Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Első tapasztalatok

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Első tapasztalatok Empty
TémanyitásTárgy: Első tapasztalatok   Első tapasztalatok I_icon_minitime2012-08-26, 21:08

Ha részt vettél már ilyen összecsapásban, oszd meg velünk az élményeidet.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Első tapasztalatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első tapasztalatok   Első tapasztalatok I_icon_minitime2012-09-10, 20:39

Hétvgén kipróbáltuk 3man a WvW-t, nekem aki nem szeret PVP-zni tetszett Very Happy

Először is NPC-nél várt 2 okatató videó, először szerintem érdemes karaván kísérni és megismerni a mapot, és aki nem szereti a PVP-t ők maradhatnak is karavánkísérésnél ott nincsennek olyan nagy csaták Smile A karaván viszi az alapanyagokat, amikből lehet építeni csatagépeket valahogy, elvileg megkell venni valami tervrajzot és utána tudsz gyártani.

Aki szeret harcolni ők meg várnál harcolhatnak és ha túl közel jönne az ellen a várhoz, ahol csata van ott fenn vannak csatagépek, amikkel szintén lehet védekezni, de ez visszafelé is igaz, azt javaslom az ellenfél visszaverésénél ne menjen senki közel az ellen várához, mert instant halál majdnem Very Happy

Azt vettem észre ha megölünk valakit akkor a "dropp" mellénk kerül nem kell odafutni a tetemhez, és hogy itt instant meghal a karakter nincs túlélési harc, és akkor futhatunk vissza a chekpointtól a csatatérre Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Első tapasztalatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első tapasztalatok   Első tapasztalatok I_icon_minitime2012-09-11, 00:24

PvP iránt hasonlóan érzek... Bár az is igaz, hogy elég gyenge géppel toltam csaknem öt évig a GW-t, és egyszerűen nem mertem rábízni magam a gépre, illetőleg a gyakori laggra, úgyhogy maradtam a PvE-nél, ahol ez kevésbé volt zavaró. Így gépfejlesztés után, és tudva, hogy az eddigi legnagyobb tömegben és durrogásban is szépen futott a játék, még a spvp is beleférhet, de a WvW-t egészen biztosan játszani akarom. Érdekel a foglalás és a várépítés-védés is. Ha így alakul a guild létszáma tovább is, biztosan akad majd több vállalkozó szellemű társunk, és akkor nekimehetünk közösen. Néhány bénázás után szerintem könnyen beletanulhatunk. Annyit érdemes előre tudatosítani magunkban, hogy a háborúhoz tényleg három dolog kell: pénz X 3, mert a hadigépekkel minden sokkal könnyebb.

Salute
Nibindar

Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Első tapasztalatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első tapasztalatok   Első tapasztalatok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első tapasztalatok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mindig legyünk képben!
» Fő- és/vagy első karaktered
» Elnézést, merre van a férfi mosdó? - avagy tájékozódás és első lépések.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: WvW - világok háborúja-
Ugrás: