Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Regisztráció és kezdés

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-08-26, 11:38

Első benyomások a játékban. Login, lagg, Fps, stb.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Reg kalandok   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-08-26, 17:55

Üdv!

Napokig nem mertem belevágni a regisztrációba és telepítésbe, mert aggódtam, hogy összedől a világ, ha valami probléma merül fel és nem tudom egybekötni a a GW1-gyel a kettest, vagy valami miatt olyan adatokat kér majd a játék, amik rég elkallódtak itthon. Nem is ment simán, keményen meg kellett küzdeni, hogy végre elfogadja a GW accountomat és elinduljon a letöltés. Relatíve gyorsan lejött, talán negyven perc, háromnegyed óra alatt. Most már itt van a gépen, szépen megfér egymással a két játék ikonja az asztalon: a GW-jé az idősebb, tekintélyesebb, a Kettesé az ifjabb, energikusabb Smile Ma este kiderül, hogyan tovább...
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Elder
Tanítvány
Tanítvány
Elder


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Aug. 28.
Age : 57
Tartózkodási hely : A Föld

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-08-29, 07:28

Sziasztok!

Nálam rendben lezajlott minden, a regisztrációs update csavart egy picit a kedélyállapotomon, de azt is leküzdöttem. Minden megy, mint a karikacsapás.
Amivel nem tudok mit kezdeni, az a tegnap megérkezett játék, illetve a végleges kód. Na, azt hová lehet bebiggyeszteni? Tudja valaki?

Salute!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-08-29, 12:27

Ez jó hír, mert holnap este már nekem is a véglegesítés következik. Hála Melandrunak röccenetlenül fut a játék még tömegben és skillözönben is. Majd a WwW lesz a végső próba.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Setareh
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Dec. 08.

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-12-23, 09:41

Sziasztok!

Steellel tegnap megvettük a játékot, mert akciós volt így karácsony előtt (info: https://buy.guildwars2.com/en/ ; ajánlom másnak is, most alapárban adják a Digital Deluxe Editiont holnap estig Smile ), viszont nem szeretnénk még összekapcsolni az 1-es accountjával, mert még van teendőnk, hogy meglegyen a 30 pont és a WoC, szóval mi ilyenkor a teendő?

Megkaptuk mail-ben a regisztrációs kódokat, gondolom nem célszerű aktiválni most addig még őket, amíg el nem értük az áhított célt 1-ben? Elévülnek a kódok, van valami határidő, amin belül aktiválnunk kell őket?

Üdv
DQ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-12-23, 10:22

Sziasztok DQ és Steel!

Gratula, jó vételt csináltatok!

1. A HoM nem zárul be akkor, ha összekapcsoljátok az accokat, tehát később is vissza lehet térni maxolgatni, ha még mindig "áhított" lesz az a cél. Ez tehát ne tartson vissza benneteket.

2. A kódok nem évülnek el, de ki bírná megállni, hogy ne essen neki az újdonságnak, amint lehet Smile

3. Az accountok utólag viszont már nem kapcsolhatók össze.

4. Vagy így, vagy úgy, HAJRÁÁÁ cheers

Sry - én kevertem a WoC-ot a WiK-kel Smile A WoC befejezése milyen pluszt ad a néhány hanyagolható fegyveren kívül?

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Setareh
Tanítvány
Tanítvány



Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Dec. 08.

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-12-23, 10:39

Hali!

Ez a rész, hogy nem zárul le a HoM, ez mit is jelent pontosan? Később is be lehet szerezni a pontokat, és akkor megkapod a rewardot GW2-ben automatikusan? Vagy csak az új kariknál lesz érvényes?


(Egyébként lecsekkoltam, mi kevertük a WiK-et a WoC-kal, szóval a War in Kryta-ra gondoltunk, és egyébként már ott is az utolsó miss-nél tartunk, a Battle for Lion's Arch-nál, ott beletört a fogunk kb. fél éve, csak 2-en nem tudtuk megcsinálni ezt már Smile )
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-12-23, 23:23

Setareh írta:
Ez a rész, hogy nem zárul le a HoM, ez mit is jelent pontosan?

Üdv!

Később is be lehet szerezni pontokat. Viszont valószínű, hogy később már egyáltalán nem fog ez érdekelni titeket, mint ahogy már jó ideje minket se nagyon. Tény, hogy király az FDS, és charron, nornon jól mutat a tüzes karperec, de nagyon hamar kialakul a kötődés az itteni itemekhez és titlékhez (achievment), és az lesz fontos, ami itt számít presztízsnek.

Akkor OK, a WiK értelmes, a WoC meg..., hát, az is egy új content volt Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
steel




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 26.

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-12-29, 22:55

Sziasztok,

@Nibi,@Saury még egyszer kösz a WiK-es segítséget.

Tegnap első mozdulattal már rossz szerverre jelentkeztem be.
DQ kedves aranyos hangon mondta, hogy nem baj, de a blogon
fel van valahova írva, hogy hova kell. Nem nagy cucc a szerver
váltás, de gondolom ebből még lehet gond. Valahogy JÓ NAGY
betűkkel fel kellene valahova írni, hogy az olyan szeleburdi
kapkodó tagok, mint én, jól lássák.

steel
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime2012-12-29, 23:02

VÁJTSZÁJDRIDZS, Steel, VÁJTSZÁÁÁÁJDRIDZS! A "valahova" és a "JÓ NAGY betűvel" tényleg a blogon van, ahogy DQ mondta. Ez is bizonyítja, hogy mekkora szükség van lányokra a guildben (is). Tehát már bent vagytok, hamarosan találkozunk Smile

--- A továbbiakhoz viszont kéne karakternév, vagy írjatok rá valamelyik offira (nevek a blogon a Tagok menüpont alatt)!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Regisztráció és kezdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Regisztráció és kezdés   Regisztráció és kezdés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Regisztráció és kezdés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: