Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Charr - nem házimacska!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-08-26, 21:02

Charrföld határáig és tovább...
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-11, 07:35

Számomra érthetetlen hogy ide nincs semmi írva O.o

Éppen ezért " Charr Forever ! " Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-16, 22:42

Nekem nagyon tetszik a charr. A főkarim ember-ranger, túlnyomóan vele játszom, de erősen kacsingatok a charr warriorom felé, s valószínűleg ő lesz az első altkari, amibe energiát fektetek majd. Próbálom összeszedni, hogy miért ez az érdeklődés, ugyanis a játék megjelenése előtt úgy éreztem, hogy nem is akarok charrt indítani.

Először is a mozgás... A nornok esetében az eltérő magasságú (nagyságú) karakterek azonos sebességű mozgását úgy oldja meg a grafika, hogy a norn karakter "lassítva" fut (a petek egy része is lassítva mozog pl. megálláskor). Ez a male karinál jobban látszik, a female pedig úgy fut, mint ahogy célba érkezést követően fokozatosan fogják vissza a tempót a futók. Engem mindkettő zavar, mert folyamatos futáshoz egyik sem természetes mozgás. Miután a charr fantasy figura, nincs "elvárható" mozgása (az asurának sincs), így teljesen természetesnek hat mind a négylábú ugrálás, mind a két lábon történő mackós döcögés.

A karakter légköre... A hatalmas termet és a vad ragadozópofa kifejezetten csibészes légkört áraszt, mintha belevigyorogna a kari az ember képébe, s aztán oldalba bökné amolyan "jól megijesztettelek, mi, hehe..." alapon. A female charrok arckifejezése pedig inkább jóságos, semmint vad, mintha egy a csemetéire vigyázó háziasszony lenne kénytelen fegyvert fogni, pusztán aktív aggodalomból.

Mindenvivő... Szerintem miden kaszt jól állhat a charrnak. Alapból fekszik neki a warrior a vad erő miatt, de ugyanígy a guardian is, "jó fiúnak" öltöztetve, éppen a kontraszt következtében. Talán semleges a faj a ranger, az ele és a mesmer irányában, de egyikként sem zavaró, a nekró pedig megint csak kifejezetten testhezálló lehet a számára csakúgy, mint az engineer, figyelembe véve a charrok technikai érdeklődését.

Armorok... Ekkora böhöm "emberállatot" nem könnyű öltöztetni. Az biztos, hogy a heritage heavy jól áll neki (és valószínűleg minden további heavy is), mert a nyers erőt hangsúlyozza, talán a light aromorkkal kell vigyázni. Bár a faj elkötelezettjei sosem fogják kedvencüket "felöltöztetett cirkuszi állatnak" látni, de azért caster charrnál nem árt az óvatosan összeállított garderobe Smile

Mindent egybevetve: kifejezetten érdekesnek és izgalmasnak találom a charrokat. Bár egyelőre csak levezetésként futok vele a napi (esti) főkari-penzum után, szerintem jó pár vistára felugrálunk majd a charr warimmal, hogy onnan tekintsünk végig a legyőzött ellenségek földi maradványain Cool.
Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-23, 22:58-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-17, 17:04

Admin írta:
Nekem nagyon tetszik a charr.

Ezt olyan jó olvasni Smile Kicsit aggódtam, amikor még a játék előtt a makacs tagadás jeleit mutattad! Smile


A hozzászólást Belizar Gai Din összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-17, 19:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-17, 18:12

én Charr thiefet csináltam - valahogy nekem a macska = lopakodás kombináció ugrott be legelőször Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-17, 21:00

Belizar Gai Din írta:
Kicsit aggódtam, amikor még a játék előtt a makacs tagadás jeleit mutattad! Smile

Nem makacs, hanem macska! Macska-tagadásom volt (jelzem, most is van: nem tartunk macskát, Saury bánatára). lol!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-18, 01:30

Esetleg egy mosómedve? Cool
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-18, 01:38

Belizar Gai Din írta:
Esetleg egy mosómedve? Cool

Persze..., tessék csak tippeket adni! Arrow

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-18, 02:09

Belizar Gai Din írta:
Esetleg egy mosómedve? Cool
"unatkozik? - vegyen mosómedvét!"
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-18, 02:53

Mokhra írta:
"unatkozik? - vegyen mosómedvét!"

Pepin(-ke) a Sörgyári capriccioban Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-18, 03:55

Admin írta:
Mokhra írta:
"unatkozik? - vegyen mosómedvét!"

Pepin(-ke) a Sörgyári capriccioban Very Happy

azaz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-20, 07:19

Drágáim, amíg sem a való életben, sem a játékban nem szerzek mosómedvét, ne borzoljátok az idegeimet! Smile
Szerintem a charr simis (=simogatnivaló) Smile Csak ritka a kedves arc, de vannak nagyon jól sikerültek, NPC-k közt is láttam, na azok nagyon jófejek Smile És nagy fejek, amiket alkalomadtán lehet simogatni Smile Remélem, lesz majd itt is mini-charr Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Vendég
Vendég




Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-20, 19:26

Az én kicsi charrom a világ legkisebb legaranyosabbja lett Smile
Őt majd lehet simizgetni már akinek megengedi persze, mert van benne büszkeség is Smile
Vissza az elejére Go down
Saury
Tanítvány
Tanítvány
Saury


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2012. Aug. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2012-09-21, 08:54

Amalla írta:
Az én kicsi charrom a világ legkisebb legaranyosabbja lett Smile
Őt majd lehet simizgetni már akinek megengedi persze, mert van benne büszkeség is Smile

A csokis banánt szereti? Mert azzal tudnék közel férkőzni hozzá, esetleg Smile Azt már nagyon profin craftingolom, egész Divinity-ben nem ehetsz olyan csokis banánt, mint nálam Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.emlekirat.hu
Odin
Tanítvány
Tanítvány
Odin


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jan. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Veszprém

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2013-01-07, 18:27

Sziasztok!

A charrok nekem is a kedvenceim. Ezért is lett a fő karim charr. Nem nagyon tudom kiemelni, hogy mi fogott meg bennük. Minden tetszik.
A citadel of flame armor nagyon jól áll neki. Főleg hogy ég a farka.

A macskákat meg utálom, főleg amióta nekünk is van egy.
@Saury: Bármikor elvihető a macsek. Smile Akár postán is feladom.

Üdv
Odin
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime2013-01-09, 01:54

Az én charr warimnak is a CoF-farok lett kitalálva, ha már nagy-cica lesz, meg is kapja Smile

Macska ügyben egyetértünk egészen addig, amíg amíg ezt a küldés dolgot nem említed. Hééééé! Én is itt lakooooom! Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Charr - nem házimacska! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charr - nem házimacska!   Charr - nem házimacska! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Charr - nem házimacska!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Fajok-
Ugrás: