segítség elkél, cikkek, ötleletek, képszerkesztés, bármi. A csapatmunka pedig alap.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-11-18, 04:06

Üdv!

Szerintem kőkemény két napja vagyok tagja a klánnak, de merészkedek megkérdezni, hogy kell-e még szerző, szerkesztő emberke? Smile

A mostani időkben sajnos keveset vagyok fent, mivel a közeljövőben nyelv- és záróvizsgázom, és még skillesednem kell arra is Smile

Mint már a bemutatkozásnál is megírtam, kb. fél éve ismerkedtem meg a játékkal, de azóta rohamosan fejlődök, behozom a 'lemaradást.' Az indulás előtt sokat olvastam a játékról, sőt, szinte mindent, ami anyanyelven elérhető volt. Nemrég pl. befejeztem az eddig megjelent GW-könyveket is.

In-game még vannak gondjaim, a felület azonban már nem annyira idegen - ezzel azt akarom mondani, hogy mélyrehatóan a játék mechanizmusával kapcsolatban nem tudok érdemben nyilatkozni. Még. A kombóterületek és a professionok-höz tartozó alapanyagok megkülönböztetése pl. komoly gondot okoz Very Happy


Minden más van egyébként Smile A szerepjátékokból (pontosabban az MMORPG-kből) írtam a szakdolgozatomat egy éve, így a 'tudományos' pedagógia-pszichológiai oldalát is ismerem a minket körülvevő jelenségeknek, bár ez nem biztos, hogy egy játékos szemével annyira érdekes.

Én magam rendkívül szeretek csapatban dolgozni, új embereket - a karakterek mögött rejlő embereket - megismerni, és már alig várom, hogy végre legyen majd több időm online tartózkodni, még ha az a chatelésben is merül ki.

A kérdésem tehát adott. Az írás egyébként nem idegen tőlem, több alkalommal publikáltam már, írtam/írok verseket, novellákat és néhanapján zenéket is készítek.

EGY megjegyzésem volna még: in-game Nokia az accountnevem, mivel egy ismerősömtől vettem az accountot, minden más helyen egyébként az xxxxdexxx ill. a Xaddew karakternévvel vagyok megtalálható Smile

Üdv,
Laci

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-11-18, 12:07

Üdv!

Hogyne, Laci, szükség van szerzőkre. Akár a szakterületedről is írhatsz közérthető formában, nem baj, ha kicsit belelátunk, mi tart minket ébren hosszú évek hosszú éjszakáin át Smile Illetve bármilyen téma jöhet, ami illik a blog jellegéhez - egy harcoló guild ablaka a világra. Amolyan "kötelesség-munka" is van még, hiszen az állandó rovatokból még csak a GW2 általános bemutatása készült el. Hiányzik a fajok és kasztok oldala. Tartózkodnunk kéne a sablonoktól, hiszen majd minden guild weboldal helyet ad ezek bemutatásának, de erőltetni nem kell a mindenáron való különbözést. A kezdőknek szóló részt meg majd összehozzuk, hogy hasznos is legyen, szép is.Tehát örömmel fogadjuk ajánlkozásodat.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2012-11-18, 17:58

A sylvarik leirasa az enyem azt ne valassza senki plsss c:
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2013-01-12, 01:04

1. Mint bizonyára észrevettétek, levettem a blogról a "Blogolj" című oldalt, hogy helyet kapjon a Szövetség oldal. A THS honlapján ugyanebben a szellemben már szintén említés történik az allyról, a BEG-nél még "under construction"-t ír a két, allyra utaló menüpont.

2. A tegnapi naptól megszűnt a kommentelési lehetőség a blog "oladalain" (fölső menüsor), kivéve a Toborzás-t, mert ott kommentekben történik a jelentkezés a guildbe. Hozzászólni a cikkeknél lehet, illetve itt a Fórum, ha valaki bármely témában beszélgetést akar indítani. Azért van így, mert az "oldalak" lényegében állandó, ritkán frissítendő tartalmak, amik fontos információkat közölnek, nem pedig véleményt, mint a cikkek, és nem szeretném, ha valami távoli asszociáció alapján odakerülő komment elterelné a figyelmet a lényegről. Természetesen minden olyan témáról is lehet véleményt mondani, illetve vitát kezdeményezni, ami a blog "oldalain" megjelenik, de ezek helye itt a Fórumon van.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2013-01-17, 20:30

Mára virradó éjszaka megtörtént a tízezredik megtekintés a blogon, jelenleg 10 004-en áll a számláló. Semmi különös, csak megéltük ezt is Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime2013-01-17, 21:43

Kaptunk érte 5 achipontot. Level 1 of 4. Very Happy

Következő cél: 20.000.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek   BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BLOG - újdonságok, módosítások, jelentkezés szerzőnek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» FÓRUM - Újdonságok, módosítások
» Lássuk, mire megyünk együtt!
» JELENTKEZÉS ADJUTANT POZICIÓRA!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Hírek, újdonságok-
Ugrás: