Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 WvW-vel kapcsolatos kérdések

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




WvW-vel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: WvW-vel kapcsolatos kérdések   WvW-vel kapcsolatos kérdések I_icon_minitime2013-02-24, 21:46

Sziasztok!

a hétvégi WvW kapcsán rádöbbentem, hogy bár a gépem a PvE tartalmakat gyönyörűen viszi közepes beállítások mellett, a WvW-ben már alapbeállításokon (best performance) is 2-3 FPS-t produkált egy nagyobb tömeg elleni harcban.

Érdeklődnék tehát, hogy mi az, ami a WvW-n a leginkább számít: a videókari, a proci, a memória, esetleg a sávszélesség?
illetve emlékszem, hogy még a béta idején volt egy teszt, ami meg tudta mondani, hogy a géped melyik alkatrésze mennyire teljesít jól, és melyik lóg ki a sorból - kvázi osztályozott mindent 1-5-ig - de nem találom már sehol ezt a tesztet.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

WvW-vel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW-vel kapcsolatos kérdések   WvW-vel kapcsolatos kérdések I_icon_minitime2013-02-25, 06:48

Szia!

Szerintem a videókártya számít a legjobban, azon belül is a rajta lévő memória. Nézd meg, hogy a windows mekkora virtuális memóriát ad a kártyának, illetve a ramból mennyit tud egy programnak adni. Valamint a különböző antialiasing eléggé lassít, és van olyan amit nem a játékon belül lehet állítani, hanem a videókártyához járó programban.
Én mindent leveszek minimumra WvW-hez és úgy 15 fps-el megy, míg PVE-hez majdnem maxon van minden és simán megy 30+ fps-el. Konfig: Core2 duo 2,3ghz, GeForce GT 560m, 4gb memória, 30 megás net. Összehasonlításként a RAGE maxon 50 fps-el megy, Dirt 3 maxon 30+ fps-el.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




WvW-vel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW-vel kapcsolatos kérdések   WvW-vel kapcsolatos kérdések I_icon_minitime2013-03-09, 21:17

Húztam a procimon, és PvE-ben látványos az ugrás, szóval remélem a WvW is játszhatóvá válik végre - igazából nekem a nagyobb csaták közbeni 2-3 FPS miatti diavetítés vette el eddig a kedvem a WvW-től, mert totál vakon nyomkodtam a gombokat, az AoE spellekkel nem tudtam célozni, mert amire leraktam őket, az ellenséges horda már rég máshol volt, a karakter halálom úgy nézett ki, hogy egyik pillanatban még éltem, a másik képkockán meg már épp kivégeztek - azt sem tudtam, hogy mi kapott el...
mindenesetre eddig orrban úgy nézett ki egy event, hogy ki sem rajzolta a gépem a közeledő ellenséget, de a többiek már végeztek is velük, most meg már messziről láttam ahogy jön a horda, és én is bele tudok szólni a küzdelembe, szóval van remény Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW-vel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW-vel kapcsolatos kérdések   WvW-vel kapcsolatos kérdések I_icon_minitime2013-03-09, 22:02

Ez jó hír! Vár a vár Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





WvW-vel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW-vel kapcsolatos kérdések   WvW-vel kapcsolatos kérdések I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
WvW-vel kapcsolatos kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: WvW - világok háborúja-
Ugrás: