Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bug-ok

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Bug-ok Empty
TémanyitásTárgy: Bug-ok   Bug-ok I_icon_minitime2013-02-28, 21:51

Sziasztok!

tegnap a játékba töltött alig egy óra alatt két hatalmas bugba is belebotlottam, szerencsére az egyik kárpótolt a másikért Smile
az első bug volt a kellemetlen: Orr-ban nem lehetett gathering/harvest tevékenységet folytatni, mert minden ruined lett függetlenül a felszereléstől - már korábban is volt olyan, hogy 1-1 alapanyag ruined lett, de tegnap az összes - keserű tapasztalat volt a legalább 20 próbálkozásban elvesztett orichalcum sicle/axe/pickaxe...
viszont jött a második bug, ami bőven kárpótolt az elvesztett szerszámokért: úgy tudtam megcsinálni a napi achit, hogy két utolsó feltétel egyszerre teljesült - az 5. szükséges eventtel léptem szintet. Ezt a játék úgy érzékelte, hogy 2x is megcsináltam a napi achit, és két ládát kaptam Smile - még nem jelentettem a bug-ot, mert egy sunyi önző disznó vagyok, gondoltam előtte megosztom veletek, hogy aki a javításig össze tudja hozni a napi achit úgy, hogy egyszerre fejezi be a szükséges részeket, had kapjon több ládát Smile pl egy champion slayer/ event/ level up kombinációban akár egyszerre 3 részegységet is meg lehet csinálni, amiért 3 napi jutalmat kapsz.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bug-ok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bug-ok   Bug-ok I_icon_minitime2013-02-28, 21:56

Mokhra írta:

...Ezt a játék úgy érzékelte, hogy 2x is megcsináltam a napi achit, és két ládát kaptam Smile - még nem jelentettem a bug-ot, mert egy sunyi önző disznó vagyok, gondoltam előtte megosztom veletek, hogy aki a javításig össze tudja hozni a napi achit úgy, hogy egyszerre fejezi be a szükséges részeket, had kapjon több ládát Smile pl egy champion slayer/ event/ level up kombinációban akár egyszerre 3 részegységet is meg lehet csinálni, amiért 3 napi jutalmat kapsz...

Na tudom mivel fogok ma szórakozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Bug-ok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bug-ok   Bug-ok I_icon_minitime2013-02-28, 22:00

Nahát, ez mindennek a teteje!!!! Éppen ezért kell felmászni rá... Wink

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

Bug-ok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bug-ok   Bug-ok I_icon_minitime2013-02-28, 22:58

Én fraktálban találkoztam olyan buggal, hogy az aurásnál a gólem boss (Old Tom, a mérgezős-ventillátoros) nem healelte fel magát wipe után. Vannak még kisebb bugok is, pl meghalás után nem sérül a páncél (mondjuk ez nem zavar Smile).
Nálam napi acsinál olyan bug van, hogy ha eg mapen belül használok wp-t akkor kiírja, hogy teljesült az 5. feltétel és megvan a napi acsi, de láda nem jár érte.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bug-ok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bug-ok   Bug-ok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bug-ok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: Zajlik az élet-
Ugrás: