Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Az Arenanet nem alszik

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2012-08-26, 19:46

Üdv!

Szeretett Fejlesztőnk (Ó, Tervezőm!) már a GW-ben sem hagyott egyetlen nyugodt pillanatot sem nekünk, folyamatosan balanszírozta a játékot. Hallom, hogy ebbéli szándékai nemigen változtak, mert máris visszavették a ranger longbow sebzését valamelyest.

Most, amikor Nibindar2 még csak egy álom (ha minden jól megy, ma este fog megszületni), máris tudom, hogy szegény nem lőhet majd akkorát a nagyobbik íjával, mint szeretne. És mi lesz itt még, ha már a nyitás előtt is...?
Salute
Nibindar (egyelőre még N1)
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2012-09-11, 03:23

Egyéb átalakítások mellett megszűnt a lehetőség a pet újraélesztésére (F gomb) a rangereknél. A társ folyamatos részvételét pet-cserével lehet megoldani, később vissza lehet váltani a "kimúlt" petre, ami egészségesen tér vissza az újabb váltáskor.

Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-09-11, 23:28-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2012-09-11, 21:32

A petcserés élesztés tetszik - kicsit gyorsabb, mint a csatában leguggolni, és simizni a petemet, miközben a fejem felett összacsapnak a hullámok...
A longbow meg tényleg erős volt - főleg WvW-ben lehetett csúnyán sniperezni vele
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2012-09-11, 23:42

Azt gondolnám, hogy azért vették ki a pet élesztgetést a játékból, mert az egyik title-t élesztésért kapod. Talán nem túl fair, hogy a ranger úgy is megkaphatná ezt a titlet, hogy minden halott játékoson átugrik Smile) /tudom, csak annyit kellett volna csinálniuk, hogy ne számítson bele.../
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2012-09-11, 23:50

Sokféleképpen megoldhatták volna... Például hathatna rá a gyógyító skill, ami csak egy gombnyomás. Végül úgy oldották meg, hogy hagyod megdögleni, viszont cserélsz egy újra, aztán csodák csodája, visszatér az előző. Végül is mindegy, lényeg a folyamatosság, de talán gondolkodhattak volna mér egy kicsit Smile A legnagyobb ász azonban az, hogy az összes petet unlockolhatod, és tetszés szerint választod ki a már meglévőkből a kettőt, amit magaddal viszel. Ez akkora buli, hogy megér majd egy külön misét a blogon Smile.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-02, 22:54

Sziasztok!

érdemes nézegetni a tervezett frissítéseket:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Upcoming_changes_and_features

LESZ GH, meg saját home!!!

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-02, 23:11

Mokhra írta:
LESZ GH, meg saját home!!!

Ott van, ez tény Smile Talán becsúszik a legendaryk közé egy-két vadabb külsejű bow is, ami szintén nem ártana. Sajna, ez még nem első negyedévre szóló terv, de legalább leírták megint, hogy GH...

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 00:23

Üdv
Igen nagydarab frissítés érkezett!
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_updates/2013-01-28
Harkon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 01:48

nézegettem a frissítést - részben tetszik, részben majd meglátom Smile
az tetszik, hogy tudsz szerezni ascended ékszereket laurelből (20-25 napi + 1 havi achi, ha jól számoltam - ez 1-1,5 hónap alatt normál játékkal megvan, és nem kell hozzá a végtelen mennyiségű tier6 alapanyag)
a gear-eket egyelőre nem látom át, de mivel kasztonként vannak, gyanús, hogy inkább fegyverek vannak benne, mint páncélok.
mivel nekem tegnap nem jött le a frissítés, emiatt nem is tudtam kipróbálni, hogy milyen az új napi achi, így arról sincs még véleményem - kíváncsi vagyok, hogy milyen módon oldották meg a "odacsábítjuk a játékosokat a kezdő területekre" célkitűzést.
A dungi átalakításokkal nem értek egyet - már fractalsban is idegesített, hogy nem lehetett wp-hez utazni, és, hogy ha egy boss party wipe-ot művelt az élete 10%-ánál, akkor újra kellett kezdeni az egészet... most ezt behozták a dungikba is, miközben a "rebalancing" az update leírás szerint elmaradt, azaz ugyan olyan könnyen lesz party wipe, mint most, csak esélytelen, hogy valaki kitartson a harcmezőn, amíg a többiek visszatérnek...
a fractals viszont tetszik, bár a reward megfogalmazásoknál kicsit zavaros (egyszer azt írja, hogy a loot a résztvevők fracrtal lvl minimumára van állítva, egyszer meg azt, hogy az aktuális fractalra, és akinek meg kisebb annak a saját szintjére) én úgy látnám logikusnak, hogy mindenkinek a saját szintje, de maximum az aktuális fractal szintje.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 05:37

Hát a napi achinál kilőtték azt a lehetőséget, hogy WvW-n sokkal hamarabb elérhető legyen, mint az open worldben, miután több elemből áll, és caftolni is kell, valamint szükséges 25 darab víz alatti kill. Viszont a babérkoszorús jutalomrendszer tetszik.

Salute
Nibindar


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-16, 02:03-kor.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 05:42

micsodaaaa? - craftolni? - de én nem fogok semmit sem craftolni, miután elértem a 400-as szintet, és megcsináltam minden cuccot, amire szükségem van... bahhh - ezt is csak azért találták ki, hogy a felgyülemlő nyersanyagokat kivezessék a világból... nagyon remélem, hogy nem minden napiban lesz benne ez, és max 5 dolgot kell készíteni - no mindegy, ma este bent leszek, rápillantok arra a napi achi-ra...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 21:14

Szerencsére naponta változik a napi achi. Tegnapelőtt 10 bármit kellett craftolni, tegnap ez már nem volt benne. Végül is a crafting nem lenne katasztrófa, ha abból indulunk ki, hogy mindegyik kari craftolhat, mert a nap achi account bound, vagy abból, hogy akármit lehet craftolni, nem volt megadva, hogy csak új item lehet.

Az kifejezetten örvendetes, hogy a reward túllépett a némi XP + 4500 karma szinten, és ezt egy lényegesen hasznosabb rendszer váltotta fel. Ugyanakkor az achi megszerzése időigényesebb az eddiginél, és a folyton változó feltételek irányítják is a játékost, belépéskor kell megtervezni a cselekvéssort, ami a halálom. Persze így érdekesebb, változatosabb, de sokszor pihentetőbb lenne megszokott rend szerint haladni, bár lehet, hogy csak nekem.

Amikor ilyen mértékű újítás jön, újra kell tervezni a tevékenységet. A GW-ben is volt ilyen mérvű változás, nem is egy. Az új játékrészek megjelenése mellett olyan mértékű változtatások kavarták fel az állóvizet, mint a modolható gold tárgyak megjelenése vagy a herok színre lépése, nem beszélve a HM játékmód bevezetéséről és az EOtN faji skillek buildeket alapvetően befolyásoló hatásáról. Én annak idején mindezt már készen kaptam, csak végig kellett menni az egészen, de aki minden változást újdonságként élt át, az jó néhányszor kapkodhatta a fejét.

Inkább azt tartom gondnak, hogy sokszor tűnik úgy: az Arenanet elfelejtette a szakmát. A GW kerek, logikus világába minden új elem szervesen illeszkedett, itt viszont eleve kaotikus a világ, amire a achievment rendszer még rá is erősít, az újdonságoktól meg az is szétesik, ami addig egyben volt, lásd a dungikat.

Jelenleg újra kell tanulnunk az egészet, meglátjuk, mit tudunk kihozni belőle.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 21:47

Mokhra,

A craftolásnál elég ha csinálsz 5 db ingotot, planket, boltot, stb. Nem kell fegyvert, páncélt, stb gyártani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-29, 22:35

Akkor a craftolás résztől megnyugodtam - már azt hittem csak a végtermékek számítanak Smile
a tegnapi napi achi érdekes volt, és nem kellett extrát tenni, csak játszani. A preludet nem kezdtem még el, majd ma. Viszont voltunk BEG-el TA, ban, és azt kell mondjam, sokat tanultam - majd leírom a dungeonsban, mert 1,5 óra alatt lenyomtuk a 3 exp módot Smile
amit Emoteicon leírt a fractals-ban, kicsit aggaszt, de majd azt is megtapasztalom Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-01-30, 00:05

Mokhra írta:
Viszont voltunk BEG-el TA, ban, és azt kell mondjam, sokat tanultam - majd leírom a dungeonsban, mert 1,5 óra alatt lenyomtuk a 3 exp módot Smile

Ez így jó is lesz: "Kiküldött munkatársunk jelenti" Smile

Amúgy a tegnapi dungeon kavarodás valami felhívta a figyelmemet, de rről én is a dungiknál...

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-07, 02:19

sziasztok:

érdemes elolvasni a következő frissítéseket:
https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/february-2013/

ami minket érinthet belőle:
guild szintű missionok - és utalnak valamijen guild szintű rewardra - remélem, hogy lesz GH, és majd ezekből a rewardokból lehet fejleszteni Smile
megválaszthatóak lesznek a napi achi-hoz szükséges feladatok - ez jó, mert így a PvP/WvW/farm sem marad alul, nem kell csak a napi achi miatt mást csinálnod, mint amit szeretnél Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-16, 01:15

Sziasztok

A legutóbbi Colin Johanson interjúban olvastam egy igen érdekes kis spoilert, konkrétan a másfél hét múlva bekerülő új guild szintű missönök egyik rewardját mondja el. "For example, you can purchase cheaper waypoint costs for your entire guild while the bonus is active." Várjuk szeretettel. Smile

Az interjúban ezen felül sok mindenről szó esik, érdemes elolvasni.

Üdv: dombi
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-16, 02:05

Utazási kedvezmény, és még csak nyugdíjasok sem vagyunk Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-21, 22:40

JÖN JÖN JÖN!

a guild eventek itt vannak a kapuk alatt!

lesz több fajta, felfedezős, fejvadászós, ugrabugra logikai, kihívás és időre feladatmegoldós!

bővebben itt:
Guild Eventek

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-22, 00:13

Mokhra írta:
JÖN JÖN JÖN!

a guild eventek itt vannak a kapuk alatt!

Csak egy kis érdekesség: Guild Bounty 5 boss, 5 zónában, 15 perc alatt. Smile

Harkon
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-22, 01:10

Akkor lesz itt uccu! Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-24, 21:29

Sziasztok!

A kis kakasok még tetszettek is! Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-25, 02:46

Fuss, Kiskakas, fuss! Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-02-25, 03:25

félek, hogy kakasherepörkölt lesz a menü...
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime2013-03-21, 11:55

https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/march-2013/

Ajánlom mindenki figyelmébe a WvW-s újdonságokat.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Arenanet nem alszik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Arenanet nem alszik   Az Arenanet nem alszik I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Arenanet nem alszik
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Zajlik az élet-
Ugrás: