Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Warrior - Sózz oda...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2012-08-26, 20:49

A wari lehetőségei is bővültek, immár távolról is halálos. Ide írhatod, hogy mennyire.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2013-02-11, 00:10

Gondoltam már eléggé ismerem a warriort annyira hogy megosszam másokkal a tapasztalataimat, így elsőként egy PVE buidet írok, mivel többnyire dps-ként játszottam eddig warriorral.

Fegyver: Greatsword - Rifle páros.

GS: azért ezt választottam, mert 1 skillje kivételével az összes ütése aoe-típusú, így elég jól lehet kezelni szinte bármilyen dungeonban lévő trash mobokat és bossokat. Nem ismerem még az axe/axe felállás sebzését, de a GS-el elég nagy sebzést lehet osztani (én 10k-s critet osztok sima 1-es gombbal, a Hundred Blades-el megvan a 20k+ crit is).

Rifle: ha az ember nem akar állandóan meghalni instában, muszály vinnie ranged fegyvert, azok közüll meg a puska a legjobb (az íj se rossz, de annak kisebb a sebzése, valamint inkább a condition damage-e erős, azt meg warrinak nem érdemes stackelni). Crites buildel 10k volt a max sebzésem puskával, nem annyira erős mint bármelyik melee fegyver, de használni kell ha nem lehet meleeben harcolni egy boss ellen.

Traitek:

Én amolyan glasscannon buildet használok, magyarul full dps, nulla hp és páncél. Kipróbáltam egy + armort adó buildet, de lényegesen nem éltem tovább egy boss-fightnál, a glasscannonos buildhez képest. Tesztelésként kipróbáltam egy 30/30 pontos Defense és Tactics és 20 pontos Strength buildet, de azzal nem sokat sebeztem, crittel se ért el 10k-t egy ütésem se.

Strength: 20 pont
Azért csak huszat raktam rá, mert a grandmaster passzív trait nem ad sok extra sebzést, valamint a választható traitek se szükségesek, illetve nem is erősek (fizikai utility skillt se használok, illetve adrenalint úgyis ad minden ütés és skill használat). A Berserker's Power és a Slashing Power traiteket használom, az adrenalin bart könnyű állandóan maxon tartani, valamint a GS miatt kell a másik.

Arms: 30 pont
Szerintem nem kell részleteznem, hogy milyen fontos egy GS-os warriornek a crit chance (az Arcing Slice +20%-os buffja önmagáért beszél). Traitek közüll a következő hármat használom: Rending Strikes, Forceful Greatsword és Last Chance. Az első 2 egyértelmű, az utolsót meg a swiftness miatt választom.

Discipline: 20 pont
Azért ezt a trait csoportot válaszottam, mert harcban gyakran kell fegyvert váltani 8ráadásul még adrenalint is ad), illetve egy trait plussz crit chancet ad. A Heightened Focus traitet azért választom, mert ad +9% crit-et ha fullon van az adrenalin bar (ezt amúgy a hero panel adja hozzá a crit chancehez, de az ütéseknél beleszámítja, már teszteletem, illetve fórumon is lehet ellenőrizni - de ha Arcing Slice ütés után fullra töltjük az adrenalin bart, akkor már hozzáadja a 9%-ot), A Signet Mastery-t meg azért, mert 3 signetet szoktam használni. Alapból 57% a crit chancem, ehhez jön még 20% az Arcing Sliceból és 9% traitből.

Healing skill: Healing Surge: ez gyógyítja a legtöbb hp-t, valamint feltölti az adrenalin bart.

Utility skillek:
Signet of Might: passzívan powert, aktiválva mightot ad.
Signet of Fury: passzívan critet ad (kb 4-5% chancet ad), valamint aktiválva feltölti az adrenalin bart, ami a traitek és a heal miatt szükséges.
Endure Pain: 5 mp-es immunitás minden sebzésre. Néha jól jön, főleg ha a heal cd-jére vár az ember, illetve ha valakit feltámasztunk.
Signet of Rage: passzívan adrenalint ad, aktiválva mightot, critet és swiftnesst ad.

Gear:
Power, precision és critical damage-s geart használok. CoF-os armot használok, de csak a kinézete miatt, az SE és Arah tokenes armor is ugyanilyen statokat ad, de azok nekem nem tetszenek. A gyűrűk, az amulet és az accessories is ugyanilyen statokkatl rendelkeznek (kövekből a +power, precioson féléket raktam bele).
Superior Rune of Hoelbrak tipusú rúnákat használok a power és a +might stack miatt. Kombinálva a mystic forge-os exotic GS-el és a benne lévő Superior Sigil of Might-tal, szinte állandóan 25 stacknyi might van rajtam, amivel az alap 2,4k powerem 3k-ra nő.

Ezt a buildet inkább tapasztaltabb játékosoknak ajánlom, mert nulla armort és hp-t ad, így nagyon kell figyelni, nehogy fűbeharapjunk. Kellő gyakorlás után simán túlélhető bámilyen dungeon, én pl lvl10-18-as fraktált farmoltam ezzel a builddel, és nem utáltak ki/nooboztak le a partytagok.

Biztatok mindenkit, hogy írjon rá kritikát, illetve hogy osszátok meg a saját tapasztalataitokat, illetve az általatok használt buildeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2013-02-11, 22:14

Üdv
Egy kérésem lenne:
Condition-kal mit kezdel?
Harkon
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2013-02-12, 06:56

Condition nem fontos a warrinak, mivel csak a puskának (bleed) és az íjnak (burning) van condi sebzése, így csak akkor érdemes vele foglalkozni, ha az ember snipert csinál a warrijából. PVP-re talán egy erős longbow buildnél érdemes lehet condira gyúrni, hogy a Combustive Shot és az Arcing Arrow minél többet sebezzen.
Ha olyan a boss, hogy kell condi leszedő, akkor meg a Shake it off! - Mending párost használom (pl: vulkános fraktál utolsó bossa). Ráadásul azért választottam a Superior Rune of Hoelbrak rúnákat, mert a might boon mellett 20%-al csökkenti még a condik hatóidejét is.
Nem tudum, hogy melyikre gondoltál, ezért írtam le kétféle nézőpontból is a gondolataimat.


A hozzászólást Gladius összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-13, 02:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2013-02-12, 07:58

szerintem Harkon arra célzott, hogy a rád tett kondikkal mit kezdesz - mivel nincs kondileszedés a buildedben.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2013-02-12, 21:59

Mokhra írta:
szerintem Harkon arra célzott, hogy a rád tett kondikkal mit kezdesz - mivel nincs kondileszedés a buildedben.

üdv
Mokhra

Igen erre gondoltam Smile
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime2013-02-13, 02:41

Idézet magamtól:
Ha olyan a boss, hogy kell condi leszedő, akkor meg a Shake it off! - Mending párost használom (pl: vulkános fraktál utolsó bossa). Ráadásul azért választottam a Superior Rune of Hoelbrak rúnákat, mert a might boon mellett 20%-al csökkenti még a condik hatóidejét is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Warrior - Sózz oda... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Warrior - Sózz oda...   Warrior - Sózz oda... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Warrior - Sózz oda...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Kasztok-
Ugrás: