Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-02-20, 23:08

Az elmúlt napon hívták fel a figyelmemet, egy igen jó dologra, amit most szeretnék mindenkivel megosztani.
- Köszönjük Mazsinak! -

Tehát, kalandozások során igen sok olyan tárgy esik amiknek nem sok hasznát vesszük, páncéldarabok, fegyverek, italok stb... mit csináltunk eddig velük? Megnéztük mennyiért lehetne elsózni a TP-n, hát ha jobb árat kapunk érte, de az esetek nagy részében ment a vendornak, vagy szétbarkácsoltuk Ecto reményében. (vagy a havi archi miatt)

Van egy sokkal gazdaságosabb megoldás! Mystic Forge

Végy 3 páncéldarabot (azonos ritkaságút) és egy Donation Packaging-et (Miyani árulja), be velük a Mystic Forge ba, és a végeredmény pár darab Commendation.

De mit lehet kezdeni ezzel a Commendation-nall?

Látogassuk meg LA-ban a szökőkútnál Captain's Council-t, figyeljünk rá hogy legyen nálunk Commendation, és elénk is tárja kínálatát. Amiben többek között megtalálható 250 salvage kit, 250-es Gathering Tools stb... mind ezt potom áron!

A recept változhat (nem csak 3 páncéldarabra érvényes):
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Talk:Captain%27s_Council_Commendation

A Tyriai újrahasználatosítás legújabb formája Smile

Harkon







Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-02-21, 03:26

Kitűnő! Vivát Mazsola! Vivát Harkon! Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-02-21, 05:13

még be lehet váltani? - úgy tudom már elment a vendor

Szerk.: már visszajött január végén, csak már kulcsot nem árul. - akkor nekiállok újra beváltogatni, és 4 rare swordot a mystic forgeba pakolni, hátha kijön a bolt precursor Smile

üdv
Mokhra


A hozzászólást Mokhra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-21, 05:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-02-21, 05:16

Ezek csak úgy elmennek? És az üzleti etika???? Very Happy

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-03, 20:11

Captain's Council távozott LA-ból, reméljük hamarost visszatér.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-03, 22:02

sziasztok - én közben felfedeztem egy új pénzkereseti módot: Mystic forge!

a 75+-os zöld itemeket bepakolom, nagy eséllyel raret kapok vissza. ezeket lehet ectóra bontani, vagy 4 db 75+-os raret bepakolva nagy esélyel exotic cuccot visszakapni, amit átlagban 3 aranyért, de ha szerencséd van, akkor sokkal többért el lehet adni (én most adtam el egy staffot 11 aranyért) és még arra is van egy kis esélyed, hogy precursor itemet kapj, amit meg 100+ aranyért lehet eladni.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-03, 23:27

Szemesnek áll a világ! Ezer köszönet, ráfordulok a sanszra Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 00:19

Szerintem a masterwork itemeket még érdemes beledobálni, a rare-k esetében már nagy a rizikó, lehet sokat dob a latba nálam az, hogy én az életben is elég óvatos típus vagyok gazdasági téren. Én inkább a biztos felé húzok mint a bizonytalan felé, ezért nem bízom a szerencsében sem, a kedvező processzoridőben meg még annyira sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 01:05

nekem eddig bejött a dolog - a lvl69-75-ig lebontok mindent ectoért, a fölött meg bedobálok, a legrosszabb esetben kijön egy lvl 80-as rare, legalább 25%-ban kijön egy exotic (a rangeremnek eddig egy sem esett, az elémnek meg minden 2. az lett)
az én számításom szerint 13 rare cucc bedobásából lesz egy exotic, ami az ecto árát nézve kb nullszaldós, mert 3-4 arany közötti ecto mennyiséget tudsz átlagban kiszedni 13 rare cuccból, és kb ennyiért is tudod eladni minimum az így kapott exoticokat, viszont megvan az esélye, hogy neked kellő exoticot kapj, illetve, hogy drágább, sőt még precursor fegyver is essen akár.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 01:32

Egyforma csoportba tartozó tárgyakat dobálsz be? pl: 4db lvl80 rare hammer-t?
vagy arra nem figyelsz, hogy egy tárgy csoportból származzanak (pl: hammer)
Harkon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 01:39

a greatswordokat meg a swordokat egyformán pakolom, mert nagyobb az esélye úgy, hogy ugyan olyan fegyvert kapjak, és egyrészt a gretsword precursor az egyik legkeresettebb, másrészt nekem meg kard kéne Smile de kaptam már páncélt vissza 4 bedobált baltára, szóval semmi sem garantált.
amit én megfigyeltem, hogy nagyobb az esélye, hogy fegyverre fegyvert kapok, ruhára meg ruhát, illetve nagyobb az esélye, hogy ha mind a 4 bedobált cucc egyfajta fegyver/ruha, akkor olyat is kapok vissza, de ez csak esélynövekedés, garantálni semmi sem garantálja.
Az egyik GW fejlesztő azt mondta, hogy a fejedre tett alufólia, illetve a kattintás közben végzett széken való pörgés jobban befolyásolja a végeredményt, mint a berakott tárgyak...

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 01:43

Oké, akkor hazafele veszek alufóliát, meg WD40-et (nehogy tönkre mennyen a szék) Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 01:47

közben utánanéztem, és azt írja a wiki, hogy ha 4 egyforma cuccot dobálsz be, akkor ugyan azt kapod vissza (pl 4 kard, akkor tuti kard lesz, de ha már 4 különböző ruhát, akkor csak az alufólia és a pörgés segít)

"Generic recipes typically require four pieces of equipment of the same rarity and will create a random piece of equipment of that rarity whose level is 5-12 levels higher with a chance that the item will be promoted in rarity.[1]. If four pieces of equipment of the same type and rarity are used, the equipment received will be of the same type in addition to normal function. This serves as a way to obtain high level versions of a certain piece of equipment. The forge can also be used to transmute crafting materials, dyes, and blueprints among other items."

amúgy a festékekre, anyagokra stb, azt írja, hogy ~20% esély van a ritkasági kategória ugrásra (azaz fine - masterwork - rare - exotic váltásra)

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 03:50

Sajnos, ahogyan nekem mostanában dobálja a rare cuccot fraktálban (5 lvl20 / 2-3 rare), nincs mit a MF-ba dobálgatnom. Viszont a meta eventek utáni láda 99% garantált 1 rare-t dob, sőt több karival is adja ugyan az a boss chest (bár ezt szerintem hamarosan kiveszik Aneték).

Mindenesetre köszi az infót, hasznos volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-05, 04:45

háááát - akkor neked nagy szerencséd van a meta eventes ládákkal, mert én már a master itemeknek is örülök...

de a guild eventek garantált rare cuccai már bizalommal töltenek el, főleg, ha nem csak a bounty-t fogjuk nyomni Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime2013-03-14, 07:11

Íme egy jó videó erre a témára!

https://www.youtube.com/watch?v=A6iYSVdzKps
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!   Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Commendation, avagy pár ezüstért mit kaphatunk!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» „+5 power vagy +5 precision, avagy mitől ütünk nagyot
» Elnézést, merre van a férfi mosdó? - avagy tájékozódás és első lépések.
» Infused veszélyei, avagy hogy ne veszíts sok sok aranyat!
» Ugra-bugra, avagy vista és jumping puzzle
» PVE Army módra Avagy,hogy gyűrjünk le egy területet közösen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: