Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Fractals

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-23, 05:20

Sziasztok!

mivel úgy alakult, hogy a szombati nap - amikor régebben a dungikat szerveztem - átalakult WvW nappá, emiatt nem szerveztem több dungit. Viszont amire én szombaton játékba érek, általában pont vége lesz a nagy csoportos WvW-nek, így csak ott tengek lengek a játékban.
Arra gondoltam, hogy mivel Harkonék jól előreszaladtak Fractalsban, én indítanék egy felzárkóztató csapatot, amennyiben lenne rá igény - először lvl10-essel mennénk (oda elég a 0-10 AR, mert csak a végső bossnál van agony, és talán mostanra már mindenki tudott legalább egy ascended ringet/amulettet szerezni a laurelekből)

az indulás szombatonként 20.30 körül lenne amennyiben van elég érdeklődő, és nincs épp aktív WvW megmozdulás.

várom az érdeklődőket.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-23, 19:15

Sziasztok!

Én mennék, csak az a baj, h lvl4-nél tartok és nincs semmi ascended ringem. Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-23, 20:46

Nem probléma, épp azért csinálnánk a lvl10-et, mert az még megfelelően "könnyű" Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 04:37

Ha csak szombati napról van szó akkor én benne vagyok! De szívesen átadom a helyem ha van más jelentkező mert már igen régóta fractalozok és engem inkább a lvl20 és az a fölötti szintek érdekelnének.

Mano What a Face
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 04:41

a cél az, hogy szép lassan utólérjük az előőrs csapatot, akik már a lvl30-at ostromolják, de ahhoz már több AR kell. Azért gondoltam a lvl10-re, mert ott már a magasabb szinten lévő embereknek is esik ascended cucc és pristine fractal relic, szóval nekik is csábító lehet, míg az alacsonyabb szinten lévőknek meg még nem lehetetlen megcsinálni

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 06:53

Igaz, de gondolom megérted, hogy a lelkesedésem azért kicsi a lvl10 iránt, mert a 250 fractalomból 200 biztosan lvl10-es volt Very Happy

Mano
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 20:34

Dilemma... Lassan ki kell alakítanom valami új rendet, mert ha minden időmet WvW-n töltöm, mindenből kimaradok, se pénz, se altkari, se ... A szombattal az a bajom, hogy a fránya WvW akár éjfél utánig is mehet, azt csak abbahagyni lehet, vége nincs neki (mondjuk éjfél után se), és a többiek nyomják erősen. Tehát még nem tudom, de nem akarok leragadni egyetlen játékmódnál, az biztos.

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 20:41

Nibi: eleve akkor lenne a fractals, ha a WvW csak döcög Smile - ha dübörög a banda, akkor én is ott fogok dübörögni veletek Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 21:04

Én mindig dübörgök, legfeljebb ledübörögnek, akik szembe jönnek Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-24, 23:02

Sziasztok!

Szombat este megyek akár WvW-re is, de nem dübörögve, hanem komótosan baktatva egy staffra támaszkodva. Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-04-25, 01:00

Oké, de ne offoljuk szét Mokhra Fractal topicját Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-07-03, 00:42

Tehát Fractal...

Ma este 19:30-tól gyülekező az első Fractal menetünkre.

A cél, ismerkedni a több frissítésen is átesett "töredékekkel", illetve egy állandónak mondható Fractal csapat alapjainak megteremtése. Aki az ismerkedést követően kedvet érez Fractal kimaxolásához és minden lehetséges reward megszerzéséhez, jelentkezzen ebbe a csapatba.

Jó tudni: a "fraktálozás" időigényes feladat, és nem lehet kompromisszumot kötni a feltételek (gear, build, fegyverek) tekintetében. Vannak könnyebb és nehezebb fraktálok, de a leveling csak akkor biztosított, ha a nehezekkel is tisztába jövünk, és senki kedvét nem veszi el, ha elsőre (másodikra, harmadikra...) lehetetlennek tűnik egy-egy helyzet megoldása. Cserébe az egész játék legjobb drop-rate-jében lehet részünk úgy lvl10 fölött.

Kommunikáció: a jó összjátékhoz szükséges a TS használata. Az ARMY jelenlegi TS-ének adatait megtaláljátok a blogon kicsit lejjebb görgetve, ha ráklikkeltek a Harcolj élőben bannerképre. A jelszót játékban adjuk meg. A TS-t úgy érdemes beállítani, hogy gombnyomásra működjön a mikrofon, mert így kiszűrhetők az állandó háttérzajok és főleg a visszhang. Ajánlott gombok a jobb vagy bal "Alt".

Előzetes tájékozódás több fraktálról: Fractal leírások

A meneteket rendszeresre tervezzük, de úgy, hogy másra is jusson idő (aktuális content, dungeon, területmaxolás, stb.).

Itt is lehet jelezni, hogy ki nevezne be a dologba Smile

Üdv: Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
niariani

niariani


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jun. 29.
Age : 34

Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime2013-07-04, 09:49

Azt hiszem az már nem titok, hogy engem érdekelne a dolog - tekintve, hogy már kapaszkodunk a lépcsőfokokon - de azért írok ide, biztos, ami biztos Razz

Nekem jöhet az inv! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fractals Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fractals   Fractals I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fractals
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fractals of The Mists (Fractals, Fraktál)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: