Private Army of Ascalon Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk a Private Army of Ascalon guild fórumán!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kicsit feketébb...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kicsit feketébb... Empty
TémanyitásTárgy: Kicsit feketébb...   Kicsit feketébb... I_icon_minitime2012-08-26, 19:28

Üdv!

Szóval úgy tűnik, hogy megint lesz fóruma a guildnek... Kicsit feketébb és kicsit reklámok is lesznek rajta (ha hunyorítva nézed, akkor kevésbé látszanak, egyébként pedig csak óvatosan a klikkelgetéssel...), de a miénk!

Sauryval igyekeztünk a fórum szerkezetében legalább valami vázszerűséget kialakítani az induláshoz, de szívesen fogadunk minden ötletet, javaslatot. Legfeljebb azonnal elvetjük... lol!

Továbbá jeleznem kell, hogy valószínűleg az én bénaságomból kifolyólag a fórum-template elnevezett engem Admin-nak, és nem hagy ezen változtatni... Szeretném világossá tenni, hogy ez az "adminság" csak a funkcióm itt, az is csak átmenetileg, amúgy egyáltalán nem azonosultam vele pirat
Salute
Nibindar
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
mofe
Felövezett
Felövezett



Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Aug. 28.

Kicsit feketébb... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsit feketébb...   Kicsit feketébb... I_icon_minitime2012-08-29, 21:25

Sziasztok!

Kedves Admin!

Szeretnék kérni egy olyan beállítási lehetőséget, hogy az új hozzászólások valami világosabb színnel jelenjenek meg, mert a végén még játszani sem fogok tudni vakság miatt! Smile

Üdv: Mofe
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 648
Join date : 2012. Aug. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Kicsit feketébb... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsit feketébb...   Kicsit feketébb... I_icon_minitime2012-08-29, 21:31

mofe írta:
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy olyan beállítási lehetőséget, hogy az új hozzászólások valami világosabb színnel jelenjenek meg

Király lennék, ha tudnék ilyet, de javaslatokat elfogadok. Ma már háromszor állítottam be az offikat Moderátoroknak, de még mindig Tanítványként jelensz meg...Smile csak egy adalék Very Happy (Persze, amint sikerül, onnantól Kedves Moderátornak foglak szólítani, vagy Szupermoderátornak, mert van olyan rang is I love you )

Nib

PS.: Azért sikerült valami, lásd itt: Újdonságok, módosítások
Vissza az elejére Go down
http://nibindar.wordpress.com/
Ajánlott tartalom





Kicsit feketébb... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kicsit feketébb...   Kicsit feketébb... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kicsit feketébb...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Private Army of Ascalon Fórum :: Fórum hírek :: Hírek, újdonságok-
Ugrás: