Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-08-26, 19:37

Kinek, mi tetszik, avagy ez a divatbemutató helye Smile
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-09-11, 12:14

Nem tom h ki hogy van vele de nekem kicsit olyan érzésem van mintha tök sok armor ugyanúgy nézni ki mint a másik, kevés variációt látok benne. Ez még csak 1 dolog, de konkrétan oda mentem a dungeon set árushoz és mindegyik ruha (heavy pl) tök ugyanugy nézett ki mint bármeik boltos árult ráadásul nem csini vili csak ien alap valami. Más is tapasztalt hasonlókat? Shocked
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-09-11, 21:14

Én egyelőre a rangeremnél látom, hogy milyen variációk vannak páncélokra, de nekem tetszik az armorok sokfélesége - pl, hogy nem csak maszk van rangereknek, hanem sapka is, sokféle ruha van: az egész rövid zekétől a hosszú, szinte varázslószerű köpenyig. Az is tetszik, hogy a skin átvihető egy másik fegyverre/páncélra, így, ha nagyon megtetszik valami, akkor azt félreteszem, hogy majd később összeolvasztom a kevésbé jól kinéző maxos armorommal Smile
és én még sosem vettem tradertől páncélt, ezek még csak azok voltak, amiket lootból vagy revardként szereztem
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-09-11, 22:56

Nem értem, miért nem látszanak különbözőnek a dungeon armorok, a videókon egyértelműek a különbségek - bővebben: itt.

A cultural-ek között is akad szemrevaló, például ezt a többféle vállassal és fejessel hordható darabot biztosan jó darabig viselem majd, ha egyszer rálelek:

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Divini10

A skin-hordozás jópofa ötlet. Nyilván hasonlóan működik, mint a HoM, ahová azonnal elugrom, amint valami erősebb armordarab esik (bár már kezdem unni, mert azért nehézkes egy kicsit).

Egyelőre nálam is a dropból származó armor a nyerő; erősebbek és alacsonyabb szintlimitjük van, mint a kereskedőknél kaphatóaknak.

Végre esett egy vállalható íj (illetve mindjárt long is, short is) a glyphic fajtából. Ez az első, amire nem húztam rá azonnal a HoM-os verziót. Technós külső, amit nem, ugyanakkor animált skin, amit viszont nagyon szeretek. Ellenben megfigyeltem, hogy míg a HoM-os longbow skin minden húzásra megfeszül, addig az eredeti glyphic csak minden negyedik, ötödikre, amitől úgy néz ki a dolog, mintha csúzligumit húzogatna a ranger Smile

Viszont játékban láttam egy íjat, amiért majdnem azonnal kinyírtam a tulajt Shocked. Szerencsére ez lehetetlen, és nem is lett volna érdemes, mert, mint kiderült, egy ice bowt láttam, ami elementalsita enviroment weapon. Bár gyönyörű, de bizonyos mennyiségű lövés után tönkremegy. Kár érte, GW-s stormbow színvonal!!!
A végére két videó: teljes cultural összefoglaló (male, female). Csak a linkeket teszem ide, hogy ne foglalja a helyet a két teljes kép.

https://www.youtube.com/watch?v=v2W0f76Qj5c

https://www.youtube.com/watch?v=fEssd4rWsLw

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-15, 09:01

Nekem a CoF-os armor tetszik nagyon és amint 80 leszek oda kezdek járni majd:)) Humanon nagyon jól áll!! Főleg csaj karin!Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-15, 22:29

én csak azt sajnálom, hogy a dungeon armorok esetében nagy általánosságban pont nem stimmel a kívánt tulajdonság, és a kívánt skin... pl nekem heavy armorból a Power/Toughness/Vitality kombináció kéne a sapka esetében, amiből csak a Honor of the Waves macis sapka van, annak meg nem tetszik a kinézete... szóval szereznem kell egy másik sapkát is , aminek tetszik a skinje, és átvinni rá a skint... Ezt elég nagy pazarlásnak érzem, bár megértem, hogy pont a gemért vásárolható termékek fogyasztásának serkentése miatt van ez így...

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-16, 01:54

Exo-Chika írta:
Nekem a CoF-os armor tetszik

Király! Már van is egy társad a bajban, azaz a dungiban. Ugyan nem a rangeremnek szánom, de a charr warim igen nagyon fog örülni, amikor majd megkapja a tokeneket, ha veri a nyolcvanat Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-16, 11:48

Szintén csatlkoznék a CoF armor szedéshez! Smile
Bár én kombinálom a dolgokat,pl Arah leggings tetszik a legjobban,a többi dolog meg CoF Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-16, 21:31

Melfice írta:
Bár én kombinálom a dolgokat,pl Arah leggings tetszik a legjobban,a többi dolog meg CoF Very Happy

Nincs semmi baj azzal, ha valaki kreatívan alkalmazza a lehetőségeket. Sokan csak a CoF kesztyűt hordják (lásd GW Destroyer Gauntlets), esetleg csak a sisakot, hogy lángokat lövelljen a tekintetük Smile. Maga a teljes CoF armor talán az engineernek lenne a leginkább stílusos, már amikor éppen lángszóróval osztja az észt, de a casterek tekintélyét is emeli. Meg aztán animált skin, egyetlen ilyen a játékban található armorok között. Legalább ekkora poén az Arah armor is, a maga eredetiségével, csak az a hosszú, levescsontnak tűnő farok ne lenne... Örömmel láttam a Gemstore-ban a GW Krytan armorját a megvásárolható itemek között. Propheciesben indított karakter számára ez volt az első elérhető armor a kezdő armor után, még Pre Searing Ascalonban; materialokért lehetett crafterektől összegyűjteni a darabjait. Micsoda eredmény volt először különbözni az alapcuccot viselőktől! Very Happy A WvW-ben, bedge-ekért beszerezhető medium armor viszont nagyon hasonlít rá, talán inkább azt választom majd, ha meglesz az a jó másfél-ezer bedge of honor Shocked
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-27, 03:41

Lassan kész a teljes CoF set Smile Már csak a chest hiányzik Smile

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Gw176y

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-27, 22:00

A kitartás és a gyümölcse Smile Hajrá!

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-27, 23:33

Jól néz ki!

most néztem végig a különböző dungi armorokat, és rájöttem, hogy össze kell szednem egy szett vakondos armort, hogy legyen exotic szintű magic findes armorom - szóval kinek kell még magic findes szett? Very Happy

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-28, 00:33

Én meg, úgy tűnik, megtaláltam Az Íjakat a szerencsétlen Kudzu és tsa. helyett. Szinte ugyanakkora tortúra összeszedni a hozzávalókat, mint a legendarykhoz, de legalább kinéznek valahogy. A short még statra is rendben lenne, a longhoz azonban kell majd egy sima, exotic, berserker longot szerezni...

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Azuref10

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-28, 01:26

Én ugyanebben a stílusban akarok majd egy greatswordot Very Happy
Már láttam,már csak kell utána néznem a dolgainak. Nibi ha valamilyen egyezés van a bowok meg a swordom hozzávalóiban, akár össze is állhatunk és össze szedjük őket! Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime2012-12-29, 00:03

Benne vagyok! Rövid fejszámolás után olyan 1000 darab orichalcum ore kell a két íjhoz összesen, el lehet szöszmötölni vele Smile

Csak nem ez lenne a játékos? Smile

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Foefir10

Az íjak és a nagykard is GW "Eternal weapon plusz" stílus!

Érdemes a kardok között is szétnézni. Bár kisebbek a great-nél, nagyobb a formai változatosság. Két példa a megszerzendőkre, alattuk az ihletőjük a GW-ből (játékban sokkal jobban mutatnak, mint a képen):

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Jormag10

Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Firebr10

Tervezgessünk, tervezgessünk Smile

Salute
Nibindar

Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)   Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Armorok és fegyverek (ízlés és pofon...)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Általános témák-
Ugrás: