Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ally - azaz Szövetségi Hírek

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-18, 03:54

Üdv!

A leendő Ally kérdése eldőlni látszik: hamarosan létrejön. Az alapelvek kidolgozása még várat magára, de felkérést kaptunk, hogy tegyünk javaslatokat az Ally nevére. Így tesz majd a másik két guild is, és az így feldobott ötletekből választjuk ki majd a véglegest. Készítettem kategóriákat, amelyekbe várjuk az ötleteket. Nem kell mindegyikhez írni, de azt kérjük megjelölni, hogy a név javaslat melyik kategóriába tartozik. Nincs sok idő erre - nagyjából a jövő hét közepén (szerdán) virítanunk kéne ezzel.
Tehát:

Guild Wars nosztalgia

Masters of Whispers

Alliance of - Sunspears / Lightbringers / Deldrimor Heroes /

Protectors of Tyria [ProT]

AoE Alliance [AoE]


Mozaikszó

ARBETH (ARmy – Black Eagles – Ths)


Mozaik kifejezés

Army Of Hungarian Eagles (Egy-egy szó a három guild nevéből) [AHE]


Utalás a szerverre

Fighters (Heroes/Runners/ of the Whiteside Ridge

Whitesiders [WS]

Whiteside Ridge Runners /Fighters/Heroes... [WRR], [WRH]


Ha zárt lesz a szövetség

Triumvirátus [TRI]

Triumvirate

Whiteside Ridge Triumvirate


Fantázia nevek

White Shadows [WS]

Last Of The Old Tyrians [LOT]

Challengers Of Faith / Infinity / Shadow... [CoF]

Brothers In Arms [BRAR]


Minden ötlet fontos lehet!

Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-07-10, 23:38-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-18, 04:47

Lehetne vérszövetség is (Blood Pact), hogy jelezzük a kötelék erősségét és csinálhatnánk gamebe egy kis ünnepséget is


Whiteside Ridge Heros nekem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-18, 13:27

Nekem egy olyan jutott eszembe, ha már mozaikszavakról beszélünk, hogy


T.A.B.

Egyrészt rövid, másrészt, a tab-nak fontos szerepe van a játékban, mert avval jelöljük meg az ellent, majd semmisítjük meg Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-18, 17:30

Oo tenyleg? En ctrl-lal szoktam c:
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-18, 21:02

Amalla írta:
Oo tenyleg? En ctrl-lal szoktam c:

A ctrl csak megmutatja a nevét (típusát), de utána még ki is kell választani (ha nem áll éppen irányban). A TAB automatikusan ki is választja (lenyomására azonnal megjelenik a fenti piros csík a névvel), és ennek nyomkodásával akció közben is lehet válogatni, váltani az ellenfelek között. Már GW-ben is a TAB volt a targetváltó gomb, érdemes kipróbálni.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-18, 21:26

Minden nap tanulok valami újat köszi és bocsi az OFFért Very Happy
Vissza az elejére Go down
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-19, 21:35

Egy kis fejtörés után az alábbi neveket eszeltem ki. Igyekszem a jó kategóriába sorolni őket.
MINDEGYIK NÉV eredeti, utánanéztem a http://www.gw2guilds.org/ oldalán EU/US klánok és allik közt egyaránt. Smile


FANTÁZIANEVEK:

(1) Primordus/Őssárkányok Tragédiája
~ [Tragedy of Elder Dragons] [TED v. ToED]
~ (nyelvtanilag helyes-e) [The Elder Dragons’ Tragedy] [TEDT]

(2) Nemzetségek Kompániája
~ [Company of Clans] [CoC]
~ (nyelvtanilag helyes-e) [Outfit of Genuses] [OoG] és angol névvariációik…

(3) Virágzás vagy Felvirágzás
~ [Recovery] [REC] és angol névvariációik…
(Én magam már-már túl szentimentálisnak tartom… Smile)

HA ZÁRT LESZ A SZÖVETSÉG:

(4a) Egy Magyar Akkord*
~ [A Hungarian Chord] [AHC] Esetleg:
(4b) A Magyar Összhang* és/vagy Egy Magyar Összhang*
~ [The/A Hungarian Accord] [THA/AHA vagy ACC].

*Magyaráz(kodás/)at: Az ’akkord’ a zenében legalább három különböző zenei hang megszólaltatását jelenti; továbbá az angolban az ’accord’ szó jelentése ’egyetértés, egyezség, összhang’. A magyar és az angol szó között csupán árnyalati hasonlóság van, igazából a háromklános szövetségre kívánna utalni e név.

MOZAIKSZÓ:

(5) BETHA vagy SABE (az ARBETH (ARmy, Black Eagle, THs ötlete alapján!))
([BET]: Black Eagle, THs, Army ~ a rövidítése problémás; [SABE]: Survivors, Army, Black Eagle)

UTALÁS A SZERVERRE:

(6) A Fehér Oldal
~ [The White Side] [TWS] – utalva a szerverre, amin játszunk, és nem utolsó sorban a tagok erkölcsi tisztaságára. Very Happy


Mottókat is írtam, de ezeket egyelőre nem tenném közzé; nem is merem, illetve a novellasorozatomban lehet, hogy felhasználom egyiket másikat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-23, 05:51

nem nagyon volt időm gondolkozni, mert elég aktív hetem volt - nekem csak eszembe jutott az egyik guildnév, amiről még GW1-ben gondolkoztam, miközben felszedegettem mindent a játékban, ami eladható volt, és közben Marilyn Mansontól a Posthumant hallgattam Very Happy

All That Glitters Is [GOLD]
ebből lehetne simán All That Glitters, avagy Minden Ami Fénylik Smile

Guildes mozaikszóból lehetne akár a
Black Army Survivors, vagy Survivors of the Black Army is Smile, vagy a túlélő feketesereg, vagy a feketesereg túlélői Smile

servernévre utalás:
White Noise / Fehér Zaj
Certain Shade of White (megintcsak zenei utalás Razz )
Whitesider Alliance

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2012-11-23, 07:04

Mokhra írta:

Black Army Survivors, vagy Survivors of the Black Army is Smile, vagy a túlélő feketesereg, vagy a feketesereg túlélői Smile

Vaaaaagy...: Túlélnéd A Fekete Sereget Fehéren Mi? De Nem Fogod Az Tuti! - rövidítve: [NEHOGYMÁR] Very Happy

Bocsi... Embarassed

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-06, 02:19

Logó tervek az Allinak (ugyan senki sem kérte, de kitűnő szórakozás Very Happy )

Véleménynek, javaslatnak örülnék - mindegyiket kétfajta háttérrel láthatjátok.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Inverz10

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-06, 03:11

Tyű, jó munka mind! Szeretem az olyat, amikor 6-10 különböző variációból kell választani egyet (hiába, a fogyasztói társadalom... Very Happy)

A fehér alapúak (SZVSZ!) a betűárnyékolás miatt nehezebben olvashatóak. Még talán a 4-5. képnek lehet létjogosultsága az erősebb vonalak miatt. Fehérből az ideális (bár ez a feketére is igaz lehet!) (az árnyékolást figyelmen kívül hagyva) szerintem a 4. és 5. kép összemosása lenne, amely a 4. kép "Whiteside Ridge" és az 5. kép "Hungarian Alliance" szövegét használná.

A fekete-verziókból számomra a 2., 3. és 6. kép azonnal kiesik, a másodiknál és a hatodiknál az árnyék, a harmadiknál a minta miatt.

Lássuk csak a sorrendemet a fennmaradó képekből:
1. Az 5. kép fekete verziója
2. Az 1. kép fekete verziója
3. A 4-5. kép összekevert fehér verziója
4. A 4-5. kép összekevert fekete verziója

Kiemelném még azt is, hogy szerintem azok a verziók, amik csak a Guild Wars 2 logóját használják, azok azért előnyösebbek, mert:
-- így elkerülhetőek az esetleges "Minket miért raktál a szélére?, Mi miért vagyunk belül?"-problémák,
-- valamint elkerülhető a túlzsúfoltság. Szerintem az 5-6. képeken már annyi szimbólum van, hogy el lehet bennük veszni. Egy jó szimbólum általában (mint a klánok logói is) egyszerűen érthetőek, informatívak.

Még azt is megkockáztatnám, hogy a GW2-EAST-logó _KÖRÉ_ írnám a "Hungarian Alliance" szöveget. Indok: helyspórolás, praktikusság.

Vagy csak nekem járna már egy kis "kusság"? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-06, 05:04

Nekem az 1. számú fekete tetszik a legjobban. Egyrészt nem zsúfolt, a lényeg rajta van, valamint ahogy írta xxxxdexxx, elkerülhető a guild címerek sorrendje miatti vita. A fekete háttér jobb ha ezt a GW2-es sárkány logót akarod használni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-06, 08:02

Köszönöm, hogy figyeltek a dologra! Talán jön még vélemény, ezért most nem összesítek, csak annyit, hogy a kétfajta háttér azért lényeges, mert maguk a fájlok nem "képek", hanem leyerek (PNG), amik saját háttérrel nem rendelkeznek. Ennek következtében az összhatás attól a háttértől függ majd, amelyikre rákerülnek. A mi blogunk például annyira sötétszürke, szinte fekete alapú, hogy az árnyékolás gyakorlatilag egyáltalán nem látszik, a szövetségi honlapok azonban világos alapúak. Korábbi verzióknál próbálkoztam saját háttérbe foglalni a motívumokat, különféle fémes, raszteres felületekkel kísérleteztem, de mindegyik az olvashatóság rovására ment. Még fontolgatok egy fekete, csíkszerű hátteret, ami csak a szöveg mögött jelenne meg, mint egy emléktábla (1-3 variáció), a sárkány pedig alul-felül túlnyúlna rajta. Ennek az a hátránya, hogy sötét háttéren nem látszik majd, hacsak..., hacsak nem márványos a felülete (de azért a sírkő jelleget kerülni kéne Very Happy ). Mindenesetre azt a verziót még kipróbálom, és megkísérlem a Xaddew által javasolt körkörös írást is, és amennyiben nem kapok közben dührohamot, megmutatom majd az eredményt Very Happy. "Sose lehessen tudni..." (Micimackó).

PS.: A világos arany színt a mi oroszlánunk sörényéről koppintottam pipettával.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-06, 09:28

Sok sikert hozzá! Ha kell segítség, szólj bátran!
Addig továbbra is szívesen véleményezünk Smile
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-06, 20:28

Sziasztok!

Az első fekete alapú a legjobb szerintem, mert letisztult és benne van minden.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 11:26

No akkor a Xaddew féle ötletre ez született. A betűk egyelőre csálén állnak, igazgatni kell még, de a koncepció látszik így is.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Plaket10

Ez pedig egy a háttér szempontjából praktikus verziója a "Fekete 1-esnek", ami - ugye - a "Fehér 1-es" sötét háttér előtt Smile

Ally - azaz Szövetségi Hírek Tablas11

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 21:37

Próbálj ki más betűszínt, mert ezzel a piros háttérrel kicsit ronda a betű árnyék miatt.
Az első kép (a tojás alakú belsővel) elég jó, csak a felirat nehezen olvasható.
Vissza az elejére Go down
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 21:55

A "Fekete 1-es" új verziója megfelelő, egyedül tényleg a háttér és a betűszín nem passzol. Illetve az átmenet elején, ahol sötétebb a piros, ott olvasható. Tehát lehet, hogy a fényt kell kivenni belőle és a betű árnyékolását kell csökkenteni.

Ami a másikat illeti, a koncepció jó, bár nekem a tojásforma nem tetszik, én kerek alakúra gondoltam, ilyesmire (csak egy butított, 5perc alatt készített minta).

Ally - azaz Szövetségi Hírek Gw2eastminta300

HA a "Whiteside Ridge" feliratot a sárkány szárnyai elé teszed, és kiveszed az alsó-középső mintát, meg is van a köralak. Sőt, ha a "Hungarian Alliance" szövegét is köralakúbbá (van ilyen szó?) alakítod, akkor a WR-felirat maradhat a sárkány alatt, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 21:55

Én Nibi az utolsó változatodat megszavazom, az jól mutat feketén és fehéren is, szép a bordó szín, ráadásul - ha másnak nem tetszene - szabadon változtatható is, mivel egyedüli szín az egész kompozícióban.


A hozzászólást zsolthy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-07, 22:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 22:03

Szerintem a kerek vagy ovális, pecsét alakú logok már nem divat, engem régmúlt korokra emlékeztetnek. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 22:17

Eh szétfooldolom a témát...

Nibi! A bordó táblás változat világos háttéren gyönyörű! Smile

Ha ebből a változatból csinálsz egy olyat, amin nem fekete árnyékolás van, hanem egy világos színű háttérfény, akkor szerintem sötét vagy fekete háttéren is szép eredményt fog adni.
Ha átküldöd a képet, amin még layereken vannak a különböző elemek, akkor megpróbálok én is szórakozni kicsit vele, hogy mi a legjobb megoldás fekete háttérre.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 22:23

Én meg éppen azt vártam, mikor sikerül végre annyira felidegesítenem a bénázásommal olyanokat, akik értenek is az ilyesmihez, hogy előjöjjenek a saját tervükkel Laughing Úgyhogy nekem Xaddew verziója tökéletesen megfelel. Én talán a sárkány színei közül egy sötétebb pontról venném a külső kör színét, de ő az iparos Smile Azért a táblás verzióval még próbálkozom, de amint lesz újabb szövetségi offi gyűlés, javasolni fogom, hogy írjunk ki pályázatot, hadd szóljon.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 22:30

zsolthy írta:
Ha átküldöd a képet, amin még layereken vannak a különböző elemek, akkor megpróbálok én is szórakozni kicsit vele, hogy mi a legjobb megoldás fekete háttérre.

Átküldöm az elemeket: háttér, sárkány, feliratok... A térhatás nem feltétel, csak én csípem, amikor olyan fémszerű lesz, mint egy kitűző vagy plakett (Gimp-pel: Filters/Light and Shadow/Fényhatások+buckaleképezés). Már nekem is szemet szúrt, hogy a táblás verzióhoz nem kell a fekete betűkeret, viszont az EAST-nél jól jön, hogy ne olvadjon bele a sárkányba. Még adjusztálom, asszem, én a táblással pályáznék, de lehet ez közös munka is Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-07, 22:35

SZÖVETSÉGI SZERVEZÉSEK ERRE A HÉTVÉGÉRE

Blackie a BEG-ből az alábbi kiírást tette közzé a WR FB csoportban:

ÜDV!
PÉNTEK 18:30-TÓL pofonegyszerű játék 5 GOLD nyereménnyel!
A feladat: a karakteremmel (El Emen Talishta) elbújtam egy területen. A területet a karakterrel való belépés előtt ebben a post-ban hozzászólásként megnevezem. Az első megtaláló - aki kb. 5 méter közelségbe jut a karakteremhez - megkapja az 5 aranyat (adó- és vámmentesen természetesen). Hogy ne maradjon csontváz a bokorban, abban a valószínűtlen esetben, ha 1 órán át nem találna meg senki, átloggolok, és a pénzt elköltöm Smile Ha van megfejtő, ezt a map chat-en tudatom.
ui1: Ha elegen vagyunk rá, utána beverhetnénk Balthazar orcáját.
ui2: Kegyetlen, kirekesztő dolog, de csak igazolhatóan a WS szerveren, és/vagy az allinkban játszó emberek vehetnek részt a játékban.
Blackie Glace

-------------------------------------------------------------------------

SZOMBATON 15:00-tól pedig Szövetségi WvW nyomulás várható! Aki benne lesz, csatlakozzon a squadhoz (klikk a commander karakterére, majd jobb-klikk: join squad), mert a commander így ki tudja listázni magának a létszámot és, hogy mennyi supply-jal rendelkezik a csoport egy adott pillanatban.

Akinek nincs előre megbeszélt guild-programja, vegyen részt a szövetségi programokon: PÉNTEK-SZOMBAT Alli-Nap!!!

Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime2013-02-19, 22:46

Azok kedvéért, akik nincsenek Facebookon: pár napja elindult az Ally Fóruma, az EAST Hungarian Alliance. A regelés és a Fórum rendszeres látogatása membereknek ajánlott, adjutantoknak és offiknak nagyon ( Smile ) ajánlott.

A fórum phpBB template-jének programozását Emoticon faragta át a mi igényeink szerint, egy csomó munkája fekszik benne, jelenleg pedig az 500 férőhelyes Ally TS szerveren dolgozik Smile

A Fórumra történő regisztrációnál azt kérjük, hogy mindenki a játékbeli főkarakterének a nevét használja, és írja utána: [ARMY]. Ha több tagból áll a karineved, elég lesz az első tag is - megismerünk Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Ally - azaz Szövetségi Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ally - azaz Szövetségi Hírek   Ally - azaz Szövetségi Hírek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ally - azaz Szövetségi Hírek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Guildélet-
Ugrás: