Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kérdésem volna...

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-26, 22:13

Aki kérdez, arra legfeljebb egyszer néznek furán, aki nem, arra egész életében. Kérdezz bátran!
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-28, 20:17

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha eltérő nevet választottam, mint ami a GW1-ben volt, akkor nem lehet használni a HoM-ban levő bonusz cuccokat?

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-28, 20:29

mofe írta:
Az lenne a kérdésem, hogy ha eltérő nevet választottam, mint ami a GW1-ben volt, akkor nem lehet használni a HoM-ban levő bonusz cuccokat?

Szia Air! Üdv a Fórumban! Smile

Nem a karakternév a döntő, hanem az, hogy regisztrációnál összekötötted-e a GW2-t a GW1-es accountoddal. Ha igen, akkor mindenképpen jár a cucc.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-28, 20:59

Sziasztok!

Összekötöttem, meg is jelenik a gw2 hom-ban, csak nem tudom konvertálni, vagy micsinálni.
Ugyanis azt írja a megjelenő kis ablakban, hogy dupla klikk a dologra, majd húzzam át. Na ez nekem nem megy. Utána olvastam, hogy ezek customizált cuccok. Ezért gondoltam arra, hogy más nevű alak nem tudja felvenni.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-28, 21:16

Én remélem, hogy egyszerűen csak xarul működik (mint egyelőre csaknem minden). Másodszülöttem, Nib Indary (dögös-vörös waribaba, aki norn, tehát nagy is...) inventoryjában egyszer csak ottan volt a kék izé, ami kell ehhez az akcióhoz. Remélem, mire próbálkozni fogok vele, megjavul a rendszer. Sokaknak sikerül, mert látok lángoló csuklókat, és tegnap egy Heritage armoros, kalapácsos wari élesztett fel Smile
Még mindig:
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-30, 22:14

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nekem a hero (H) panelen a skilleknél van egy piros felkiáltójel.
Ha megnyitom a skilleket, ott nem látok semmi érdekes dolgot: vannak a kifejlesztett skillek, meg a hátralékok.
Mi lehet ez?

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
savaylaw
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Aug. 29.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-30, 22:36

Talán a Trait pont amit nem osztottál ki.
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-30, 23:07

Az meg még mindig szürke. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
savaylaw
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Aug. 29.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-31, 00:14

Buta kérdés de vettél könyvet a trianertől? 10 s a lvl 11-től elérhető és innen lehet osztani a pintokat 1 db / lvl

üdv sava
Vissza az elejére Go down
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-08-31, 01:01

Nem buta, mert azt sem tudtam, h könyvet kell venni. Very Happy
Amúgy még csak 10-es vagyok.

De köszi az infót.

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-09-01, 20:11

mofe írta:
Sziasztok!

Összekötöttem, meg is jelenik a gw2 hom-ban, csak nem tudom konvertálni, vagy micsinálni.
Ugyanis azt írja a megjelenő kis ablakban, hogy dupla klikk a dologra, majd húzzam át. Na ez nekem nem megy. Utána olvastam, hogy ezek customizált cuccok. Ezért gondoltam arra, hogy más nevű alak nem tudja felvenni.

Üdv: Mofe

Szia Air!
Először is klikkelj az itemre, amit HoM-ban kaptál. Aztán a jobbra mellette lévő kis négyzetbe húzzál bele egy ugyanolyan holmit s akkor tudod egyesíteni. Értelemszerűen longbow-hoz longbow, cipőhöz cipő. De! Söröskorsóhoz már nem jó a feles pohár....

AZ a jó ebben, hogy ha tetszik a HoM-os cuccok skinje, akkor új ruhák, fegyverek megszerzésekor megint végigcsinálhatod ezt a transzmissziót, de már az új tulajdonságokkal ruházza fel.

Salute!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-09-03, 06:13

Hali!

1.Szerintetek megéri gyűjteni a Lionos ládákból esett XP boostokat vagy várjuk meg vele míg nagyobb szintű lesz a karakterünk pl 70 körüli?
Csak mert azt néztem ha valaki nem szakmázgat meg main storyzik akkor elég hamar kivégzi a vele egyszíntű szivecskés questeket, a nagyobbakkal meg nehézkesen halad, aki meg szakmázgat meg main storyzik is és felfedez ők meg pont jó ütemben haladnak a szivecskéket nézve Smile

2. Karma boostot megéri elhasználni kisebb szinten vagy várjuk vele nagyobb szintig amikor egy feladat is több karma pontot ad? Ugyanez a szakmás boostal is várjuk vagy ne? mert azt néztem végig ugyanolyan a szakmahúzás a végefele mikor "szintet lép" azelőtt kicsit nehezebb húzni rajta de amúgy felfedezésekkel és sok anyaggal elég jól lehet haladni /ameddig én eljutottam legalábbis/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-09-03, 06:30

Nehéz tanácsot adni, mert nem tudjuk, mi lesz még a játékban és milyen kihívások jönnek később. Ez az egész csak az eleje. Én simán elklikkelnék mindent, ami szembe jön, nem hiszem, hogy nagyon meg kéne bánnom később.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Femina Eques
Tanítvány
Tanítvány
Femina Eques


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 31.

Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime2012-09-05, 03:52

Én akkor szoktam amikor két personal quest között vagyok és kéne még vagy 5 lvl a következőig + ha nehéz területen vagyok.
Bár szerintem annyira nem is számít hisz pl ha főzöl minden ételednek van xp boostja én azokat minden percbe használom.
Vissza az elejére Go down
http://szonja.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Kérdésem volna... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésem volna...   Kérdésem volna... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdésem volna...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kérdésem volna...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: GW2 Help!-
Ugrás: