Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 WvW szervezés

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-01-24, 23:40

Mentünk, láttunk, visszajöttünk PvE-be Smile - eddig nemigen történt más. Most szombaton azonban nekifutunk az első szervezett WvW eseménynek. A "szervezés" egyelőre nem jelent többet annál, minthogy 14:45-kor találkozunk az Allyval Whiteside Ridge BL-en, aztán meglátjuk... Rengeteg dolgot kell megbeszélni, eldönteni. Alapvető tudnivalók, stratégia, taktika, prioritások, kommunikáció és így tovább. Az első közös commander a BEG-ből fog kikerülni, ők összedobják rá a pénzt, és azt mondják, hogy van erre alkalmas ember. A" WvW-lobby" mindkét társguildünkben nagyon erős, az elvileg ma csatlakozó negyedik guildben (A Fény Őrzői) olyasmi a dolog, mint nálunk, szimpla fun hirigelés folyik olykor. Ebből kell hadsereget fabrikálni.

NAGYON FONTOS, hogy a szombati alkalmon nagy létszámban jelenjünk meg! Amúgy is kíváncsiak lehetünk, tényleg képesek vagyunk-e, négy guildet összefogva, komoly erőt képviselni a térképen. Miután ezen a héten már szombaton fordul a sorsolás, holnap még sokat tehetünk, hogy enyhítsük a keserű vereség ízét (vagy izéjét ) ), de pl. vasárnap meg a tülekedés napja lesz a kezdőhelyekért a következő körben - mi viszont, legalábbis napközben el leszünk foglalva a saját dolgainkkal... Majd kialakul Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-02-20, 08:16

Február 23-án, szombaton 18:00-tól Szövetségi tömegmészárlás lészen WvW-n. Most szombaton hajnalban fordul a WvW, és úgy néz ki, hogy eggyel feljebb kerülünk a ranglétrán az elmúlt havi összteljesítményünk alapján - erősebb ellenfelek jönnek majd szembe!!!

Gyülekező 17:45-kor - Whiteside Ridge Borderland.

Mutassuk meg, hogy nem vendégként érkeztünk a felsőbb osztályba Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-02-22, 22:14

Szuper Sad Úgy alakul, hogy éppen hatkor nem leszek gépközelben (már fizikailag, mert lélekben nagyon is), csak nyolc után. Akkor viszont azonnal, tehát hagyjatok néhány invadert mutatóba.

Friss: Most úgy néz ki, mégis ott lehetek időben... De erről már csak utólag Very Happy

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-02-24, 01:38

Üdv!

Mindenkinek köszönöm a tegnapi szövetségi meneten való részvételét!

Nincs miért szégyenkeznünk, összesen kilencen jelentünk meg az ARMY-ból, és ez nem is rossz arány. Gyakorlatilag a FO-val ketten képviseltük a szövetséget, a másik két guild nem bukkant fel a runon később sem. Tettük amit a létszám engedett, nem keseregtünk, hogy legalább kétszer annyian lehetnénk...

Látni kell, hogy a Ring Of Fire erős. Nagyon érdekes, hogy zömében felhúzott karakterekkel vonult fel az ellenséges tömeg (a nyolcvanas szám mellett nagyon sok esetben ott volt a felfelé mutató nyíl), de így is sikeresen küzdöttek. Ha ezek mind ténylegesen nyolcvanas karakterek lennének, semmi esélyünk se lenne velük szemben, így azonban van. Intő jel, hogy egyszerre több fronton is képesek nagy létszámban megjelenni, és "olcsón" védik a campeket (hátra hagynak 2-3 double dagger elét vagy két thiefet, valódi nyolcvanasakat, és ezek 8-10 wr-est is simán visszavernek).

Ma délelőtt kevesen voltak fent WR-ről, a RoF 10 fős csapatokkal is eredményt tudott elérni. Nem szabad elfelejteni, hogy a WvW folyamatos menet, és pontra játsszák. A pont olyan, mint a guildeknél az influence, tehát folyamatosan kell termelődnie ahhoz, hogy érjen valamit. Talán este vagy majd a hétköznapokon sikerül összeszednünk magunkat - létszám és stratégia dolga. Ha sikerül legalább a második helyet kicsikarnunk szombat hajnalig, akkor maradunk a következő hétre is ebben a tierben, és van esélyünk új taktikákat tanulni. A többi rajtunk múlik.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-09, 01:20

Pénzgyűjtés! Pénzgyűjtés! Pénzgyűjtés!

A FO jelezte, hogy szükségük lenne mégegy Aktív commander-re az Allyból, mert Salah egyedül nem tud két csapatot irányítatni, és a mostani háborús állapotok sokszor komolyabb taktikákat igényelnek, időnként több frontvonalon.

Saját eddigi tapasztalataim alapján erre Nibindar lenne a legalkalmasabb, a mi guildünkből. Szerintem nem kell külön indokolnom, miért gondolom így, aki járt már WvW-n vele, tudja, aki még nem, az menjen le vele nyugodtan. Smile

A lényeg az, hogy egy commanderi rang megvásárlása 100 gold, a guildnek jelenleg van saccra 50 aranya, tehát alaphangon szükségünk van még 50 aranyra.

Szeretnélek megkérni Titeket, hogy ha bármikor keletkezik némi nélkülözhető ezüstötök, netalán aranyatok, támogassátok a guildet és Nibi commanderi rangját!

Természetesen a befizetés senkinek sem kötelező, a gyűjtés jótékonysági alapon megy. Sajnos számlát nem tudunk róla adni, és az adóból sem írható le... Razz

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Zsolthy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-09, 02:55

én most adtam el egy exotic staffot 10 aranyért - azt bedobom a közösbe Smile

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-09, 05:43

Köszönöm Zsolt, de azért:

Hé, embörök, álljunk meg egy szóra Smile Hol vagyok én még attól, hogy commandernek legyek jelölhető ??? Megyek a tényleges commander után és megkísérlem felfogni, hogy mit miért csinál, egyelőre ennyi és nem több, amire képes vagyok. Mokhra azonnal vegye vissza a lóvét, ki tudja, mikor lát újra egy összegben ten golds Very Happy Csak szépen, lassan, nem kell kapkodni Smile Én értek hozzá? Éppen Draengar írásait olvashatjuk a blogon. A harmadik részt azt én írom, ha jól emlékszem, azonnal kértem is hozzá segítséget, annyira értek hozzá!

Üdv: N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-13, 20:43

Mivel alapvetően a FO egy másod-commandert keres, kimondottan a szombati partikra, szerintem nem kell annyira megijedni a feladattól. Smile

De a lényeg az, hogy a FO ezekszerint nem tud kitermelni egy másik commandert, Ungorisz [BEG] nem nagyon jár szombatonként wvw-zni (igazából a BEG egyáltalán nem jár WvW-zni szombatonként), a THS sem mutat komoly aktivitást, mi pedig vagyunk annyian, hogy ki tudjuk termelni pár nap alatt a 100 goldot. Aztán ha megvan, megbeszélljük, hogy ki legyen a commander.

Úgyhogy én szíves engedelmeddel újra elindítanám a gyűjtési akciót... Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-13, 21:54

Nibi!

jobban nem is tudnád megtanulni a commanderséget, mint a harcmezőn, egy fő commander mellett. Ráadásul az a legbiztosabb, ha a leader lesz az első commander, ő biztos nem vált guildet Very Happy
ráadásul valami csoda folytán a címertervem az utolsó pillanatban átvette a vezetést a szavazáson. Ha nem változik a helyzet, és megnyeri a szavazást, akkor én felajánlom a teljes nyereményt a commanderi gyűjtésbe, az, ha jól számolom ~16 gold... így a nyereményt vissza tudjuk forgatni az ally-ba, de mégis nálunk marad Very Happy nekem már így is van 3 karim, akiket fel kéne még húznom.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Gladius
Felövezett
Felövezett
Gladius


Hozzászólások száma : 77
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Tartózkodási hely : Szeged

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-13, 23:15

Én is azt javasolom, hogy a guild commanderje Nibi legyen. Egyrészt leaderként van tekintélye, másrészt meg van már elég tapasztalata hozzá.

Üdv: Gladius
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-14, 02:26

Na tessék... Érvelhet itt az ember. Pedig eszembe jutott még néhány ellenérv, de amíg a gyerekem mandulájával voltam elfoglalva, itten...

Mokhra - gratulálok a győzelmedhez a logó versenyben! Az új bannert már ki is tettem a blogra, és hamarosan az Ally Fórum fejlécét is cseréljük.

A kék fityulát pedig elfogadom, nagy kár, hogy nem átadható, ha már egyszer a guild dobja össze Sad Köszönöm a bizalmat - megtiszteltetés Önökkel halni, Hölgyeim és Uraim Smile

FRISS: Közben parázs beszélgetés alakult ki az Ally Fórumon a harmadik (második?) commanderrel kapcsolatban - egyezerre két WvW topicban is folyik. Pislantsatok már át oda Smile
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-14, 08:28

Ejj, kései hozzászólóként, és meglepődve a mai napi aktivitástól (vagy saját inaktivitásomtól?) én is egyetértenék az előttem szólókkal. Nibi jó lenne commandernek, mert már egy ideje ismerkedik a dologgal és a jövőben is biztosan nagy érdeklődést mutat majd a WvW felé.

Emellett van vezetési tapasztalata, tudja, mikor és hogyan kell szólni/írni, kellemes társaság lehet élőben is, de legalább TS-en Very Happy ((Én sajnos még nem voltam akkor TS-en, amikor WvW eksön volt, de eljön majd az ideje, amikor majd ijesztgetlek titeket bársonyosan romlott hangommal egy-egy várfoglalás során. Az utóbbi időben én sem csinálok mást, csak WvW-zek.))

Szóval Nibindar for president! és ha esetleg már csak 15 arany hiányozna, akkor az összes pénzem odaadom, csak szóljatok.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-15, 05:09

Ha csak WvW-zel, Xad, akkor elég soká lesz megint 15 aranyad, amíg az Arenanet fel nem fejlődik a feladathoz, úgyhogy csak óvatosan Smile

FRISS: Most láttam, hogy a FO raid-et hirdetett ma délután 6-ra, mert elegendő ponttal komolyan előbbre tudnánk vinni a szervert. Telhetetlenek, de ez érthető Smile Szóval jöjjön, aki tud!

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-18, 09:34

Múlt csütörtök óta minden nap voltam WvW-zni és minden nap találkoztam 4-5 fős [FO] klántagokkal, lehet, hogy már azt a bizonyos kiscsapatos összmunkát gyakorolják, ami az ally fórumán is felvetődött ("Amikor a zerg már nem elég" topiknéven, ha jól emlékszem).

Nekem az volna a kérdésem, hogy
(1) tudni-e már valamit a harmadik (vagy hányadik is?) commander ügyében, illetve hogy
(2) van-e esetleg igény a MI klánunkból az ilyen 4-5 fős csapatok összeszoktatására, gyakoroltatásra WvW-n?

Mert én őszintén megvallom, hogy nekem lenne hozzá kedvem, bár a ráérésem, sajnos, eléggé kiszámíthatatlan Smile Mégis, jól jönne egy ilyen kis társulás, legalább közelebbről megismerném a...mesmeremet? elementalistomat? Amúgy is team-fahig vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-19, 00:52

Én is minden nap ott vagyok, nagyjából este nyolctól. Az allyn belül kétségtelenül a FO a lelke a WvW-nek, vannak ők 15-en is, ha csak négyen-öten jelennek meg, az már sztrájknak számít Smile Rendkívül sokat lehet tanulni tőlük, ha az ember odafigyel játék közben. Az a legérdekesebb, hogy azért kezdtek el WvW-re járni, mert úgy érezték, hogy ez az egyetlen lehetőség a játékban arra, hogy ötnél többen is együtt játszhassanak. Ebből aztán kialakult egy egymást értő, összeszokott csapat, ami komoly tényező a WR szerveren. Sajnos ahhoz képest, hogy két hónappal ezelőtt átmenetileg a WvW miatt vált kérdésessé, hogy maradhatunk-e a WR-en, ma a WvW egyáltalán nem prioritás a Szövetséges belül. Azt tényleg nagyon pocsék érzés átélni, amikor a tökéletesen egyszínű borderünket este tízkor nekiáll egy másik szerver átszínezni, mert ott még akkor is van aktív játékos. Persze nem végleges egy ilyen veszteség, mint ahogy WvW-n semmi sem az, de jelentős pontveszteséggel jár ahelyett, hogy pontot nyernénk. A pontok vihetnek tovább felfelé.

A segéd-commander gyűjtés állapota a guild-bankban látható. Két okból indokolható, hogy ezt az ARMY adja. Egyrészt jogos igény lehet, hogy minden ally guild kiállítson egy szövetségi commandert a saját anyagi erejéből, és nekünk még nincs commanderünk (THS?). Másrészt mi (mármint 1-4 ember) megyünk rendszeresen a FO-val, más guildből elvétve akad egy-egy játékos. Ugyanakkor nálunk a leglelkesebb WvW-sek gyakorlata is elmarad azokétól, akik ezt már a játék eleje óta tolják, így pug zerg vezetése kockázatos a majdani commander részéről. Miután saját 10-15 főnyi rendszeres WvW csapatunk annak ellenére nincs, hogy az ARMY összlétszáma duplája a FO-énak, az ARMY kommander valóban csak segéderő lesz egyes figyelemelterelő hadműveleteknél.

Kitűnő lenne egy állandó csapat, illetve ezt akár előfeltételnek is tekinthetnénk, mert a WvW-t nem lehet néhány szórtan beékelt alkalommal felfogni, pláne megszeretni. Ugyanakkor annak, aki erre rááll, ma még le kell mondania a jelentős jövedelemről, a presztízs armorok és fegyverek zöméről, és az achi pontok gyűjtésében is el fog maradni. Amit pedig cserébe nyújtani tud a WvW (a rengeteg XP-n és karmán kívül), azt sajnos igen nehéz elmondani. Azért persze megkíséreljük majd a blogon Smile

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-25, 01:35

Jelentem, tegnap este, számos Army tiszt és tag szelíd (de egyértelmű) erőszakának (valamint a Mokhra jelentős adománya által felgyorsított gyűjtésnek) eredményeként - és egyben súlya alatt meghajolva - magamra öltöttem a vezéri fityulát, majd olyan szintű partyhalálban volt részünk egy tower ostroma közben, ami feljegyzésre méltó. Aki látta, nem felejti a kaputól a fellegvárig húzódó hullacsíkot a térképen. Beli ugyan megnyugtatott, hogy szokott ilyen lenni, és tényleg, nem is egyszer volt már ilyenben részem, azzal a különbséggel, hogy az ellenség halt, én meg rangerként a sor végéről barrage-oltam a downedeket. Bár kicsin múlott a dolog, mert ha fél perccel a hátbatámadás előtt sikerült volna átvennünk a várat, komoly eséllyel védhettük volna, hiszen az utánunk özönlő zerg zárt kaput talál. Tanulság: sosem felesleges még egy ramot letenni, hogy egy kicsit minden még gyorsabban történjen Smile

Mindenesetre köszönöm a bizalmat, és sajnos ezentúl egy kicsivel még többet kell WvW-n tartózkodnom, hogy meg is szolgáljam. Hogy lesz ebből legendary izé...? Smile

A guildnek tehát saját commandere van immár, aki szövetségi feladatokat is ellát, amennyiben szükséges. Ez jó alkalom arra, hogy aki össze akar szokni, az összeszokhasson Smile Tehát, kérem itt vagy játékban jelezni, ha valakinek komoly szándékai vannak a WvW-t illetően. Természetesen nem törekszem mindenáron vezető szerepre a harcban. Akár allyn belül, akár általában véve akad tapasztalt commander az adott borderen, hagyni fogom érvényesülni, és akkor veszem fel a fityulát, ha ténylegesen kinéz valamilyen segéd-commanderi részfeladat, illetve, ha egyáltalán nincs commander a térképen. De ha együtt növünk, előbb-utóbb mindenki tisztelni fogja az ARMY-csapatot Smile

A gyűjtés pedig tovább folytatódik. Ha valaki kedvet érez a rendszeres WvW-hez, és szorgalmasan tanulja az ottani fogásokat, komoly eséllyel lehet a következő, teljes jogkörű army/ally-commander.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-25, 04:09

Sziasztok!

Gratulálok a fityulához! Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-25, 08:03

Hm. Dungeon-ben eddig egyetlen alkalommal voltam. Fraktált is még csak elméletben ismerem. Tervezem mindkettőt közelebbről megismerni, viszont mindenek előtt, úgy érzem, WvW érdekel leginkább.

Az elmúlt hetekben a játékidőm nagy részét (tehát amíg nem daily achit csináltam Very Happy) WvW-n töltöttem, illetve PvP-n próbálgattam a mesmeremben rejlő lehetőségeket. Így én itt (is) jelezném, hogy engem érdekelne a kiscsapatos randalírozás WvW-n. A mesmeremmel és az elémmel állok rendelkezésre, úgy döntöttem, hogy több karaktert (guardian, ranger, thief van még) egyelőre nem húzok. Nekem ez a kettő épp elég lesz. Very Happy

Mindkét karakterrel szeretném megpróbálni majd a supportolást, ami (úgy veszem észre) a mesmernél a boonokkal/condition-ökkel való ügyeskedést, az elénél pedig a water attunementes overhealt jelenti. De ez már részletkérdés.

Ami a legfontosabb volna számomra, és ez nem titkolt célom, hogy csoportban sokkal gyorsabban tanulnék meg eredményesebben játszani.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-25, 23:32

@Xaddew, akkor akár kezdhetjük is ma este. A dungik nem szaladnak el, a hadihelyzet viszont fokozódik Smile Blacktide az elmúlt két hétben a kiesés szélére került, és ezt elkerülendő, ezen a héten igencsak ráerősítettek, amitől viszont számunkra kezdett rezegni a léc. Kb. este 10-kor mennek aludni (nem vicc), utána kéne kicsit szétnézni a borderükön, bár olyankor már én is két invadert látok ott, ahol egy sincs. Addig pedig WR-en mentjük, ami menthető.

Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
xxxxdexxx
Tanítvány
Tanítvány
xxxxdexxx


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Nov. 09.

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-03-26, 01:58

Nyolc órától igyekszem fent lenni Very Happy

WvW szervezés Tumblr_mar9u9uW0a1r9l8i8
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-04-10, 03:31

Ne feledjük az április 11-i össznépi WvW-t! Elvileg hatkor kezdődik, bár abban nem vagyok biztos, hogy a három nagy WvW klán is akkor akar kezdeni, de én is igyekszem hatra játékban lenni, ami némi napirend átalakítást igényel. Ha nem sikerül, nyilván akkor is csatlakozom, amint tudok. Hajrá WR!

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-04-10, 03:36

én este 8 előtt nem tudok játékban lenni, remélem még tartani fog akkor is, nem úgy, mint a múltkor.

üdv
Mokhra
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-04-10, 08:40

Tartott az a múltkor is, éjjel háromnegyed tizenkettőig nyomtuk, csak full volt az armys csapat Smile

N.
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-04-10, 09:00

Jövök én is, ha nem jön közbe semmi! Very Happy

Az nem háromnegyed 11 volt csak?Razz

Mano What a Face
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime2013-04-10, 09:11

Óraátállítás előtt vagy után? Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





WvW szervezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: WvW szervezés   WvW szervezés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
WvW szervezés
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Guild Wars 2 :: WvW - világok háborúja-
Ugrás: