Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról Empty
TémanyitásTárgy: Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról   Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról I_icon_minitime2012-08-26, 17:44

Mennyi energiát fektettél ebbe, melyik részével bíbelődtél legtovább, elégedett vagy-e az elkészült karival, stb.?
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról   Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról I_icon_minitime2012-09-04, 23:57

Kezdem én Smile

Szóval az emberrel nem volt semmi gondom, legfeljebb annyi, hogy nagyon szerettem volna az eredeti Nibindart újra megformázni. Ez ugyan nem sikerült, de az elkészült karakter legalább távoli rokon (végül is eltelt egy csomó idő).

A charr elkészítését várakozáson felül élveztem, ami nem volt nehéz, mert az eredeti elképzelésem szerint nem is akartam charr karaktert fabrikálni. Ehhez képest alig tudtam megállni, hogy ne vele kezdjek el játszani, hanem a főkarinak szánt ember rangerrel. Van valami csibészes abban a bősz pofában, amit összehoztam...

A sylvarinál jött ki legjobban, hogy a vizuális kreativitásom valahol 0.2 és -3 között mozog. Miután nem tudtam mit kezdeni a sylvari jellegzetességek színezésével és az egyébként szebbnél szebb színes levél (haj) variációkkal, az összhatásról nem is beszélve, azon igyekeztem, hogy ez a kari minél jobban hasonlítson egy emberhez, tehát ne nézzen ki sílvarinak. Mindjárt kettőt is csináltam belőle, hátha a másodiknál jobban megy, de rosszabbul ment Smile Még kérdéses a karik sorsa.

Hasonlóan jártam el a norn hölgynél. Warinak törékeny lányt szoktam, hadd legyen meglepetés, amikor odacsap... Itt is ezzel kísérleteztem, ezért megalkottam a legalacsonyabb és legtörékenyebb norn hölgyet a GW-ben, akit szülőföldjén, Zúzmarafalván csak Pöttömnek becéznek.

Asurát egyelőre nem... A "kisaranyosra" elég kevés a lehetőség az arcok miatt, a "kisgonoszhoz" pedig egyelőre nincs kedvem. Talán később... Smile

Már az is eszembe jutott, hogy öt egyforma ember karit csinálok, különféle kasztúakat. Így olyan lenne, mintha csak átöltözne a másféle harcmodorhoz, és minden armort ráadhatnék lényegében ugyanarra a karira. Viszont nem jó sokat variálni, hadd jöjjenek majd a szülinapos ajándékok nagyjából egy időben Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-06, 05:57-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról Empty
TémanyitásTárgy: Karijaim alkotása :)   Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról I_icon_minitime2012-09-05, 00:39

Hát én először amint lett szerver megcsináltam minden karakterem, elvoltam vele jó sok ideig Smile

Az első karakterem sylvari lett, elég sokat elvoltam vele, próbáltam "elfes növénykét" csinálni ártatlan fejjel, aki közben egy kíméletlen thief aki kihasználja ártatlan külsejét Smile Amikor észrevettem, hogy esti fény is van és "foszforeszkál" akkor a test színezését újra is kezdtem és tádá kész is lett és elégedett is vagyok vele Very Happy Cool

Második karakternek csináltam egy ember elementalist-ot, akit szőkének terveztem de olyan "Barbie babás" fejek vannak nekik, hogy úgy döntöttem lvl3 után törlöm, második nekifutásra sötétbarna hajú mesmer lett, akinek próbáltam nem olyan Barbie baba fejet csinálni, de rájöttem hogy vagy csúf vagy Barbies akkor utóbbi a jó választás, maszk mögött úgysem látszik a feje ha nem tudom megszokni Shocked Very Happy

Névfoglalás céljából és hogy elementalist megmaradjon csináltam mégegy sylvarit, akinek teljesem más fejszerkezetet és hajat adtam ő is nagyon jól néz ki és teljesen más mint az első, aminek örülök mert általában más játékokban nehéz 1 fajból 2 szép karit is csinálnom általában úgy hogy ne hasonlitsanak Very Happy Cool

Maradéknak csináltam még egy ember karaktert akit egy anime alapján alkottam meg ő egy warrior lesz és készítettem egy norn rangert, mert az íjászkodás közel áll hozám in real, majd kiderül játékban mit kapok vissza belőle Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról   Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kelj fel és járj! - topic a karaktergenerálásról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: