Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Buildek, taktikák, csapatfelállások...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2012-08-28, 02:31

A PvP a kemény küzdők sportja. Van miről beszélni Smile
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-18, 04:12

Király írás, a blogra való! A részleteket egyeztetjük Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-22, 20:26

Dombi írásán felbuzdulva, már napi szinten járok pvp-re. Rendkívül élvezetes, jó szórakozás.
Akik szeretnek együtt játszani, de nincs ki egy 5 fős csapat, akkor is érdemes kipróbálni.
Még ha nem is kerülünk egy csapatba, Ts-el lehet fokozni az élményt!

Köszönöm az írást Dombi.

Guardian-el jelenleg ezt használom:
http://gw2skills.net/editor/?fUMQJARWlUg67mFyKEf4ESWBDE7BGBfZ01DHiiYIA;TABg0ynEOJdS9kyJqsMZJyymlLLZWrPGfs/YSA

Tisztelettel Harkon Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-22, 21:23

Így lesz a PvE, PvE nur du allein-ből valami egészen más Very Happy

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-22, 23:33

Üdvözletem

Köszönön a biztatást.

A közeljövőben szeretnék szervezni pvp eseményeket, egyenlőre még föl kell mérnem, hogy mekkora igény lenne rá. Pusztán a móka kedvéért, maximum 8v8 egy szerver szobában, ts-el fokozva az élményt.

A részletek kidolgozás alatt állnak, egyenlőre ha van igény heti 1x alkalom lenne, max 1 órácskára. Ami persze arra is nagyon jó, hogy megismerkedjenek az emberek a karaktereikkel és olyan összeállítást is kipróbáljanak, amik csak a pvp-ben nyernek értelmet.

Részleteket egyeztetjük Smile

üdv: dombi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-23, 00:27

+1 Harkon
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-23, 03:46

Engem is érdekel a PVP, szóval ha kell ember csapatba, szólj.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-23, 04:03

jelen az elémmel és szükség szerint a rangeremmel - főleg az elét szeretném PvP-ben megtanulni, a rangeremmel meg szívesen megyek az 5 rangeres csapatba Very Happy

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-24, 19:42

Köszönöm a jelentkezéseteket.

Egyenlőre 7 fő biztosan lenne a heti rendszerességű pvp-re, Kíváncsi leszek, hogy az Ápr 30. frissítéssel érkező Custom aréna mennyire lesz elérhető így a béta fázisban, mert igazából az lenne a jó ha nem jöhetne be külsős, bár jelenleg az "alsó" szobákat szerintem mostanában csak erre használják, legalábbis én úgy vettem észre a rendszer nem dob be alsóbb aréna szintre a fölül is van hely. Mindenesetre a 7 ember már bizakodással tölt el, szerintem már nincs messze az 5v5-ös álom létszám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-24, 20:04

időpont mikor lenne? - csak mert nekem az befolyásolja a leginkább, hogy alkalmas-e, vagy nem Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-24, 21:03

Nibindar. Gears up!

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-24, 21:09

Köszönöm Nibi! Akkor 8 biztos résztvevővel számolok ezután Smile

Nyilvánvalóan az időpont, további egyeztetés tárgyát képezi majd, én nem gondolnám, hogy a hétvége lenne a legalkalmasabb, mivel ott azért amúgy is sok a tennivaló. Én első körben a szerdát fogom javasolni, mert az úgy pont középen van. Smile Mivel én max egy órás időtöltésnek tervezem, így reményeim szerint nem fog beleszólni, se a WvW hadmozdulatokba, és a Dungik se mennek arrébb ennyi idő alatt Smile

Üdv : dombi
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-24, 21:17

Ha viszont menet közben esetleg úgy érezzük, hogy pusztuljanak a mocsk..., tehát, hogy jól esne még egy kicsit, akkor akár el is húzódhat Very Happy

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-24, 22:10

Ezt olvastátok már? Nemrég, mikor felléptem játszani, akkor listázta a kliensem.

https://www.guildwars2.com/en/news/introducing-custom-pvp-arenas-and-spectator-mode-beta/?utm_source=client

Április 30-tól béta-verzióban megkezdődik a korábban már beígért egyéni PvP-arénák létrehozhatósága, ami egész jó lehetőséget nyújtana PvP/WvW (ami PvE, de mindig van benne PvP Very Happy) gyakorlatozásra.

A lehetőségek a cikkben vannak listázva, én nem részletezném.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-25, 07:24

Igen olvastam róla én is. A lényege, hogy egy hónapig fog menni ez a béta fázis, utána pedig Gem-ért lehet majd venni (az egyszerű haladóknak mint mi vagyunk) Custom aréna nyitási lehetőséget, és nyitvatartási időt hosszabbító jegyet. Azt nem tudni még mennyibe fog ez kerülni én számítok egy olyan 15-20 arany környéki összegre. Ezért 1 hónapig lehet arénája 1 guild-nek, a linken felsorolt állítási lehetőségekkel, ill. spectator mód lehetőség is lesz már ott. Ezen majd el kell gondolkozni, hogy mennyire éri meg ez a dolog (ha van rá igény akkor nyilván megéri), de lényeg a lényeg, hogy május végén már lesz Custom aréna nyitási lehetőség mindenki részére.

Nyilván ha valaki most el akar húzódni kicsit gyakorolni azt megteheti most is , mert mindig van üres hot-join pvp aréna szoba. Mindenesetre kíváncsian várom a fejleményeket e téren (is).

üdv: dombi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime2013-04-25, 07:50

Na ez egyre jobban hangzik! Ha az időm engedi akkor megyek. Smile

Mano What a Face
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Buildek, taktikák, csapatfelállások... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buildek, taktikák, csapatfelállások...   Buildek, taktikák, csapatfelállások... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Buildek, taktikák, csapatfelállások...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Buildek és harcmodorok
» HoM taktikák GW2 előtt és után...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: PvP témák-
Ugrás: