Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? Empty
TémanyitásTárgy: Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?   Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? I_icon_minitime2013-05-10, 21:40

Ritka helyzet, de megeshet, hogy egy olyan fegyver vagy ruha skinjét akarod átadni egy másik karidnak, ami soulbound.

Megvan a módja, két feltétele van:
- az item transzmutálható legyen,
- az itemben lévő upgrade ne legyen soulbound (vagy ha az, ne vidd át a transzmutációba).

Először is kell hozzá egy transmutation stone (80 alatti itemnél basic, 80 felettinél fine) és egy fehér vagy kék, azonos típusú item (jó kis szintű is), ami nem soulbound. Ez utóbbit nevezzük el hordozó tárgynak.

Rakd be a két tárgyat a transzmutáló ablakba, az eredeti tárgyról válaszd a skint (felső ablak), a hordozóról a statokat (középső ablak), és az upgrade-et (alsó ablak) csak akkor válaszd ki az eredetiről, ha nem soulbound.

A végeredmény egy account bound tárgy, ami a soulbound tárgy skinjét viseli, így átadható másik karakternek.

Kipróbálva: az eredeti tárgy egy zöld, 14-es, soulbounddá tett staff, a hordozó egy fehér, 12-es staff. Az eredmény egy zöld account bound staff, ami a fehér statjait viseli.

Forrás: http://wiki.guildwars2.com/wiki/Transmutation

A esetleges károkért... Smile

zsolthy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?   Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? I_icon_minitime2013-05-11, 01:48

nem mindig működik sajnos - én legalábbis kékkel próbáltam meg átvinni egy back itemet, mert sajnos back itemből nincs fehér, és soulbond maradt a hátas Sad
a mad king naplóját próbáltam meg amúgy átvinni, de nem sikerült
üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?   Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? I_icon_minitime2013-05-11, 05:44

Lehet, hogy csak azoknál az itemeknél működik, amik - mikor megszerezzük - Soulbound on Use állapotúak, és mikor felvesszük, váltanak át Soulbound-ra, tehát a már megszerzésükkor rögtön Soulbound állapotú itemekre tényleg nem hat?

Nem tudom, hogy van-e valamim, amivel le tudnám tesztelni, de igyekszem kideríteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?   Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? I_icon_minitime2013-05-11, 06:51

bármilyen cucc, amit story mode-ért kapsz elvileg ilyen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?   Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hogyan adjak át egy soulbound skint egy másik karakternek?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan működik?
» Hogyan leszünk (ebben is) hősök?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Leírások-
Ugrás: