Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Farm - GW2 módra

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-10-13, 21:28

Az Arenanet igyekezett úgy elkészíteni a játékot, hogy ne legyen lehetőség farmolásra. Mint várható volt, ennek ellenére már alakulnak a farmolással kapcsolatos tippek, ötletek. Itt osszuk meg egymással amit találunk, illetve a személyes tapasztalatainkat. Több szem többet lát...

Elsőként egy kis Magic Find Matek! És még számos ötlet ott, ahol ezt találtam.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IwSQaFcGy3g#![/youtube]

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-10-30, 23:38

Van egy kis észrevételem insták expo modban farmolásròl.
Azt vettem észre, hogy van 1-2 ember akik talán mondják, hogy mennek valamerre,
de 10percet nem várnak válaszra már összeszednek egy random teamet angolokkal
és ha valaki időben szòl, hogy menne már megvagyunk-ot kap válaszul, holott
sztem 1 guildtársnak jár annyi, hogy az egyik angolt kickeljük partybòl.
Persze van aki nem is szòl, hogy megy csak kérdeztem guildba h megy e vki vlem
xy instàba és beinveltek, mondtam h jönne még vki, azt válaszolta full a party,
mondanom sem kell 3 angol volt még és emberkém letudta ennyivel, nekem az jött le, hogy
nem érdekli más csak a sajàt maga dolgai.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-10-30, 23:59

Amalla írta:
nem érdekli más csak a sajàt maga dolgai.

A valóság rosszabb, mint egy ettin (hm..., ezt most találtam ki) Very Happy Viszont igazad van. Az általános szemlélet az "Adj, Uramisten, de rögtön!". Aki így gondolkodik, nem átnevelhető, nem érdemes fáradni vele. Azokat keressük, aki felfogják, hogy az idő, konkrétan a szabadidő, mit jelent. Persze az is lehet, hogy ha valakinek csak egy órányi ideje jut játékra, és azt sem tudja előre, hogy pontosan mikor, akkor nem ér rá várakozni, ha végre játékba jut. Mindenesetre az a tapasztalat, hogy a játékban feldobott spontán ötletekből ritkán sül ki jó, tehát arra kell törekednünk, hogy lehetőleg előre szervezzünk eseményeket. Egy állandó programunk már van: szombatonként legalább egy dungi, egyelőre sztoriban, aztán máshogy. Meg kell próbálni összeszedni azokat, akiknek ugyanaz a dungi armor tetszik, és állandó csapatokat kialakítani a tokenek farmolására. Létrejöhetnek gathering brigádok is, akik végigrohannak egy adott területen, lehetőleg harc nélkül, de elegen vannak ahhoz, hogy gyorsan végezzenek, ha mégis beléjük köt valaki (a material egyre jobb üzlet a TP-n). Sajna kevés a csapat-igényes cselekvési forma a játékban, ebben messze elmarad a GW mögött, ami mégis van, abból építkezhetünk. DE a lehetőségekhez mérten a jó irány: Fórum - Időpont - Akció.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-06, 22:52

Bár az alább vázolandó ötlet elsősorban a dungeon-ekkel kapcsolatos, a dolog jellege miatt ebbe a topicba kívánkozik.
Token farm állandó dungeon-teamekkel!

Amennyiben megfelelő számban találunk olyanokat a guildben, akik ugyanazt a dungeon armort cálozták meg elsőre (később másodikra és így tovább), felállhatnának állandó csapatok, amelyek egy-egy dungeon lefutására szakosodnak. Egy ilyen összeszokott team bármely más formációnál értékesebb lehet az eredmény szempontjából: minden tagjának viszonylag hamar meglehet a kívánt armor. További haszon, hogy egy ilyen csapat minden tagja profivá válik az ottani tudnivalókból, és akár tanáccsal, akár tevőlegesen segíthet random teameket, amelyek éppen azt a dungit akarják futni.

Ha már három ember összejön egy dungira, találunk melléjük kettőt az éppen születőfélben lévő Allyból (BEG, THS guildekből), és mehet a dolog. Az pedig már a teamekre van bízva, hogy milyen gyakorisággal futják a dungijukat - annyi idő alatt lesznek meg az armorok.
Tehát:

Ascalonian Catacombs

Caudecus's Manor

Twilight Arbor

Sorrow's Embrace

Citadel of Flame

Honor of the Waves

Crucible of Eternity

The Ruined City of Arah

Aki benne lenne ilyesmiben, kérem, hogy jelezze hozzászólásban, részt venne-e az akcióban és melyik dungeon lenne a célja (karakternév + dungeon neve). A végén összesítünk.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
killeratis
Tanítvány
Tanítvány
killeratis


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Sep. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Jászberény

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-06, 23:25

Sziasztok!

Nagy gondolkodás után, 100%ban ragaszkodok a Twilight Arbor-os armorhoz, lenne még valaki aki ezt szeretné kifarmolni?

Üdvözlettel: (szeretett?!) Gyilkos Csoki
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 00:23

sziasztok!

TA armor és Arah armor kéne nekem első nekifutásra...

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 00:36

Nahát...! Nekem is (elsősorban TA) Smile Azt hittem, már elsőre a CoF ruha lesz a legnépszerűbb. Akkor már hárman lennénk (csak nekem még hibádzik a sztori mód TA-ból).
Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-07, 01:10-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 00:46

a CoF-nál nem tetszik, hogy a láng mindig ugyan arra ég, hülyén néz ki, amikor mozog a kesztyű... Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 01:28

TA farmba énis benne vagyok Smile Bár engem nem a ruha érdekel csak maga a sylvaris dungeont szeretem Smile
Én a héten minden nap este ráérek a pénteket leszámítva Smile
Vissza az elejére Go down
killeratis
Tanítvány
Tanítvány
killeratis


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Sep. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Jászberény

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 01:33

Na királyság:) akkor ha lesz időpont akkor neki is láthatunk, kicsit izgalmasak a napjaim, ilyen project meg olyan, de esténként ráérek:) Van már dungi tapasztalatom, ha esetleg még nem volt itt valaki explo modban, én már az armor token számának a felénél járok lassan:)
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 22:15

Egy kis bajban vagyok... Tegnap végigpróbáltam a dungi armorokat, és változtak a prioritásaim.

Az a baj, hogy nekem Nibi számára az egész GW2 kollekcióból csak a human cultural Tier2 medium tetszik, aminek már boldog birtokosa vagyok, egy napig színeztem (Very Happy) és Yika segítségével felfejlesztettem 80-asra, tehát már űrruhának is alkalmas. A TA armor képen tetszett, Nibindaron azonban már nem tetszik, túlzottan sylvaris neki. Ha a tokent raktározni is lehet (account bound), jó lesz majd a sylvari male guardianomnak, mert azért heavyben jópofa, sylvari pedig ne járjon talpig vasban a zöld (kék, sárga, lila) fejével Smile. A lényeg: játékos lehet a TA farm, ha nem is közvetlenül a tokeneket kifarmoló hős húz hasznot majd belőle...

Arah... Kétségtelen, hogy az egész játék legeredetibb armora az arahi sárkánybőr holmi (csak az a hosszú farok ne lenne), nem beszélve arról, hogy ez lesz az igazi presztízs armor, figyelembe véve a ráfordítandó időt (6 órás expo módokról hallani). Úgyhogy Arah is rendben van, ha két év, hát két év...

Viszont: rájöttem az egyik egyszerűbb kinézetű dungi armor tetszik, a Caudecus's Manorban farmolható (hasonlít a gw-s deldrimoromra). A kesztyűn még gondolkodhattak volna egy kicsit, de lehet, hogy Nibi kap hozzá egy CoF kezest, és akkor rendben van... Szóval ez lenne az elsődleges, azt hiszem.

Persze CoF is mehet, mert a charrom olyat szeretne, a norn lány pedig nem kap dungi armort, neki a Tier3 cultural medium jár, hogy indulhasson Eir hasonmásversenyen Smile

Tehát: CM - TA - CoF - Arah. Remélem, akad majd még jelentkező Smile
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 22:37

hello!

én is más karijaimnak farmolnám a dungi armorokat: a norn necro arah, az asura ele TA armort kap...
a rangerem már 2/3-ad részben karma armorban feszít - az az egyetlen armor, amiből össze lehet hozni egy majdnem kompletten power/vitality/toughness settet...

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-07, 22:50

Mokhra írta:
majdnem kompletten power/vitality/toughness settet...

Na, ez meg a másik: az armor tartalma! De ezt majd részletesebben a ranger topicban.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 01:03

TA farmban benne vagyok én is! Meg minden másban is igazából, időtől függően persze.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 01:14

Eddig akkor

Mokhra,
Csoki,
Yika,
Lilian,
Nibindar.

Az alapötlet még mindig az, hogy ugyanazt a dungit futjuk sokszor, a nagyobb hatékonyság érdekében.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 01:34

egy dungit egy nap 3x érdemes megcsinálni, mert a 3 különböző útért jár sokkal több token - az ezek utáni alkalmakkor jelentősen kevesebb jár
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 01:49

Akkor ezt ki kéne használni.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
killeratis
Tanítvány
Tanítvány
killeratis


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Sep. 12.
Age : 34
Tartózkodási hely : Jászberény

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 03:57

És mikor kezdenénk el a farmolást?Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 04:08

Ha en megyek velem 80% hogy jön Tombstone bárelyik instába.
Vissza az elejére Go down
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 05:31

Am nekem még hiányoznak a story modek is :/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 05:46

En sziveseb megyek storyt is, amugy meg ha egy emberbek megvan story lehet menni expoba mindenkinek vele
Vissza az elejére Go down
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-08, 05:54

jham értem Smile
Vissza az elejére Go down
Lilith
Tanítvány
Tanítvány
Lilith


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 18.

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-11, 21:55

Ma-holnap folyt. köv. tegnapi expo modenak esetleg? Smile Vagy TA?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-11, 22:23

Ha ma valamiért nem jön össze az Elyan-féle full ranger team (amit fájlalnék, mert nagyon kíváncsi vagyok arra a nyílzáporra), akkor akármi mehet, ha összejön, akkor meg holnaptól... És akkor legyen TA, ha már arra volt a legtöbb jelentkező elsőre.
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime2012-11-12, 01:38

En TA-t mennek, Tombstonnak kene CM de o ma nem tud jonni, inkabb menjunk TA azutan meg akinek ami kell meg c:
Mivel minden expo mod 60token / nap azutan meg csak 20 tokent apunk majd csak 10et,
Inkabb menyjunk mashova ha meg birjuk persze c:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Farm - GW2 módra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farm - GW2 módra   Farm - GW2 módra I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Farm - GW2 módra
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PVE Army módra Avagy,hogy gyűrjünk le egy területet közösen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvE témák-
Ugrás: