Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 GuildWars Ascalon kísértetei könyv

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




GuildWars Ascalon kísértetei könyv Empty
TémanyitásTárgy: GuildWars Ascalon kísértetei könyv   GuildWars Ascalon kísértetei könyv I_icon_minitime2012-09-03, 05:31

Olvasta valaki a könyvet?
Nekem nagyon tetszik, mielőtt elkezdtem GW2-vel játszani úgy éreztem ezt ki kell olvasnom Smile
Mindenkinek ajánlom aki szeretne GuildWars-os történelmet és történetet olvasni.
Nekem a kedvenc karakterem benne Killeen a sylvari /amúgy is elf beállítottságú vagyok/ , de ahogy megismertem őt a könyvben eldőlt, hogy 100% sylvari-val kell kezdenem Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




GuildWars Ascalon kísértetei könyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: GuildWars Ascalon kísértetei könyv   GuildWars Ascalon kísértetei könyv I_icon_minitime2012-09-10, 04:58

Csak halkan jegyzem meg, hogy ne legyen biznisz szaga... Smile

Én egy könyvesboltban dolgozom, ahol angolul lehet kapni.

Bármilyen érdeklődésre, amit private üzenetben írtok, szívesen válaszolok.

Belizar Gai Din
Kota Gábor

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




GuildWars Ascalon kísértetei könyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: GuildWars Ascalon kísértetei könyv   GuildWars Ascalon kísértetei könyv I_icon_minitime2012-09-10, 08:01

nekem a Ghosts of Ascalon kevésbé jött be - egy kicsit tucatfantasy stílusa volt, (kiszámítható történet, egyszerű karakterek), viszont az Edge of Desteny annál inkább - sokkal összetettebb történet, összetettebb karakterek, és sokkal reálisabb végkifejlet Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




GuildWars Ascalon kísértetei könyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: GuildWars Ascalon kísértetei könyv   GuildWars Ascalon kísértetei könyv I_icon_minitime2012-10-30, 23:12

Kiolvastam a 2. könyvet is és mégjobban szeretem a sylvarikat azt kell mondjam.
Nekem mindkettő könyv nagyon tetszett bár tény, hogy a 2. rèsz izgalmasabb de abban
a főszereplők is nem akárkik.
Vissza az elejére Go down
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

GuildWars Ascalon kísértetei könyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: GuildWars Ascalon kísértetei könyv   GuildWars Ascalon kísértetei könyv I_icon_minitime2012-11-18, 05:37

Lehet, hogy rosszul tettem, de nemrég létrehoztam egy topicot, ami a saját írásainkon felül a GW történelmével és a hozzá kapcsolódó történetekkel foglalkozik.

Itt elérhető: https://armygw2-guild.hungarianforum.com/t78-elotortenetek-avagy-minden-ami-irodalom
-------------

Ja, és a hozzászólásom:

Szerintem a Végzet Pereme jobb volt, mint az Ascalon kísértetei - jobban kidolgozott karakterek voltak benne, terjedelmesebb volt, és sokkal inkább türközte azt a high-fantasy világot, amit kerestem/várok a GW2-től Smile Írtam is róla egy pároldalas kritikát, lehet, hogy megosztom a közeljövőben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





GuildWars Ascalon kísértetei könyv Empty
TémanyitásTárgy: Re: GuildWars Ascalon kísértetei könyv   GuildWars Ascalon kísértetei könyv I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
GuildWars Ascalon kísértetei könyv
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ascalon Catacombs (AC)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Off-topic :: Filmek, zenék, könyvek-
Ugrás: